עליון + תחתון 1
בית / המגזין / הורוסקופ - מזל אהרוני / תחזית אסטרולוגית לשבוע 16.9.2018-22.9.2018
מאמרים עליון 3
מאמרים עליון 1
מאמרים עליון 2
הורוסקופ תחזית אסטרולוגית מעודכן 2018

תחזית אסטרולוגית לשבוע 16.9.2018-22.9.2018

מאמרים עליון 3
מאמרים עליון 1
מאמרים עליון 2

טלה

השבוע מומלץ להיזהר במיוחד מתגובות אימפולסיביות ומאמירות חסרות אחריות. רצוי להיות קשובים לעצות בני משפחה וחברים טובים. כדאי להגדיר מטרות הקשורות לקריירה, להזיז דברים, לדבר עם מי שיכול לעזור, ולקדם את המטרות שלכם. זה הזמן לסידורים מכל הסוגים: תשלומי חשבונות, שיחות בירור למיניהן, בדיקות רפואיות, ושתוף אחרים בתכניות שלכם. אל תפעלו לבד. השבוע אתם רומנטיים במיוחד אתם עשויים לפגוש בת זוג מעניינת ורצינית לכו עם רחשי לבכם.  

שור

מאמרים באמצע 3
מאמרים באמצע 1

זו תקופת התחדשות לשוורים, מימוש רעיונות יצירתיים, שינוי פני הבית, חברויות חדשות וחיזוק קשרים שהתרופפו. אל תחששו להרים טלפון ולנסות בכל מאודכם לקרב אנשים יקרים שהקשר עמם התמוסס, רצוי לדבר בגילוי לב ולהיפתח מבחינה רגשית. זמן טוב ללבן דברים, לשוחח על תחושות, לפתוח את הלב לפני אנשים שיכולים להבין, ולאפשר למלים שלכם לגעת בזולת. רצוי לשדרג יחסים עם סמכויות, לקדם במרץ תכניות הקשורות לקריירה, ולשפר תקשורת עם הורים, מורים ואחראים מסוגים שונים. תיתכן בשורה משמחת מבן משפחה קרוב.

תאומים

השבוע רצוי לא להיכנס למחויבויות שאינכם יכולים לעמוד בהם, הרשו לעצמכם לזרום עם הנסיבות בהתאם לצורך. אתם מתלבטים ומתחבטים בסוגיות הקשורות לקריירה. שיחות עם אנשים קרובים על הלבטים שלכם יעזרו לכם בגיבוש החלטות נבונות. השבוע תחושו צורך להשקיע בבני המשפחה ובבן הזוג, שיחות עומק, ארוחה לאור נרות או טיול לילי ירחיבו את הלב ויעצימו את הנפש

סרטן

השבוע מתחזק במיוחד נושא הזוגיות. הפנויים יחושו צורך עז להיכרויות חדשות ולמפגשים מרתקים. הנשואים ירעיפו על בני זוגם ועל בני הבית פינוק ואהבה אין קץ. למרות זאת רצוי לא לצאת מגדרכם בתחום הכלכלי, הזמן אינו מתאים לפזרנות ולמסע קניות.  נושאי עבודה ימשיכו להטריד אתכם, כיוון שנראה שאתם משקיעים עמל רב בשיווק ופיתוח הקריירה שלכם, אך עדיין אינכם מרגישים שאתם מתוגמלים כיאות. שתפו את בני המשפחה במצוקותיכם, זה ודאי יקל עליכם.

אריה

השבוע רצוי להשקיע בזוגיות או בשותפויות מסוגים שונים, להיות קשובים למה שיש לצד השני לומר, למסד יחסים, או להעמיק קשר רגשי קיים. בכלל כדאי להעמיק ולהתבונן בנבכי נפשכם כדי להגיע לתובנות על התנהגותכם ועל התנהגות האחרים כלפיכם. חיבור בין ההיגיון לרגש יעניק לכם את שלוות הנפש לה אתם מצפים, היו גלויים ושתפו אחרים בהגיגיכם ובתחושותיכם, זה עשוי לקדם גם את הקריירה שלכם. אל תיכנסו למאבקי כוח וסמכות, רצוי "לזרום" מאשר לקלקל מערכות יחסים עם הממונים.

בתולה

השבוע רצוי לתעל את האנרגיות הרבות אותן אתם חשים לפעילות ספורטיבית מכל סוג, הליכה נמרצת וארוכה שלושארבע פעמים בשבוע תביא עימה התרגעות נפשית ודרור לחשיבה המאומצת. שבוע מוצלח לקבלת החלטות בתחום המשפחה והקריירה. מי שחושב על מעבר דירה, רצוי שיעשה זאת כעת. ייתכן ותוזמנו לאירועים חדשים בחודש הקרוב שיאפשרו לכם להתקרב לסגנון אנשים חדש אשר יכול להתאים לכם ולתוכניותיכם העתידיות.

