חשוד שוד שיניים שבורות צילום דוברות המשטרה
צילום דוברות המשטרה

שוד מונית בכרמיאל: נתפס חשוד מדיר אל אסד שהתחזה ליהודי דתי

שתפו

המשטרה עצרה תושב דיר אל אסד (31) ששדד נהג מונית בכרמיאל. פרקליטות מחוז חיפה הגישה כנגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים

מאת גיל דובריש

המשטרה עצרה תושב דיר אל אסד, בן 31, אשר על פי החשד שדד נהג מונית בכרמיאל תוך שהוא מתחזה ליהודי דתי חובש כיפה.

לפני כחודש התקבלה בתחנת המשטרה בכרמיאל הודעה על שוד של נהג מונית בכרמיאל, בידי אלמוני שהתחזה ליהודי דתי. הנהג סיפר כי עצר לנוסע – אדם חובש כיפה שהמתין בתחנת אוטובוס בכרמיאל. הוא פנה אל הנהג במבטא ערבי ביקש ממנו להסיעו לכפר נחף והושיט לו שטר של כסף כדי לפרוט. כאשר הנהג סירב נטל החשוד כוס שניצבה ליד המושבים והכילה מטבעות כסף, בעט בצווארו של הנהג ויצא מהמונית. הנהג הזעיק את המשטרה ומסר לחוקרים תיאור של החשוד תוך שהוא מציין כי יש לו שיניים שבורות.

במשטרה הכירו את התיאור הזה והעלו את החשד שמדובר בתושב דיר אל אסד, דמות מוכרת עם עבר פלילי. עם איתור זהותו של החשוד החלו השוטרים לבצע פעולות חקירה סמויות לאיתור מקום הימצאו ותוך שעות בודדות נערכו למעצרו במאפייה בכפר דיר אל אסד. כוחות המשטרה עצרו את האיש ויחד עימו נתפסו שטר מזומן ומטבעות רבות של כסף מזומן. החשוד הובא לתחנת המשטרה לחקירה ומעצרו הוארך מעת לעת לבקשת המשטרה עד להגשת כתב האישום כנגדו.

בתום חקירה אינטנסיבית ומקצועית הועבר חומר החקירה לפרקליטות מחוז חיפה אשר הגישה כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים כנגד החשוד בבית המשפט המחוזי בחיפה.

גם זה יעניין אתכם בפורטל זהר.נט:

מטבעות כסף שנמצאו בידי החשוד. צילום דוברות המשטרה

כתבה מעניינת:

רימון הלם בכניסה לבניין מגורים בכרמיאל. צילום אביטל אהרוני

כרמיאל: רימון בכניסה לבניין מגורים – הוזעק חבלן משטרה

שתפומערכת פורטל זהר.נט שעה ארוכה של חרדה עברה היום אחרי הצוהריים (שלישי, 11.5.2021) על תושבים …


תגובה אחת

  1. למי שעיין בדוח מבקר המדינה שבין השנים 2016-2019 אם הוא מופתע? זה החלק המינורי של האירועים. עד היום לא קבלנו מאלדר תשובות איך זה שבכל מיזמי הנדל"ן הגדולים שהיו בעיר "במקרה" זכה בהם מוטי דביר שבנו של ראש העיר היה רק "שכיר אצלו". מישהו יודע בכמה דירות עמיגור זכה עדי אלדר עם קרוביו האחרים בעיריה לאורך שנות כהונתו כהוא שימש כדרקטור בחברת עמיגור? כמה פעמים נסע אלדר לארצות העולם במשך כהונתו ומה היו העלויות?שבועון אמצע הדרך הרים את הכפפה אני מקווה שעיתונכם הותיק לא יתעלם מהחשד בניהול נפשע של העיריה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.