בית / חדשות / חדשות כרמיאל / תורמים בכרמיאל למען ילדים חולי סרטן
ילדה סרטן ארץ החלומות הקסומים

תורמים בכרמיאל למען ילדים חולי סרטן

ביום שני הקרוב יתקיים אירוע התרמה מיוחד ביוזמתה של יוליה גולד, בעלת מכון טיפוח ויופי בכרמיאל ובשיתוף עמותת ארץ החלומות הקסומים

מאת גיל דובריש

ביום שני הקרוב (5.3) יתקיים אירוע התרמה בכרמיאל למען ילדים חולי סרטן, פרי יוזמה מיוחדת במינה של יוליה גולד, בעלת מכון טיפוח ויופי בכרמיאל בשם קלאב סטודיו יוליה גולד, בשיתוף עמותת ארץ החלומות הקסומים המסייעת לילדים חולי סרטן.

במסגרת האירוע שיתקיים בשעות 10:00-17:00, יוקדשו ההכנסות מהטיפולים במכון למען ילדים חולי סרטן. כמו כן, מתוכנן להתקיים הפנינג שיכלול דוכנים למכירת עבודות יד, תכשיטים, יצירות אומנות, אוכל ועוד, כאשר כל ההכנסות באותו הפנינג יועברו לעמותה המטפלת בילדים החולים.

יוליה גולד מספרת כי החליטה להירתם למען המטרה בעקבות היכרות אישית עם הנושא: ״כבר מזמן רציתי לארגן יום שכולו למען הילדים החולים. יש לי חברה טובה, שבנה היה חולה בסרטן. זה חשף אותי באופן ישיר להתמודדות של משפחה עם ילד חולה, עם הדאגה הבלתי פוסקת, הטיפולים הקשים והמסע המפרך בין בתי החולים והרופאים. ברוך השם, הילד החלים מהמחלה, אבל נותר בי משהו חזק שלא הרפה ממני. לפעמים אנחנו קונים שטויות ב-100, 200 שקלים, עבורנו זה כסף לבזבוזים, עבור המשפחות שלהן ילדים חולי סרטן, זה כסף לבדיקות, לטיפולים ולניתוחים״.

לדברי יוליה, ״ביום שני הקרוב הסטודיו יעבוד כרגיל, נקבל לקוחות לטיפולים, אבל כל לקוחה שתגיע, תדע שההכנסות יוקדשו במלואן למען הילדים. מלבד זאת, יהיו במקום דוכנים שונים והציבור מוזמן להגיע, לקנות ולתרום למען המטרה. אנו נשמח אם אנשים יתנו יד לתקווה, כל אחד שמעוניין לתרום מעצמו לילדי חולי סרטן יחד איתנו, מוזמן להגיע, בין אם לקנות ובין אם להקים דוכן בעצמו״.

עמותת ארץ החלומות הקסומים עוסקת בגיוס תרומות, ארגון אירועים ובסיוע לילדים ובני נוער החולים במחלות קשות ומאושפזים בבתי חולים, מוסדות, בתי יתומים.

להשתתפות באירוע ההתרמה, ניתן ליצור קשר בטלפונים: 050-2478859, 055-9984285.

שתפו

כתבה מעניינת:

קאנטרי טופ קלאב מראה כללי 2015-11

הטופ קלאב: בעיה בטיחותית בתחתית הבריכה וצו נגישות

2 מיליון ש״ח יוקצו לשיפוץ רחב בקאנטרי בכרמיאל בעקבות מתן צו נגישות למתנ״ס ואיתור ליקוי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable