Array
(
  [_edit_lock] => Array
    (
      [0] => 1537113401:5
    )

  [_edit_last] => Array
    (
      [0] => 5
    )

  [_thumbnail_id] => Array
    (
      [0] => 23735
    )

  [_wp_page_template] => Array
    (
      [0] => default
    )

  [tie_sidebar_pos] => Array
    (
      [0] => default
    )

  [tie_post_slider] => Array
    (
      [0] => 184
    )

  [_the_champ_meta] => Array
    (
      [0] => a:5:{s:7:"sharing";i:0;s:16:"vertical_sharing";i:0;s:7:"counter";i:0;s:16:"vertical_counter";i:0;s:11:"fb_comments";i:0;}
    )

  [_yoast_wpseo_opengraph-title] => Array
    (
      [0] => רותם בז׳רנו מציג: הנבחרת שתפתח דף חדש | פורטל זהר הצפון
    )

  [_yoast_wpseo_opengraph-description] => Array
    (
      [0] => בחירות 2018 בכרמיאל
    )

  [_yoast_wpseo_focuskw] => Array
    (
      [0] => רותם בז׳רנו
    )

  [_yoast_wpseo_title] => Array
    (
      [0] => רותם בז׳רנו מציג: הנבחרת שתפתח דף חדש | בחירות בכרמיאל
    )

  [_yoast_wpseo_metadesc] => Array
    (
      [0] => המועמד לראשות העיר וראש רשימת דף חדש חושף לראשונה את הנבחרת שלו בבחירות הקרובות ומכריז: אנו הסיעה היחידה שבאמת תורמת ועושה למען התושבים ללא תקציבים
    )

  [_yoast_wpseo_linkdex] => Array
    (
      [0] => 78
    )

  [_yoast_wpseo_content_score] => Array
    (
      [0] => 30
    )

  [photographr] => Array
    (
      [0] => 
    )

  [_photographr] => Array
    (
      [0] => field_526e88dd85757
    )

  [journalist] => Array
    (
      [0] => 
    )

  [_journalist] => Array
    (
      [0] => field_526e890585758
    )

  [youtube] => Array
    (
      [0] => 
    )

  [_youtube] => Array
    (
      [0] => field_5309e571a1762
    )

  [youtube2] => Array
    (
      [0] => 
    )

  [_youtube2] => Array
    (
      [0] => field_5371dcbebf175
    )

  [_yoast_wpseo_primary_category] => Array
    (
      [0] => 242
    )

  [tie_views] => Array
    (
      [0] => 1105
    )

  [rank_math_primary_category] => Array
    (
      [0] => 242
    )

  [rank_math_title] => Array
    (
      [0] => רותם בז׳רנו מציג: הנבחרת שתפתח דף חדש | בחירות בכרמיאל
    )

  [rank_math_description] => Array
    (
      [0] => המועמד לראשות העיר וראש רשימת דף חדש חושף לראשונה את הנבחרת שלו בבחירות הקרובות ומכריז: אנו הסיעה היחידה שבאמת תורמת ועושה למען התושבים ללא תקציבים
    )

  [rank_math_focus_keyword] => Array
    (
      [0] => רותם בז׳רנו
    )

  [rank_math_facebook_title] => Array
    (
      [0] => רותם בז׳רנו מציג: הנבחרת שתפתח דף חדש | פורטל זהר הצפון
    )

  [rank_math_facebook_description] => Array
    (
      [0] => בחירות 2018 בכרמיאל
    )

  [rank_math_robots] => Array
    (
      [0] => a:1:{i:0;s:0:"";}
    )

)

רותם בז׳רנו מציג: הנבחרת שתפתח דף חדש

שתפו

המועמד לראשות העיר וראש רשימת דף חדש חושף לראשונה את הנבחרת שלו בבחירות הקרובות ומכריז: אנו הסיעה היחידה שבאמת תורמת ועושה למען התושבים ללא תקציבים, וגם… מה הוא חושב על תדמית ״הילד הרע״ של המועצה

מאת גיל דובריש

רותם בז׳רנו, ראש סיעת דף חדש במועצה המתמודד על ראשות העיר, חושף כאן היום לראשונה בפורטל זהר הצפון ובמקביל בעיתון זהר הצפון את חברי הנבחרת שלו. לדבריו, ״הרשימה מורכבת מבני ובנות כרמיאל, שרובם נולדו כאן, גדלו והתחנכו בעיר, ורוצים לעשות למען כרמיאל בכל לבם. האינטרס היחיד שעומד לנגד עינם הוא טובתה של העיר, פיתוחה וקידומה של כרמיאל למען תושביה. חברי הרשימה שלנו הם מוכשרים, צעירים, רובם בעלי משפחות עם ילדים, שבאופן טבעי שמים דגש רב על נושא חיזוק הצעירים בכרמיאל ומשיכת משפחות חדשות וצעירות לעיר״.

