בית / חדשות / פלילים ומשפט / מזעזע: נער הותקף ע"י חברו לכיתה ונפגע בראשו
חדשות כרמיאל

מזעזע: נער הותקף ע"י חברו לכיתה ונפגע בראשו

הנער אושפז עם פגיעות ראש בבית החולים נהריה, שוחרר לביתו ומתאושש מהפציעה. הנער התוקף הושעה עד ליום שני והועמד לשימוע בפני הנהלת ביה”ס. המשטרה: פתחנו בחקירה בעקבות דיווח על משחק

מאת גיל דובריש

שיא חדש באלימות בני נוער בכרמיאל. תלמיד באחד מבתי הספר בעיר, הותקף במהלך הלימודים על-ידי חברו לכיתה ונפגע באורח בינוני בראשו. הוא איבד את ההכרה למשך דקות ארוכות ונזקק לטיפול רפואי של מד”א. בעקבות התקרית אושפז הנער בבית החולים נהריה, שם התאושש לאיטו ושוחרר ביום שישי לביתו, אם כי הוא ממשיך לסבול מכאבים עזים ולטענתו אינו זוכר דבר מאותם רגעים.

האירוע החמור התרחש ביום רביעי לפני שבוע. אחד התלמידים ניצל את דקות ההפסקה כדי לערוך חלק משיעורי הבית שלו. משפחתו טוענת כי לדברי תלמידים שהיו עדי ראיה למעשה, ניגש אליו לפתע תלמיד אחר, לפת אותו במהירות בתנועת חניקה, הפילו מהכסא והטיח את ראשו פעמיים בעוצמה ברצפה. לא ברור מה סיבת התקיפה, חלק מהתלמידים העלו השערה כי מדובר בחלק ממשחק מסוכן. קורבן התקיפה עוד הספיק לקום מהרצפה, כשהוא מדמם מכל חלקי הראש, מהאף ומהפה, ואז התמוטט ואיבד את ההכרה. בני משפחתו קיבלו דיווח על המתרחש. הראשונה להגיע לבית הספר הייתה טלי, אחותו הגדולה של הנער, שם גילתה אותו לחרדתה כשהוא שוכב על הרצפה, מעורפל הכרה ומדמם.

טלי טוענת כי לאירוע החריג לא קדם ככל הידוע שום ויכוח בין שני הנערים: “אחי ילד טוב, יושב כל היום מול המחשב, אין לו ריב עם אף אחד, הוא לא מסתובב בחוץ, לא שותה, לא מבלה. כל היום בבית. לפי מה שידוע לנו, הנער שהיכה אותו ניגש מאחוריו בלי לומר מילה, בהפתעה מוחלטת, לא היה שום ויכוח מוקדם לפני התקיפה. ממה שאחי ושאר החברים מספרים, לא היה שום ריב קודם בין השניים. הם לא חברים טובים אבל גם לא אוייבים, סתם ידידים באותה כיתה”. האחות ממשיכה ואומרת “כי גם אם היה ויכוח ביניהם לפני זה, ידוע שבגיל הזה יש אלימות ומכות, אבל ככה? בצורה כזו? הנער התוקף בא במטרה לרוצץ לאחי את הגולגולת, כאילו במטרה להרוג!”

על ההשערות כי מדובר במשחק מסוכן בין תלמידים, אומרת טלי: “אם זה נכון, הרי שזה חמור שבעתיים. אם זו הייתה תקיפה אלימה על רקע סכסוך, אפשר להבין שמדובר במקרה נקודתי, אבל אם זה משחק, זה יכול להיות חלק מתופעה רחבה ומסוכנת הרבה יותר שבה שותפים תלמידים נוספים”.

התלמיד התוקף הושעה מבית הספר עד ליום שני השבוע, והיה אמור לעמוד לשימוע בפני הנהלת בית הספר. קורבן התקיפה טרם שב ללימודים ולדברי משפחתו ימשיך להתאושש בביתו לפחות שבוע נוסף. משפחתו שוקלת להעבירו לבית ספר אחר בעיר.

מהמשטרה נמסר כי “באירוע התקבל דיווח על משחק בין תלמידים והמשטרה פתחה בחקירה בעקבות כך. כעת התיק בחקירה, לא ניתן להיכנס לפרטים נוספים”.

 

שתפו

כתבה מעניינת:

תעודה מזוייפת פלשתינית 2019

נתפס פלשתיני שהתחזה לישראלי

החשוד, בן 32 מהכפר יאטה שליד חברון נתפס נוהג ברכב ליד כרמיאל, ללא אישורי שהייה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable