בית / קהילה / אנשים / שחקן מגיל ארבע
אורי אלכסנדרוביץ
אורי אלכסנדרוביץ

שחקן מגיל ארבע

שתפו

נתן חביב כתב צעירים פורטל זהר.נטנתן חביב, כותב / תסריטאי

מוזמנים להיכנס אל האינסטגרם שלי ולדף הפייסבוק

מייל : 0523294615a@gmail.com

 

השחקן אורי אלכסנדרוביץ, הילד שרובכם תזהו אותו מהמסך הקטן מדבר בראיון בלעדיי לפורטל זהר.נט.

״יום שאני לא משחק על הסט בצילומים לסדרה/ סרט אני מרגיש שאני לא מגשים את עצמי״. וגם: איזו קבוצת כדורגל אורי אוהד? אמא של אורי: ״אמרתי לו שזה מקצוע נורא קשה. אבל אף פעם לא נשאיר אותו לבד״.

תתרגלו לשמו למרות גילו הקטן והצעיר, השחקן אורי אלכסנדרוביץ שחגג רק לפני שבועות בודדים בר מצווה. ורבים ואישי ציבור הגיעו לחגוג איתו. אורי שהחל את דרכו בעולם המשחק שהיה בן ארבע שנים בלבד, אז השתתף בקלטת של רינת גבאי: "קבלת שבת עם רינת גבאי". לאחר מכן השתתף במיני סדרה בערוץ 1 "גירושים מאוחרים" . ושיחק בכמה פרקים של 'קופיקו מנהל' 'קופיקו משטרה' ועוד תפקידי אורח בסדרות : "ג'ינג'י", "צפוף" ו"רון" (העונה החדשה) ו"אבא מטפלת" שתצא בקרוב. וכמובן פרסומות. כל אלו הספיק הילד אורי אלכסנדרוביץ והוא שואף להגיע לעוד המון. והוא בן 13 בלבד.

כשהבטתי באורי לראשונה ודיברתי אתו, הבנתי שאורי נורא בוגר יחסית לגילו ויודע את רצונותיו מעצמו.

אורי מה שלומךאיך היה הבר מצווה? ומה אתה עושה בימים אלו?

אורי אלכסנדרוביץ וקופיקו
אורי אלכסנדרוביץ וקופיקו. אורי מיוצג ע״י סוכנות לבנה חכים

אורי חייך וענה... בפלפול מפתיע ,"שאלת אותי שתי שאלות בשאלה אחת אבל בסדר, בר המצווה שלי מאוד נהניתי בפרט מהברכה והסרטון המרגש שהוריי הכינו לי. בימים אלו אני מתכונן בין השאר לבחינות הכניסה לביה"ס לאומנות 'תלמה ילין'. ולאחר מכן תיאטרון צה"ל ובית צבי. אני נורא רוצה לשחק בתיאטרון, וללמוד זאת באופן מקצועי".

איזו קבוצת כדורגל אתה אוהד?

"בארץ או בחו"ל? בחו"ל את ריאל ובארץ את מכבי ת"א״.

המון ילדים ונערים. רוצים להיות שחקנים ולהתפרסם. איך ידעת שאתה רוצה להיות שחקן וכבר בכזה גיל מוקדם?

כאן  אמא של אורי, שני אלכסנדרוביץ התערבה בשיחה ואמרה, "אני אמרתי לאורי מהתחלה שזו מקצוע לא פשוט בכלל ואפילו קשה אבל אנחנו הוריו לא נשאיר אותו את אורי לבד".

ואורי ענה, "אני יודע לעשות עוד דברים כמובן חוץ ממשחק לשיר ולשחק בטניס״. ואני התערבתי לפתע, "מעניין מי קורע את מי בטניס?". ושנינו צחקנו… "אבל..." הוסיף אורי ושינה את קולו "המשחק הוא הלב שלי כך ויום שאני לא משחק ועובד בצילומים, אני מרגיש שאני לא מגשים את עצמי״.

אתה סובל מחרמות בבית הספר או בגלל שאתה 'סלב' ומפורסם בטלוויזיה אתה מרגיש ב'הקלה' חברתית'?

"תתפלא , אבל יש עליות וירידות, ויש ילדים שצוחקים עליי ולא מדברים יפה ומקללים אותי. ואז כשעולה סדרה בכיכובי החברים בביה"ס מנסים להתחבר אלי״.

״תראה״… מסכם אורי בחיוביות. "תמיד צריכים צבע מסוים בסדרות בטלוויזיה. אני מדבר על כך שאני נראה מלא ואני אוהב את עצמי ככה איך שאני".

חשבתי לעצמי לסיכום הריאיון , שאם לא היינו מסתכלים על האדם איך הוא נראה ומה הוא לובש ואת מי הוא אוהב, ולא באמת נכנסים לסטיגמות, אולי היו האנשים בעולם, פחות מסתגרים ופחות נעלבים . אבל הכי בטוח לראות את אורי מחייך ולשמוע אותו מספר על הפעילות שהוא ואמא שלו עושים דרך עבודתה למען ניצולי שואה בבית יום לקשיש. ואיך שהוא ואומנות שלו משתלבים יחד, אין ספק שזה מגיע החינוך מהבית. והמשפט "שהתוצאה העליונה של החינוך היא סובלנות " המשפט של הלן קלר, ללא ספק משתקף בבית של אורי שהכל מסתיים ומתחיל בחינוך בבית אלכסנדרוביץ . וכמו שאימו שני אמרה, שאף פעם לא תשאיר אותו לבד.

כתבה מעניינת:

הופעה פרטית וייחודית שלא ציפיתם לה

שתפומערכת פורטל זהר.נט תקופת מגיפת הקורונה, שנכנסה לחיינו בתחילת 2020 ועדיין איתנו גם כשאנו מתקדמים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.