מאזניים

השבוע מתאפיין בחיזוק מערכות יחסים ובבניית תאים משפחתיים. החלטות בדבר מיסוד הקשר הזוגי, או הרחבת המשפחה או שינוי מקום העבודה והקריירה  תקבלנה תאוצה מיוחדת כעת. אעפי"כ רצוי לא לפעול מתוך פזיזות ואימפולסיביות יתר.  שיתוף פעולה עם מוסדות, עם ארגונים או עם אנשים חשובים, יעזרו לכם לקדם את הדברים באופן מהיר יותר, וחשוב לא לעשות דברים לבד כדי שלא לפספס הזדמנויות. ייתכן ותאלצו לעבור מספר קשיים או שינויים מסוימים עד שתגעו בהצלחה. התאזרו בסבלנות.

עקרב

השבוע יתכן שיופעל עליכם לחץ אדיר במקום העבודה, תידרשו להעניק את מיטבכם, קבלו זאת בהבנה, אולם למרבה התסכול, לא תזכו להערכה ולפרגון להם אתם ראויים. זו הסיבה שהשבוע יותר מתמיד תחושו, כי עליכם לקבל החלטות חשובות בדבר המשך הקריירה שלכם. יכול להיות שתאלצו להתמודד עם חשיפה לא נוחה של דברים אישיים בפני אנשים זרים. היזהרו מרכושנות כלפי הקרובים אליכם רגשית. קיימת כרגע נטייה כזאת והיא עלולה ליצור מתחים וריבים. אם אין לכם ילדים, הגיע בהחלט הזמן להתחיל לחשוב על כך ולהרחיב את חוג המשפחה.

קשת

השבוע תגלו  פתיחות ומוכנות לשיחות נפש ולהבהרת עניינים שבלב. הקסם האישי שלכם בשיאו. לפנויים יתכנו קשרים חדשים, מפתיעים ומהנים. התקשורת שלכם טובה, תוכלו לנצלה גם במקום העבודה לשיפור תנאיכם. בעסקים זו תקופת יצירה חדשה לרבות נסיעות לחו"ל שיביאו עימם בשורות טובות. בסוף השבוע רצוי לבלות ערבים שקטים ואינטימיים בבית. בני המשפחה מתישים אתכם בדרישותיהם, הצורך להקדיש תשומת לב מרובה לבני המשפחה, מקשה עליכם. חשוב שתדעו להגדיר את הגבולות שלכם ותציבו אותם בצורה ברורה לסובבים, על מנת שיישאר לכם גם זמן לעצמכם.

גדי

צאו מהנוקשות שלכם, היו פתוחים לשינויים ולחידושים. כדאי אפילו לנסוע לטיול מאורגן לחו"ל זו הזדמנות טובה להתחדשות ולקשירת קשרים חברתיים חדשים. למרות הקושי הכלכלי תוכלו ליהנות ממפגשים חברתיים ומבילויים צנועים המתאימים לכיס שלכם. קרבו אליכם את בני המשפחה והשקיעו בזוגיות. לאחרונה הזוגיות שלכם התערערה. אל תתעקשו על זוטות. אם תרשו לעצמכם לזרום, מצב רוחכם ישתפר ותלמדו ליהנות ממה שיוצע לכם. אל תהססו לנקוט בדרך ספונטנית, היא תעזור מאוד לתדמיתכם האישית.

דלי

השבוע תידרשו לזמן איכות עם בני המשפחה, לא תוכלו להתחמק לנצח, בני המשפחה בעיקר הצעירים שבהם זקוקים לכם, אל תרחיקו אותם למרות שאינכם יוצאים מגדרכם לעשות זאת. עליכם לגלות יתר מעורבות רגשית ויתר משפחתיות. אתם ממוקדים יותר בחברים ובעבודה ופחות במשפחה,  הנזק לכם ולהם יתבטא בטווח הרחוק. חבל להרוס במו ידיכם בגלל חוסר בשלות רגשית את שבניתם בעמל רב

דגים

השבוע אתם במרכז העניינים, אתם אהודים ומוערכים, אנשים מבקשים את עצותיכם. אתם חשים מחוזקים ונדיבים. תחושו חזקים ומלאי אנרגיות לתכנן ולבסס את עתידכם. תוכלו לחשוב על המשך הלימודים ועל שדרוג הידע והמקצועיות שלכם. היזהרו מלשתף אחרים בתוכניותיכם, פשוט אל תפתחו פה לשטן. הפנויים יוכלו בהחלט לבסס את חייהם בכיוון זוגיות וחתונה. מובטח לכם שבוע נעים ורגוע.

מאמרים תחתון 2
מאמרים תחתון 1
שתפו

כתבה מעניינת:

הורוסקופ תחזית אסטרולוגית מעודכן 2018

תחזית אסטרולוגית לשבוע 25.11.2018-1.12.2018

טלה טליים, השבוע הרומנטיקה תשוב לחייכם, לאחרונה חשתם מועקה רבה שנבעה מחוסר הבנה בסיסי לגבי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עליון + תחתון 1

3 פופ אפ

SHOP NOW
close-link