תחזית שבועית 25.1.2015-31.1.2015

שתפו

טלה

טליים, השבוע יעסיקו אתכם נושאים הקשורים לחיים המקצועיים שלכם. יתכן ואתם חושבים על קידום העסק הנוכחי או חיפוש כיוון חדש לחלוטין, כך או כך אתם נדרשים להירשם ללימודים להרחבת הידע. זה הזמן האידיאלי להתחיל להוציא לפועל תוכניות ממוקדות. הטיפ השבועי – היו פתוחים להצעות חברים ובני משפחה.

שור

שוורים, לאחר חודש עמוס בעשייה פרקטית לקידום הבית והעבודה השבוע סוף סוף תפנו זמן לעצמכם, לתחביבים ולדברים האהובים עליכם (ציור, נגינה, עבודות יד וכו’). לפנויים תיתכן אהבה שתצמח ותתפתח לה במקריות. מדובר בשבוע שיהיה שמח לכל מי שנשאר לבד ובלי קשר משמעותי. הטיפ השבועי – למי שנמצא כבר בזוגיות, רצוי ללמוד לשתף את בן/בת הזוג בהגיגים הקטנים והאינטימיים.

תאומים

תאומים, זה זמן מה אתם משתעשעים עם הרעיון של מעבר דירה, השבוע תוכלו לקבל חדשות שיניעו אתכם להפוך את הפנטסיה למציאות. אולם תיאלצו להקשיב לקול ההיגיון ופחות לרגש. בתחום הזוגיות – קשר בעייתי ובלתי יציב עלול להסתיים בקול שאגה רמה. אתם נמצאים בתקופה תובענית. הטיפ השבועי – אתם זקוקים להאטה בקצב העבודה המכניסה אתכם ללחצים קשים.

סרטן

סרטנים, השבוע תחושו רווחת מה מבחינה כלכלית, אבל תנו לארנק ולפנקס הצ’קים קצת מנוחה! אתם תשושים מבחינה נפשית, מאידך הבריאות הפיזית טובה, ברוך השם. שיחה טובה עם חברים תשפר את מצב רוחכם באופן פלאי, גם התעסקות עם עניינים של ניירת ובירוקרטיה ימריצו את מחזור הדם. הטיפ השבועי – המשיכו לשמור על אוכל מאוזן.

אריה

אריות, רצוי השבוע להרהר ולהקדיש מחשבה על כל שארע בחייכם בשבועות האחרונים כדי לקבל מעט פרספקטיבה על הזוגיות שלכם ועל מערכות היחסים בכלל. אתם עובדים קשה מדי ומזניחים את סדרי העדיפויות האחרים בחייכם. הפנויים יזכו השבוע להיכרות מעניינת. הטיפ השבועי – קחו את הזמן כדי להירגע ולבלות עם חברים ועם קרובי משפחה.

בתולה

בני מזל בתולה, השבוע עליכם להאט את הקצב בעבודה ולהקדיש יותר זמן איכות למשפחה, ובעיקר לילדים. בילוי זמן עם חברים ועם בני משפחה צריך להיות בראש סדרי העדיפויות שלכם כעת. לפנויים, השבוע מעניק לכם חלון הזדמנויות נפלא להיכרויות ולרומנטיקה. רגישות יתר עלולה ליצור קונפליקטים משפחתיים. הטיפ השבועי – ”החזיקו חזק” כדי לא להיסחף ולאבד את הראש.

מאזנים

בני מזל מאזנים, השבוע המתח ילך ויתגבר ביחסים עם בני זוג, עם בני משפחה ועם שותפים למיניהם. מאידך זו הזדמנות של ממש למהפכות ולשינוי הן בתחום האישי והן בתחום העבודה, יתכן ואתם זקוקים ל”טריגר” כדי להתחיל לפעול. זוהי תקופה מאוד סוערת ומלאה באפשרויות לשינוי. הטיפ השבועי – הכול תלוי בהחלטות שלכם אם תישארו בקשר כושל או תעזבו.

עקרב

עקרבים, השבוע טוב לכל הקשור לעניינים כספיים. כספים עשויים להתקבל באופן בלתי צפוי לחשבון הבנק מהשקעות טובות שעשיתם בעבר, או מירושה. בזוגיות קיים סוג של ניכור שאינו ברור גם לכם. אתם מוטרדים מנושאים רבים ומגלים חוסר סבלנות כלפי הנושא האישי. הטיפ השבועי –  המתח והלחץ שבו אתם שרויים עלול לפגוע בבריאותכם, השתדלו לנוח יותר.

קשת

קשתים, השבוע אתם חשים עצלות שאינה מאפיינת אתכם בדר”כ, מגיע לכם קצת זמן חופשי אחרי כל הפעילויות של השבוע החולף. הרשו לעצמכם יום מנוחה בבית, קחו ספר טוב והתפנקו במיטה. הפנויים שביניכם יוכלו למצוא השבוע בן זוג חדש או להתאהב. הטיפ השבועי – שימו לב למצבכם הכלכלי, רצוי לא לבזבז כספים רבים על מותרות.

גדי

גדיים, השבוע האינטואיציה שלכם חזקה, כך תוכלו להפנות את כל האמפתיה שלכם לבני המשפחה ולהכיל את אלה הזקוקים לכם במיוחד. רצוי לא לאפשר ללחץ העבודה להשפיע על העולם הרגשי שלכם. בתחום האהבה – שבוע מוצלח מבחינה רומנטית. הטיפ השבועי – אל תאפשרו למראה עיניים להטעות אתכם, היו ערניים למניפולציות שינסו להפעיל עליכם.

דלי

דליים, השבוע תחליטו סופית כי עליכם לצאת לחופשה, נפשכם היגעה זקוקה לכך נואשות. חופשה עשויה להעמיק את הקשר האינטימי עם בן/בת הזוג ולהביא להבנות טובות יותר עם הילדים. מבחינה כלכלית המצב שפיר, אל תקלקלו לעצמכם במחשבות על חיסכון וקימוץ, הרשו לעצמכם ממש להתפנק. הטיפ השבועי – התחילו לחשוב על לימודים ועל הרחבת הידע בתחום שלכם.

דגים

דגים, השבוע רצוי להתמקד בהגדרת מטרותיכם לעתיד, בעיקר בכל הנוגע לקריירה שלכם. הגיע הזמן להתחיל לראות את החיים דרך ההיגיון ולא באמצעות הרגש. עליכם לשים לב שהרגשות שלכם מקשים עליכם את החשיבה האובייקטיבית. הטיפ השבועי – הפנויים, הניחו כעת לענייני הלב והירתמו לעשייה למען עתידכם המקצועי.

כתבה מעניינת:

הורוסקופ. עיבוד גרפי: Deposit Photos

תחזית אסטרולוגית לשבוע 10.4.2022-16.4.2022

שתפו מזל אהרוני, הבעלים של ‏מזל אהרוני – המרכז ללימודי אסטרו-נומרולוגיה של נפש וגוף האדם, מנטורית, מנחת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *