אמית כרמיאל למען נעם צילום אורה מן 2019-03
צילום: אורה מן

תלמידות מכרמיאל נרתמו למען פעוט החולה בשיתוק מוחין

שתפו

תלמידות בבית הספר אמי״ת בכרמיאל התגייסו למען ילד בן 3 הזקוק לטיפולים בעלות של יותר מ-200 אלף ש״ח

מערכת זהר הצפון

תלמידות כיתה י״א בבית הספר אמי״ת בכרמיאל נרתמו למען פעוט בן שלוש בשם נעם רפאל סוויסה החולה בשיתוק מוחין. הילד, תושב באר שבע, זקוק לטיפולים בעלות של יותר מ-200,000 שקלים.

התלמידות התגייסו במסגרת תכנית מעורבות חברתית ותכנית מעגלים להעצמת בני נוער הפועלות בבית החינוך, כדי להפיק הפנינג התרמה שההכנסות ממנו יוקדשו לטובת טיפולים עבור נעם הקטן. את המיזם ליוו המחנכת מרים אנגלמן ומדריכת מעגלים הילה מיכאלי.

יעניין אתכם לקרוא בפורטל זהר הצפון:

התלמידות עמלו במשך שבועות ארוכים בגיוס תורמים ומתנדבים להפנינג – ספקים, בעלי דוכני הפעלות, צלמים ועוד והן בעצמן הקימו דוכני הפעלה ומכירה. המבצע סחף אחריו את בית הספר כולו ותלמידים רבים התנדבו להצטרף ולתרום מזמנם ומיכולותיהם. בשבוע האחרון נערך ההפנינג הגדול בהשתתפות מאות מתושבי כרמיאל שהגיעו על מנת לתרום למען נעם. בסיום האירוע התברר כי התלמידות הצליחו לאסוף תרומות בסכום מכובד למען המטרה.

דודתו של הפעוט, רויטל סוויסה, אמרה כי ״המשפחה כולה נפעמת מהמחווה המרגשת של תלמידות צעירות שכלל לא מכירות את נעם – ומשקיעות כל כך הרבה למענו״.

אביה דומן, אחת מתלמידות הכיתה וממובילות המבצע, מסכמת: "התרגשנו מאוד לקראת ההפנינג. במהלך ההכנות הרבות הייתה תחושה חזקה של עשייה באוויר. ביום של ההפנינג התחלנו את ההכנות מהבוקר, קישטנו את כל בית הספר שיהיה שמח וצבעוני וכל אחת עשתה את התפקיד שלה הכי טוב שאפשר. הילדים שהגיעו להפנינג נהנו מאוד ואנחנו יצאנו בתחושה שנתנו מעצמנו את המקסימום. היה מרגש לראות את כל צוות בית הספר והמתנדבים הרבים נרתמים לתרומה ועשיית טוב״.

גאי דקל, מנהל אמי"ת כרמיאל: "התלמידות היקרות הוכיחו כי השמחה האמיתית היא שמחה של נתינה, אנחנו גאים בהן על ההשקעה והמסירות הרבה למען בריאותו של נעם הקטן".

כתבה מעניינת:

דליקה רכב שדרות נשיאי ישראל

״פתאום הרחתי עשן״: רכב עלה באש ליד קניון לב כרמיאל

שתפומאת גיל דובריש הבוקר (יום ד׳) בסביבות השעה 9 הוזנקו צוותי כיבוי, שיטור ורפואה בעקבות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.