 

סיון דמרי-גרשין

מס׳ 2 ברשימת דף חדש: עו״ד סיון דמרי-גרשין (31), אם לסהר בן ה-5.5. בעלת תואר ראשון במשפטים, לימודי תואר שני במשפטים במסלול אזרחי- מסחרי. דמרי-גרשין מתמחה בדיני משפחה, מסחר ועבודה. מוסמכת כעורכת דין משנת 2011, מגשרת, מתנדבת באופן קבוע בשי"ל ובויצ"ו כרמיאל. מרצה בהתנדבות בבתי ספר בנושא עבריינות צעירה ועבריינות ברשת. פועלת בתיקי פרו בונו (בהתנדבות) באופן פרטי, פעילה משפטית בעמותות. צימחונית מאידיאולוגיה. סיון כיהנה כחברת מועצת העיר בשנים 2013-2015 עד לפרישתה מרצון.

 

סיגלית סויסה-היבש

מס׳ 3 ברשימה: סיגלית סויסה היבש, ילידת 1967, בתם של ויקטוריה (חיה) ומוטי היבש מוותיקי כרמיאל, אשר נמנו על 30 המשפחות הראשונות שעברו להתגורר בעיר. סיגלית, מהילדים הראשונים של כרמיאל, היא אימו של רותם בן 28, עובדת כמטפלת מובילה לגיל הרך מזה כ-21 שנים.

במקביל לעבודתה היא פעילה חברתית ותיקה במשך למעלה מ-25 שנה ומסייעת בזמנה החופשי למשפחות רווחה מכרמיאל. סויסה היבש מכהנת כחברת הנהלת ויצ״ו כרמיאל בהתנדבות.

 

אביאל עאנא

מס׳ 4: אביאל עאנא (ענהאל), בן 21.5, הנדסאי מכונות בהתמחות הרכב, מכונאי וחשמלאי רכב, סטודנט למשפטים שנה א'. עובד ברפאל מערכות לחימה משנת 2013. אביאל הוא פעיל חברתי משנת 2013 ועד היום, יוזם פרוייקט "צעירי כרמיאל" משנת 2014 בשיתוף פורטל כרמיאלי, יזם רפורמת נהיגה במחירים מסובסדים לצעירי כרמיאל, ארגון משרות עבודה ליותר מ-150 צעירי כרמיאל, פעילות במשמר החברתי המקומי ועוסק במתן סיוע ועזרה לתושבים.

 

דנה לביא

מס׳ 5: דנה חנניה-לביא, בת 33, נשואה לאריאל ואמא של יהלי בן 5.5. ילידת השכונה המערבית בכרמיאל. בתו של דני חנניה, מפקד מחוז חוף בדימוס בכבאות. בעלת תואר שני בניהול ומשאבי אנוש באוניברסיטת חיפה, עבדה בעבר במחלקת משאבי אנוש בחברת אלביט, מזה מספר שנים מנהלת תחום משאבי אנוש במפעל באזור ואחראית על תחום גיוס וקליטת עובדים ורווחתם. ממובילי מחאת הצהרונים בכרמיאל, שהביאה להוזלה משמעותית בעלויות בסך כ-3500 שקלים לילד.

 

שירן גפן
שירן גפן

מס׳ 6: שירן גפן, בת 31, נשואה לאיגור ואמא להלל בת שנתיים, בוגרת תואר ראשון בהצטיינות יתרה בניהול שירותי אנוש. עוסקת במכירות ובעלת עסק בתחום הסיוע האקדמי.

גפן היא סרן במילואים, התנדבה לשירות מילואים כמאמנת רשויות מקומיות לשעת חירום. כקצינה עסקה בסיוע ובהכוונת רשויות מקומיות בהיערכות לחירום. שירן היא כרמיאלית מלידה, כנערה עסקה בפעילות קהילתית במסגרת מועצת הנוער העירונית וכיו"ר ארגון חברתי-פוליטי.

 

רותם בז׳רנו אומר כל חברי הרשימה נבחרו בקפידה רבה, מתוך ראיה לטובת עתידה של כרמיאל. ״זו נבחרת נקיה וחפה מעסקנות פוליטית או מרצון לקבל ג׳ובים עתידיים. המשותף לכולם היא אהבתם לעיר כרמיאל ורצונם לסייע בקידומה ופיתוחה. זו קבוצה של לוחמים שלא תוותר על כרמיאל, ושילחמו למען שימור צביונה היהודי של העיר״.

– לכמה מנדטים אתם מכוונים?

״יש בי אמונה גדולה שהציבור יגיע ביום הבחירות לקלפי ויידע לבחור בדף חדש – אנו הסיעה היחידה שבאמת תורמת ועושה למען התושבים ללא תקציבים וללא מנגנון, משורות האופוזיציה. כל תושב שפנה אלינו קיבל מענה וטיפול בהתאם ליכולות שלנו. אני יכול לציין לדוגמה את מחאת הצהרונים, את הארת מעברי החצייה, סימון הכבישים, צילום ישיבות המועצה אשר הופסק בהמשך, קידום ספר הספקים העירוני, שקיפות באתר האינטרנט של העירייה, ועוד״.

– הצעקות והוויכוחים הקולניים במועצה היקנו לך את תדמית ״הילד הרע״. אתה שלם עם זה?

״כשרואים חבר מועצה שעושה את העבודה שלו ונלחם עבור הציבור – ומנגד יושבים נבחרי ציבור שהאינטרס היחיד שלהם הוא לסיים את הישיבה ולרוץ הביתה כמה שיותר מהר, אז כן, הם עושים הכל על מנת לבטל את הקרדיט מחבר המועצה שבאמת פועל למען התושבים. הבעיה במועצת העיר היא שחוסמים אותך, לא מאפשרים לך להזיז דברים, ואם צריך להרים את הקול ולצעוק כדי שדברים יזוזו וכדי להגן על התושבים, אז אני שמח לעשות זאת, אז אם כך, אני גאה להיות ׳הילד הרע׳״.

– אחרי הבחירות, האם לא תהיה לך שום בעיה לשתף פעולה עם חברי המועצה?

״לא רואה שום בעיה בכך. אני אעשה כל חיבור למען קידום העיר כרמיאל״.

– מדוע לא עשית את החיבור הזה בשנתיים האחרונות, מאז שפרשת לסיעת יחיד?

״לאחר שפרשתי מסיעת מהפך, הצעתי לראש העיר את תרומתי משורות האופוזיציה, מכיוון שאין לי שום כוונה להיות עלה תאנה של אף אחד. הקואליציה הייתה בלאו הכי רחבה מדי ולא היה מתאפשר לי לפעול מתוכה. דווקא מהאופוזיציה היה לי הרבה יותר קל לבקר ולהשמיע את קולם של התושבים ולא להיות נתון למשמעת קואליציונית משתקת. בכוונתי להיבחר לראשות העיר בכדי שאוכל לייצג את התושבים כראוי. כרמיאל צריכה ראש עיר חדש, שרואה לנגד עיניו רק את טובת התושבים, ראש עיר שלא עושה חשבון לבעלי אינטרסים ולמי שפועל מתוך שיקולים זרים נגד העיר ותושביה״.

לסיכום מבקש רותם בז׳רנו לאחל לכל תושבי כרמיאל חג סוכות שמח ומועדים לשמחה ומזכיר: ״ב-30 באוקטובר, כרמיאל פותחת דף חדש״.

 

לדיווחים וחדשות על כרמיאל והסביבה לחצו כאן>>>

כתבה מעניינת:

פסטיבל מחול צילום שי ברמי 2022

פסטיבל המחול נדחה לסוכות וזו הסיבה

שתפוראשוני: מסתמן כי הפסטיבל שנועד להתקיים בחודש יולי יידחה לחול המועד סוכות בחודש אוקטובר. הסיבה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *