קשישה נפצעה באורח אנוש, בנה חשוד כי תקף אותה באלימות

שתפו

כוחות שיטור, משטרה ומד"א הוזעקו לדירת מגורים והזדעזעו מהמראות הקשים במקום. נשקפת סכנה לחיי הנפגעת. מחר יוחלט אם להביא את החשוד, בן 35, להארכת מעצר

מערכת זהר הצפון

אירוע חריג מאוד התרחש ביום שישי האחרון בכרמיאל, בעקבותיו אושפזה קשישה בת 69 בבית החולים עם פגיעת ראש חמורה וכשמצבה מוגדר אנוש. בנה בן ה-35 המתגורר עימה בדירה יחד עם אשתו והילדים, נחקר בחשד כי הוא זה שתקף אותה וגרם לה לחבלות החמורות.

הדיווח הראשוני התקבל ביום שישי אחרי השעה 2, כאשר גורם לא ידוע התקשר למגן דוד אדום ודיווח על אישה מבוגרת שנפגעה באורח קשה בראשה בדירת מגורים בכרמיאל. במד"א מיהרו להגיע למקום והזעיקו במקביל גם את כוחות השיטור והמשטרה.

לעיני הבאים נגלה מחזה מזעזע, כאשר הקשישה שוכבת על הרצפה מחוסרת הכרה, מתבוססת בתוך שלולית דם ומדממת בראשה. לאחר טיפול ראשוני בשטח היה צורך להעביר את הנפגעת בדחיפות לבית החולים, אבל מאחר שמדובר בדירה בקומה השמינית בבניין ישן, התברר כי המעלית קטנה מכדי להכיל את האלונקה ולכן לא ניתן לפנותה בדרך זו. הקשישה נישאה בסופו של דבר ע"י השוטרים עד לקומת הקרקע ושם הועברה לאמבולנס. היא אושפזה במצב אנוש במיון טיפול נמרץ נהריה. סכנה נשקפת לחייה.

לטענת בני המשפחה שהיו במקום, הקשישה נפגעה לאחר שמעדה ונפלה בעצמה בתוך הבית, אך החוקרים בדירה גרסו כנראה אחרת, כתוצאה מראיות בשטח שהצביעו לכאורה על חבלה מכוונת. המשטרה עצרה את בנה של הקשישה, בחשד כי תקף אותה וגרם לה לחבלות קשות. הוא נחקר בתחנה ובהתאם לראיות, יוחלט מחר (יום שני) בערב האם להביאו בפני שופט להארכת מעצר. לזהר הצפון נודע כי גם גורמי רווחה נקראו למקום על מנת להתערב בנעשה. זאת למרות שהמשפחה אינה מוכרת מאירועים קודמים.

דוברת המשטרה אישרה את הפרטים, אך ציינה כי בשלב זה לא ניתן למסור מידע נוסף וזאת משום שהחקירה נמצאת בעיצומה.

כתבה מעניינת:

ניידת משטרה מהומות התפרעויות צילום דוברות המשטרה

כרמיאלי נפגע מיידוי אבנים בכביש הראשי

שתפומערכת פורטל זהר.נט הפרות הסדר באזור הולכות ומתגברות. אם ביומיים האחרונים הסדר נשמר לפחות בשעות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.