הפועל עירוני כרמיאל מפסידה לשפרעם צילום הונה שפרעם והאזור פייסבוק
השער הראשון שספגה כרמיאל מול שפרעם. צילום מדף הפייסבוק

שחזרו את המפגש הקודם: הפסד מאכזב לכרמיאל בשפרעם

שתפו

מאת גיל דובריש

בהפועל עירוני כרמיאל התקשו להסתיר את האכזבה הקשה בסוף המשחק מול איחוד בני שפרעם בחוץ. הפסד שני ברציפות בפלייאוף, הפעם 0:3.

שפרעם שסיימה את הבית שלה בתום העונה הסדירה כשהיא במקום הראשון בהפרש משמעותי מהקבוצות האחרות, היא מועמדת רצינית להעפיל לליגה א׳. אבל למרות זאת, זה היה מפגש בין שתי קבוצות עם מאזן זהה, ניצחון אחד והפסד אחד לכל אחת. בסיום המשחק קבוצה אחת טיפסה למעלה והשניה נדחקה לאחור.

זה היה שחזור של המפגש הקודם בין שתי הקבוצות, ביוני 2021, גם הוא במסגרת הפלייאוף וגם הוא בשפרעם. גם אז ניצחו המארחים בהפרש של שלושה שערים, 1:4. הם עשו את הדרך עד למקום השני, שהוביל אותם למפגש מכריע מול הלפני אחרונה בליגה א׳. שפרעם הפסידה אז ונשארה ליגה. אבל העונה יש לה את כל הכוונות לעשות את כל הדרך לליגה א׳.

חוסין בושנאק העלה את שפרעם ליתרון בדקה ה-26. 0:1 בהפסקה. אם היו לכרמיאל תקוות כלשהן במחצית השניה, הן נעלמו כמעט מיד, כי עלי חטיב דאג להעלות ל-0:2 בדקה ה-47. העניין נסגר סופית בדקה ה-71, משער עצמי של ליעד אלמליח.

בסוף השבוע הזה תארח כרמיאל את צעירי טמרה במשחק שהיא חייבת לנצח כדי להשאיר לעצמה סיכוי להיאבק על הכרטיס לליגה א׳. הכל עדיין פתוח, אין קבוצות בלתי מנוצחות בפלייאוף הזה, ונדמה שכל קבוצה מסוגלת ביום נתון לנצח כל קבוצה אחרת.

היכנסו לכל הכתבות על הפועל עירוני כרמיאל >>>

טבלת הפליאוף בליגה ב׳ אחרי 3 מחזורים. מאתר ההתאחדות לכדורגל
טבלת הפליאוף בליגה ב׳ אחרי 3 מחזורים. מאתר ההתאחדות לכדורגל

כתבה מעניינת:

איצטדיון כרמיאל יציעים משחק פלייאוף עליון נגד עירוני צפת צילום דוברות הפועל עירוני כרמיאל

ימשיכו עוד עונה: השחקנים שחידשו חוזה בהפועל עירוני כרמיאל

שתפומאת גיל דובריש הפועל עירוני כרמיאל ממשיכה לעבוד חזק ומהר לקראת העונה הבאה. אחרי שהחתימה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.