בית / כרמיאל / חדשות כרמיאל / קונינסקי כועס: כך לא מחזירים תלמידים, אלא יוצרים כאוס
משה קונינסקי ראש העיר כרמיאל

קונינסקי כועס: כך לא מחזירים תלמידים, אלא יוצרים כאוס

שתפו

ראש העיר כרמיאל מותח ביקורת חריפה על המתכונת המוצעת של החזרת תלמידי כיתות ד׳-ו׳ לבית הספר: ״קפסולות, יום כזה, יום אחר, שעות בוקר, שעות אחה"צ עם ימי שישי, בלי ימי שישי, תו סגול, נקיונות וחיטוי, אזורי חייץ ובלבול גדול!״

מאת גיל דובריש

ראש עיריית כרמיאל משה קונינסקי מביע התנגדות עזה להחזרת תלמידי כיתות ד׳-ו׳ בשבוע הבא ומותח ביקורת חריפה על המתכונת המוצעת – וציין  לפיה התלמידים בכיתות אלה יחזרו לבית הספר יום אחד בשבוע או בשעות אחרי הצוהריים. הוא אף ממליץ להורים לשקול את המשך השארתם של הילדים בבית בשלב זה.

קונינסקי מתחת ביקורת נוקבת על מקבלי ההחלטות ואמר: "צר לי… אבל כך לא ניתן להפעיל מערכת חינוך – זה רחוק מלהיות רציני ובטח לא אפקטיבי. לפעמים אני לא מצליח להבין את מקבלי ההחלטות! אתמול (שני) בשעות הלילה קיבלנו הנחייה חדשה: תלמידי כיתות ד׳ עד ו׳ יוכלו לחזור ללימודים משבוע הבא, אבל רק ביום שישי. אבל… אם מנהלי בתי הספר ירצו אז הם יוכלו לוותר על ימי שישי ולהחזיר את התלמידים ללימודים אחר הצהריים לאחר שכיתות א׳-ג׳ יסיימו ללמוד וגם שם בכתות א'-ג' למי ששכח – לומדים רק שלושה ימים בבית הספר ושלושה ימים בלימוד מרחוק מהבית. בינתיים, מחצית מילדי הגנים ילמדו בימים א׳-ג׳, והאחרים בימים ד׳-ו׳. או הפוך, תלוי בגננות".

גם זה יעניין אתכם, היכנסו לקרוא:

עוד הוסיף ראש העיר: ״קפסולות, יום כזה, יום אחר, שעות בוקר, שעות אחה"צ עם ימי שישי, בלי ימי שישי, תו סגול, נקיונות וחיטוי, אזורי חיץ ובלבול גדול! אני קורא ופונה לראש הממשלה ולשרים להחזיר את מערכת החינוך בשלמותה ללמידה שגרתית בכתות גרעיניות. כל דרך אחרת היא מגוחכת, לא משמעותית, לא תכליתית יוצרת בלבול בקרב הרשויות המקומיות אך יותר מכך בקרב ההורים, התלמידים והצוותים החינוכיים ולא מאפשרת להתניע חזרה את הכלכלה!"

קונינסקי פנה לציבור ההורים ואמר כי הוא ממליץ לשקול ולהשאיר את הילדים בבית: ״אם אתם מרגישים שיש עדיין סכנה להחזיר את הילדים שלנו עדיף שישארו בבית! אנחנו לא נוכל להשיב בדרך זו את הלימודים בכתות ד'-ו'. היום, נקיים דיון וחשיבה משותפת עם הנהגת ההורים ואני אמליץ שלא לחדש את הלימודים בכיתות ד'-ו'.כך לא מחזירים לשגרה, כך רק עושים כאוס״!

כתבה מעניינת:

אמבולנס מדא מגן דוד אדום

ניצל בנס: ילד נפגע מרכב במעבר חצייה

שתפומערכת פורטל זהר.נט זה היה יכול להסתיים באסון: ילד בן 10 מכרמיאל נפצע הבוקר (ראשון, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.