תחזית אסטרולוגית לשבוע 9.7.2017-15.7.2017

שתפו

טלה

טליים, השבוע מזמן לכם ימים נינוחים ונעימים בעיקר בחיק המשפחה. נראה, כי עננת הדאגה הכבדה שהעיקה עליכם ושהכניסה אתכם לחרדות ולעימותים עם היקרים לכם – חלפה הלכה לה. בעבודה צפויה תקופה של שגשוג ופריחה, דעותיכם תתקבלנה ותזכו להצלחה רבה בתחום אותו אתם מפתחים. הטיפ השבועי: היזהרו מאנשים המסתייעים בכם כדי לעורר את קינאתם של אחרים.

שור

שוורים, השבוע מישהו מעברכם מנסה לחדש את הקשר עמכם. מבחינתכם העניין סגור, השתדלו להבהיר את עמדתכם באופן חד משמעי אך ברגישות מבלי לפגוע. בעבודה אתם מלאי מוטיבציה ועושים מאמץ עילאי כדי לשפר את מצבכם הכלכלי. הטיפ השבועי: אתם אמפאתיים מאוד לגבי כאב הזולת, בד בבד עליכם ללמוד לא לכאוב את כאבו.

תאומים

תאומים, השבוע אתם עלולים לחוש תסכול, עצב ואכזבה. למרות מאמציכם הרבים העניינים בעבודה אינם מסתדרים לפי ציפיותיכם. רצוי להימנע מסקפטיות ומחוסר אמון בקשריכם עם הזולת, למרות שיש לכם הנתונים להצלחה חברתית, אתם מטרפדים אפשרויות אלה בגלל חשדנותכם. הטיפ השבועי: אל תיכנעו למצבי הרוח המשתנים חדשות לבקרים.

סרטן

סרטנים, נראה כי השבוע יעמידו את אמינותכם בניסיון. אתם עלולים להיקלע לשיחת רכילות אכזרית במקום העבודה, עשו טובה לעצמכם והתרחקו כמו מאש "מזירת הפשע". אל תיקחו חלק בשיח ואל תנדבו מידע. היזהרו מאנשים המסתייעים בכם כדי לעורר את קינאתם של אחרים. הטיפ השבועי: בחרו היטב את חבריכם ואל תבטחו בכל אחד.

אריה

אריות, השבוע אתם נמרצים ואופטימיים. חברים שאינכם סומכים עליהם בדרך כלל נחלצים לעזרתכם בפתרון בעיית שיפוץ פתאומית קשה בבית. בעבודה אתם משובצים לפרויקט חדש שמפיח בכם רוח של התחדשות. התחום בו תעסקו יהיה זר לכם לחלוטין, לכן תזדקקו לכל עזרה אפשרית מהסביבה, אל תתביישו לבקש סיוע. הטיפ השבועי: אין הביישן למד.

בתולה

בתולים ובתולות, השבוע תחושו צורך לצאת מעט מגדרכם. זה הזמן למעשים מוטרפים וספונטניים. נראה כי האנרגיות הבלתי נדלות שלכם מפתיעות את הסובבים אתכם, שאינם רגילים למעשים פזיזים מצדכם. אל תשיתו לבכם לביקורת הארסית שתופנה אליכם, אם היציאה מהשגרה מיטיבה עמכם, פשוט "צפצפו" על העולם. הטיפ השבועי: התבוננו תמיד בחצי הכוס המלאה.

מאזנים

בני/בנות מאזניים, השבוע תגענה בשורות טובות מבן/בת משפחה שנסעו לטיול בחו"ל. ייתכן כי תחליטו להצטרף לנסיעה לחלק מהמסלול. בעבודה אתם חשים מנוצלים ביחס לעובדים האחרים, הגיע הזמן לדבר על כך עם הממונים עליכם. הטיפ השבועי: אל תפנימו כעסים, השתדלו תמיד לפתוח את סגור לבכם, גם אם יחשבו שאתם סתם "קוטרים".

עקרב

עקרבים, בזכות ההשקעה והרצינות שאתם מפגינים בתחום הקריירה צפוי לכם קידום בקרוב. עליכם להמתין בסבלנות. בפנימיותכם אתם מחוברים מאוד לרוחניות ולמסתורין, אומנם אנשים מיוחדים מסעירים אתכם, אך לפעמים אתם עלולים להתחבר לאנשים המהלכים על חבל דק בין היושר לבין הנוכלות. הטיפ השבועי: אל תסתכלו בקנקן, אלא במה שיש בתוכו.

קשת

קשתים, השבוע עליכם להתאמץ "לשווק" את עצמכם, אף אחד לא יטרח לעשות במקומכם. אתם אופטימיים במיוחד, נראה, כי התפכחתם מאשליותיכם לגבי סוגיה שהטרידה אתכם בדבר שותפות עסקית עם אחד מחבריכם. כושר האבחנה שלכם מציל אתכם ממלכודות שטומנים לכם.הטיפ השבועי: אל תמהרו לתת מבטחכם בכל אחד מחבריכם.

גדי

גדיים, השבוע אינטנסיבי במיוחד בעבודה, אתם עלולים לחוש מותשים וחסרי אנרגיות. תצטרכו לנוח ולשמור על כוחותיכם באופן יזום יותר. עניינים בירוקרטים הקשורים לרשויות ושנדחו על ידכם, דורשים טיפול מידי, כדי שלא תשלמו קנסות. הטיפ השבועי: למרות הניסיונות לטאטא דברים אל מתחת לשטיח, תאלצו לפתור בעיות ויפה שעה אחת קודם.

דלי

דליים, השבוע עליכם להתמקד בקידום הקריירה שלכם. סיטואציות חדשות שאיתן אתם מתמודדים בהצלחה מעידים על בגרות ובשלות רגשית. למרות שמוטלות עליכם בעבודה משימות ותפקידים שאינם לרוחכם, עליכם לחרוץ שיניים ולקבל בהכנעה את המטלות. הטיפ השבועי: ניתן להתגבר על תקלות טכניות באמצעות יצירתיות ודמיון.

דגים

דגים, אתם נכנסים לתקופה הכי רומנטית של חייכם. נראה, כי אתם עוברים תהליך מבורך של הבשלה אישית ובגרות נפשית, עובדה זו מאפשרת לכם להכיל חוויות ומצבים קשים בחיים הפרטיים ובעבודה. דווקא כשנדמה לכם כי אתם על הסף ואינכם מסוגלים להתגבר על המכשולים, מתגלה בכם עוצמה פנימית מרשימה. הטיפ השבועי: עליכם ללמוד לעגל פינות.

כתבה מעניינת:

הורוסקופ צילום אילוסטרציה Pixabay

תחזית אסטרולוגית לשבוע 6.9.2020-12.9.2020

שתפותחזית בעדכון שבועי מאת מזל אהרוני התחזיות האסטרולוגיות,המובאת במדור היא כללית  וחלקית. ההתייחסות היא למיקום השמש …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.