בית / חדשות / חברה / קבוצה חדשה בפייסבוק – דפנהלה למעסיקים ולמחפשי עבודה
חדשות כרמיאל

קבוצה חדשה בפייסבוק – דפנהלה למעסיקים ולמחפשי עבודה

שתפו

אחרי 4 שנים בקבוצת מובטליקו עזבה הפעילה החברתית דפנה גיל את הדף ופתחה קבוצה חדשה משלה המיועדת לתושבי העיר

מאת גיל דובריש

דפנה גיל, פעילה חברתית-קהילתית ותיקה בכרמיאל, משיקה בימים אלה קבוצה חדשה ברשת הפייסבוק בשם “דפנהלה (המקום למצוא עובדים ועבודה – עובדה)”, המיועדת למעסיקים מכל האזור המחפשים עובדים ולתושבי העיר והסביבה המחפשים עבודה. זאת לאחר שפרשה מקבוצת מובטליקו בפייסבוק שבהניהלה במשך 4 השנים האחרונות. לדברי דפנה, המטרה של הדף החדש, היא לתווך ולקשר בין המעסיקים, תעשיינים, יזמים, בעלי עסקים, מנהלי משאבי אנוש במפעלים, וכל מי שמחפש עובדים, לבין תושבי העיר המחפשים עבודה או רוצים לבצע שינוי או

שדרוג במקום העבודה הקיים שלהם. “בעצם, בניתי למען התושבים, לוח שעם אינטרנטי גדול, שבו יוכלו לפרסם ולהתפרסם” אומרת גיל. “שיטת העבודה, כמו בכל הפעילויות השונות שאני עוסקת בהם, היא פשוט להעביר את זה הלאה”.

על השאלה מדוע עזבה את קבוצת מובטליקו משיבה דפנה: “במשך למעלה מ-4 שנים ניהלתי ותפעלתי את קבוצת מובטליקו, שנפתחה באופן פיזי ע”י אדם אחר. לאחר כתיבת אין ספור קורות חיים, רעיונות, ראיונות, ‘שידוכי’ עובדים וטיפוח קשרים, החלטתי לנצל את כל הידע, הקשרים והניסיון שלי ולפתוח דף חדש לחיפוש עובדים ועבודה”.

דפנהלה היא קבוצה סגורה, אבל חברים בה (נכון לתחילת השבוע) למעלה מ-3700 חברים. לדברי דפנה גיל, “זו קבוצה ציבורית שאליה מתקבלים באמצעות שליחת בקשת חברות. העדפתי לנהוג כך מתוך שאיפה להגדיל את מספר החברים האיכותיים ועל מנת שיוצעו בלוח משרות רבות יותר והודעות רלוונטיות בלבד”.

לדברי דפנה, היא מקדישה כמה שעות בכל יום לניהול הקבוצה: “חלק מהעבודה הוא ליצור קשרים עם מנהלי משאבי אנוש במפעלים השונים, ליידע אותם על האפשרויות שיש בקבוצה, כגון פרסום משרות דיסקרטיות, סינון ראשוני של קורות חיים, עזרה בכתיבת קורות חיים וכדומה. יש המון עבודה מאחורי הקלעים, הרבה מעבר למחיקת פרסומים וצירוף חברים חדשים. בשנים האחרונות, דרך העבודה שלי הפכה לשמחתי למודל לקבוצות נוספות שנפתחו בפייסבוק בשנים האחרונות. פונים אליי לא מעט פעילים חברתיים מכל רחבי הארץ כדי להתייעץ וללמוד מהנסיון שצברתי”.

יצויין כי הדף החדש הוא נדבך מוסף בפעילותה החברתית של דפנה, שאירגנה לאחרונה אירועים משותפים עם פעיל נוסף, גיא מרציאנו, כגון מסיבות לסטודנטים וחיילים כרמיאליים, פעילות לילדים בחגים, חלוקת ציוד לבית הספר, וכן פעילויות משותפות עם אחותה איימי, בניהול קבוצת הפייסבוק האחיות איימי, וכן ניהול אמא פלוס – דף המיוחד לאמהות יחידניות. “כרגע אני בעיצומו של פרוייקט מחפשים מתחפשים לקראת פורים, שמטרתו איסוף וחלוקה של תחפושות לילדים – ואני מבטיחה הפתעות נוספות בדרך!” היא מסכמת.

כתבה מעניינת:

מועדון ספורט עצמה כרמיאל

טאץ׳ דאון! הפוטבול האמריקאי הגיע העירה

שתפומי היה מאמין שגם בכרמיאל יצעקו ״טאץ׳ דאון״, ״אינטרספשן״ ו״יארדים״ – מושגים שלקוחים מענף הספורט …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.