משה קונינסקי בישיבת השדולה לפיתוח וחיזוק הגליל
משה קונינסקי בישיבת השדולה לפיתוח וחיזוק הגליל. צילום: דוברות עיריית כרמיאל

ראש העיר: באנו לדרוש מה שמגיע לנו, כרמיאל חייבת להיות המטרופולין של הצפון

שתפו

שרים, ח״כים וראשי רשויות מהצפון השתתפו בהשקת השדולה לפיתוח וחיזוק הגליל בכנסת. משה קונינסקי לנוכחים: להשוות את הטבות המס של כרמיאל לתושבי עכו ונהריה

מערכת פורטל זהר.נט

השדולה לפיתוח וחיזוק הגליל בכנסת הושקה אתמול (יום ב׳) בישיבה חגיגית, בהשתתפות ראשי ערים וראשי מועצות מהגליל, בהם ראש העיר כרמיאל, משה קונינסקי.

בדברים שאמר קונינסקי בישיבה, הוא הדגיש: ״כרמיאל חייבת להיות המטרופולין של הצפון. לא באנו להתבכיין, אלא באנו לדרוש את מה שמגיע לתושבים שלנו. בגליל יש הנהגה חזקה, ראשי רשויות שאכפת להם, כל מה שאנחנו צריכים שתעזרו לנו לקדם את הגליל למען הילדים שלנו, למען העתיד של מדינת ישראל״.

באירוע הפתיחה השתתפו שר הנגב הגליל והחוסן הלאומי יצחק וסרלאוף, שר האוצר בצלאל סמוטריץ׳, שר התפוצות והשוויון החברתי עמיחי שיקלי, שרת ההתיישבות והמשימות הלאומיות אורית סטרוק, מקימי השדולה – ח״כ טטיאנה מזרסקי (יש עתיד), לשעבר סגנית ראש העיר כרמיאל וח״כ אריאל קלנר (הליכוד) מזרסקי, וחברי כנסת נוספים, שהבטיחו להירתם למאמצי הקידום והפיתוח של כרמיאל.

ראש העיר משה קונינסקי הבהיר לנוכחים את חשיבות הגדלת המשאבים הכספיים לכרמיאל במטרה לחזק את העיר: ״כרמיאל היא מרכז החיים בגליל ועל מנת להביא משפחות רבות לגור בעיר ולמנוע עזיבת צעירים למרכז, יש לסייע לעיר בתקציבים גדולים ולהשוות את הטבות המס הניתנות לתושבים בדומה לאלה שמקבלים תושבי עכו ונהריה״.

בנוסף, ביקש קונינסקי לפעול למניעת חסמים ע״י הממשלה ובהם עלויות הקרקע וספסורן ע״י רשות מקרקעי ישראל, עיכובים שימשכו שנים בקידום תב״עות תעסוקה של כרמיאל בוועדות תכנון ובנייה, הגברת תחושת הביטחון באזור הצפון ועוד. לדבריו, ״רק כך, ניתן יהיה לשמור על צביונה המיוחד של העיר״.

קונינסקי סקר בפני חברי השדולה בכנסת את הפעילות הענפה המתבצעת בעיר לצורך גיוס יזמים להקמת מפעלים וליצירת מקומות תעסוקה בעיר, והודה לראשי השדולה ומקימיה.

משה קונינסקי וח״כ אריאל קלנר צילום עיריית כרמיאל
משה קונינסקי וח״כ אריאל קלנר. צילום: דוברות עיריית כרמיאל

כתבה מעניינת:

ביטוח לאומי כרמיאל

לא להיבהל מקולות הנפץ, זה תרגיל

שתפומערכת פורטל זהר.נט תושבי כרמיאל, הערב (רביעי) עשויים להישמע קולות נפץ ותורגש פעילות מוגברת של …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *