הגיליון הראשון של עיתון זהר הצפון כרמיאל, 5.5.1995
הגיליון הראשון של עיתון זהר הצפון, 5.5.1995

26 שנים איתכם: יום הולדת לעיתון זהר הצפון

שתפו

מערכת פורטל זהר.נט

איך שהזמן עובר כשנהנים!

זהר הצפון חוגג השבוע יום הולדת במלאת 26 שנים לצאתו של הגיליון הראשון. זו היתה התחלה צנועה, אז ב-5 במאי 1995, עלון פרסומי עם 2 דפים והרבה תקווה, בפורמט קטן ושחור לבן – כי מי דימיין אז בכרמיאל שאפשר להוציא עיתון מודפס בצבע…

עם השנים גדל זהר הצפון והתבסס כמקומון המוביל והמרכזי של הכרמיאלים. ב-26 השנים שחלפו מאז, השתדלנו לספר לכם מה באמת קורה כאן בכרמיאל, פרסמנו עשרות אלפי ידיעות, חדשות, סיפורים מעניינים, רכילות חיוביות והמון פרגונים ועשרות מיליוני מילים (אבל מי סופר) וקיבלנו מכם בחזרה המון אהבה (וגם ביקורת). כנראה שאנחנו עושים משהו טוב. לפחות מנסים.

העיתון הקטן גדל והתמודד עם בעיות ״גיל הבגרות״, עם מלחמת לבנון השניה ועם הקורונה שהפסיקו לזמן קצר את פעילותנו, אבל בכל פעם חזרנו לשגרה במהרה. בתקופה כזו שבה הדיגיטל תופס תאוצה, אנחנו לא רק עיתון מודפס. בכל שבוע עולה לאוויר המהדורה הדיגיטלית שלנו, ואנחנו מפעילים את פורטל זהר.נט שאתם נמצאים בו עכשיו. אנחנו מפיקים מגזינים דיגיטליים אינטראקטיביים ומתמחים במיתוג וניהול דפים עסקיים ברשתות החברתיות.

ועדיין, אחרי 26 שנים, הכי כיף זה לראות אתכם מגיעים לרשתות השיווק, למרכזי המסחר, לפיצוציות ולוקחים איתכם גיליון אחד (או שניים). זה ממלא אותנו בגאווה, באושר וסיפוק.

נאחל מזל טוב לזהר הצפון ועד 100 כ-20, שתמיד נהיה כאן בשבילכם, תושבים ובעלי עסקים יקרים. מזל טוב לנו!

כתבה מעניינת:

עין כרמים לוגו חדש

דו״ח איכות המים של תאגיד עין כרמים לשנת 2020

שתפו    (מודעה)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.