אמבולנסים שריפה ביטוח לאומי

שריפה בגג המוסד לביטוח לאומי: אנשים פונו מהבניין

שתפו

כבאים טיפסו לגג באמצעות מנוף מתכוונן. לא היו נפגעים באירוע אך נגרמו נזקים

מאת גיל דובריש

שריפה בגג הבניין המוסד לביטוח לאומי הקפיצה צוותי כיבוי רבים למקום וגרמה לפינויו של המבנה ממבקריו. לגג המבנה נגרמו נזקים, אך לא היו נפגעים.

גם זה יעניין אתכם בפורטל זהר.נט:

הדליקה פרצה בצוהריים (יום שלישי) כתוצאה מקצר חשמלי באחד השנאים המוצבים על גג המבנה. בתוך זמן קצר הוזעקו למקום צוותי כיבוי אש, שיטור ואמבולנסים של מד״א. על פי הנוהל באירועים מסוג זה נקראו כל האנשים ששהו בתוך המבנה להתפנות בהקדם מחוצה לו. במקביל טיפסו כבאים אל גג המבנה באמצעות מנוף מתכוונן, שם התמודדו עם האש מטווח קרוב והצליחו להשתלט עליה בתוך זמן קצר. לגג המבנה ולמערכת החשמל נגרמו נזקים, אך לא היו נפגעים. יש לציין כי לא הייתה חדירת עשן לתוך המבנה עצמו.

מוקדם יותר השבוע פרצו שריפות במבני מגורים, שתיהן כתוצאה מקצרים חשמליים. בשני המקרים לא היו נפגעים והכבאים השתלטו על האש במהירות. נזקים נגרמו למבנים. במקרה הראשון, פרצה שריפה בארון חשמל בבניין ברחוב יסמין. במקרה השני עלה באש שקע חשמלי בתוך דירה, שאליו היה מחובר מכשיר פועל.

גורם בתחנת לכב כרמיאל מציין כי יש להיזהר בשימוש יתר עם מכשירי חשמל ובמיוחד מטענים ניידים המחוברים באופן קבע לשקעים בבית – אותם מומלץ להוציא מהשקעים כאשר אינם פועלים.

כתבה מעניינת:

שריפה מכוש כרמיאל

שריפה גדולה בין שכונת מכוש לדרומית

שתפוצפו בווידיאו הקצר: מערכת פורטל זהר.נט שריפה גדולה מתפתחת ברגעים אלה (יום ה׳ 17.6.2021) באזור …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.