"אנחנו מסוגלים להישאר בליגה"
"אנחנו מסוגלים להישאר בליגה"

"אנחנו מסוגלים להישאר בליגה"

שתפו

לאחר הניצחון על הוד השרון 1:3 מאמן אליצור כרמיאל אלכס קפלן מאמין ביכולת של שחקניו להשאיר את הקבוצה בליגת העל.

מאת: אמיר שיבי

אליצור כרמיאל השיגה את ניצחונה השני העונה כאשר ביום שלישי האחרון גברה בביתה על אליצור הוד השרון 1:3(25:20, 20:25, 19:25, 21:25) בפתיחת הפליאוף התחתון בליגת העל בכדורעף. דולב ליבלינג ופאדי דאניאל הצטיינו בשורות כרמיאל.

בתום הסיבוב הראשון עשר הקבוצות חולקו לפליאוף עליון (מקומות 1-6) ופליאוף תחתון (7-10). כרמיאל אשר דורגה בתום הסיבוב הראשון במקום התשיעי נכנסה לפליאוף התחתון יחד עם מכבי חיפה, אליצור הוד השרון וק.ק ת"א.

הפליאוף התחתון מושחק בשיטת  שלושה סיבובים כאשר בסיומם שתי האחרונות בטבלה ירדו לליגה הלאומית. הנקודות מהסיבוב הראשון "נגררות" אל הפליאוף. שתי הקבוצות האחרות יזכו לשנה נוספת בליגה הבכירה.

כאמור, בפתיחת הפליאוף כרמיאל ניצחה בביתה את הוד השרון ועלתה למקום השמיני בטבלה עם שמונה נקודות במאזנה.

במחזור הבא (22/12, 19:30) תצא כרמיאל (מקום 8, 8 נק') למשחק חוץ נגד מכבי חיפה (מקום 7, 12 נק'). שחקני כרמיאל יודעים שניצחון במשחק הזה יהיה צעד ענק בדרך להישארות בליגת העל.

מאמן כרמיאל, אלכס קפלן אמר לאחר פתיחת הפליאוף ברגל ימין, " פתחנו את המשחק לא טוב והפסדנו את המערכה הראשונה. השחקנים הרימו את עצמם ועודדו אחד את השני ומגיע להם כל הכבוד שהם הצליחו לחזור למשחק. זה לא דבר פשוט עבור חבר'ה צעירים. נכנסנו למומנטום טוב מהמערכה השנייה, ואומנם היו עליות וירידות תוך כדי כי קשה לשמור על יציבות לאורך כל המשחק, אבל עדיין היינו בפער גדול וניצחנו את שלוש המערכות. אני מקווה שהניצחון הזה יתן להם בטחון להמשך".
על הסיכויים לשרוד בליגת העל אמר קפלן, " ביום נתון כל קבוצה יכולה לנצח כל קבוצה. אנחנו עדיין לא הצגנו את היכולת האמיתית שלנו. אני מאמין שאנחנ מסוגלים להישאר בליגה. אני מקווה שנצליח לנצח בחיפה ואז לצאת לפגרה יותר רגועים. מבחינת יכולת יש לנו יכולת לנצח את חיפה, השאלה היא עד כמה נשמור על יציבות".

" אני מקווה שיבוא עוד קהל למשחקי הבית שלנו. יש כדורעף ברמה גבוהה וזו חוויה לכל המשפחה להגיע ולמשחקים. אני מזמין את כולם להגיע למשחקי הבית שלנו".

כתבה מעניינת:

אליצור כרמיאל נערים עליה לליגת העל 2019-04

הרגע הבלתי נשכח של נערי אליצור כרמיאל

שתפונערי אליצור כרמיאל העפילו לליגת העל לראשונה בתולדות המחלקה. וגם: מה עשתה קבוצת הבוגרים של …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.