אלון אזולאי עם השר אלי כהן. צילום ארכיון
אלון אזולאי עם השר אלי כהן. צילום ארכיון

תוכנית לימודי סייבר יוקרתית לבנות תופעל בכרמיאל

שתפו

בעקבות פניית איש העסקים אלון אזולאי לשר המודיעין אותרה כרמיאל כרלוונטית להפעלת תוכנית ״ממריאות״

מערכת פורטל זהר.נט

המרכז לחינוך סייבר בישראל יפעיל בכרמיאל את תוכנית ״ממריאות״ בשיתוף פעולה עם משרד המודיעין, מערך הסייבר הלאומי וקרן רש״י. מדובר בתוכנית מצויינות יוקרתית ללימודי סייבר וטכנולוגיה המיועדת לתלמידות בגילאי תיכון מהפריפריה.

מנהל קשרי השלטון המקומי במרכז לחינוך סייבר בישר השבוע לעיריית כרמיאל כי העיר אותרה רלוונטית להפעלת תוכנית המצויינות. כדי לקדם את הנושא ביקשו במרכז מידע מתאים על בתי הספר התיכוניים ומגמות הלימוד הטכנולוגיות הקיימות בעיר.

הבשורה החשובה מגיעה אחרי שפירסמנו בפורטל זהר.נט כי שר המודיעין אלי כהן מקדם בתיאום עם ראש השב"כ נדב ארגמן מיזם חדש שמטרתו לפתוח חממות סייבר וטכנולוגיה ברחבי הארץ שישמשו חברות סטארט אפ בתחילת דרכן העוסקות בפיתוחים חדשניים. השר כהן סיפר לנו כי הוא נמצא בקשר עם מקורבו אלון אזולאי, איש עסקים מכרמיאל, בנושא הקמת המיזם החדש.

הפעלת תוכנית לימודי הסייבר בכרמיאל תאפשר לפתוח אפיק למידה והכשרה חדש לתלמידות כהכנה לקראת שירות צבאי או לאומי בתפקידים משמעותיים בתחומי הטכנולוגיה והמחשבים.

לדברי אלון אזולאי, ״מדובר בפרויקט בעל חשיבות חינוכית ממדרגה ראשונה. כיתות הסייבר והטכנולוגיה יקדמו את שילובם של בני נוער בעירנו, הם ילמדו בשיטות שבהן משתמשים בשב"כ ובצה"ל. כמו שכולם יודעים, כרמיאל קרובה למאוד ללבי, לכן ביקשתי מהשר לשים את כרמיאל על המפה״.

גם זה יעניין אתכם בפורטל זהר.נט: 

כתבה מעניינת:

שריפה מכוש כרמיאל

שריפה גדולה בין שכונת מכוש לדרומית

שתפוצפו בווידיאו הקצר: מערכת פורטל זהר.נט שריפה גדולה מתפתחת ברגעים אלה (יום ה׳ 17.6.2021) באזור …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.