בית ספר אמית כרמיאל. צילום ארכיון
בית ספר אמית כרמיאל. צילום ארכיון

תעודת כבוד: בתי ספר מכרמיאל ברשימת מוסדות החינוך הכי ערכיים

שתפו

אמי״ת, כרמים ופסגות נכללים ברשימת החטיבות העליונות המצטיינות של משרד החינוך על-פי הישגיהם הערכיים, החברתיים והלימודיים. תגמול כספי יוענק למורים

מאת אשי טאוב

בתי הספר אורט אמי״ת, כרמים ופסגות מכרמיאל נמנים על מוסדות החינוך המצטיינים לשנת הלימודים החולפת, תש״פ.

משרד החינוך פירסם לקראת שנת הלימודים החדשה, כהרגלו, את רשימת החטיבות העליונות המצטיינות ברחבי הארץ,  302 בסך הכל, מתוכן 42 במחוז צפון. בחירת בתי הספר הזוכים התקבלה על סמך שקלול של שורת מדדים בתחומים הערכיים, החברתיים והלימודיים, וכן בהתאם לשיעור השיפור המשמעותי ביותר שחוללו מוסדות החינוך בהשוואה לשנים קודמות.

בתי הספר נבחנו על פי מדדים כגון: מניעת נשירה, קליטת תלמידי חינוך מיוחד, גיוס לצה"ל, שירות אזרחי, אחוז הזכאות לבגרות, אחוז ההצטיינות במבחני הבגרות ומידת השיפור. הזכיה טומנת בחובה פרס נאה: תגמול כספי לצוות המורים, ב-4 דרגות שונות.

שניים מבתי הספר בכרמיאל דורגו ברמה התגמול השלישית מתוך 4 – אמי״ת וכרמים, ואילו פסגות דורג ברמה הרביעית. יש לציין כי בתי ספר מכרמיאל מככבים בשנים האחרונות באופן קבוע ברשימת המצטיינים, בשנה שעברה גם פסגות וגם כרמים דורגו ברמת התגמול השניה, אמי״ת לא דורג בכלל.

מנהלת המחוז, ד"ר אורנה שמחון: "אני גאה במנהלי ומורי המחוז, שידעו במהירות לחבק את התקופה החדשה ולאמץ את האתגרים וההזדמנויות; השכילו לייצר רגש למרות הריחוק האנושי, לשמר שגרת חיים, חוסן וערכיות במציאות החדשה ולהביא תוצאות מרשימות ואף להצטיין״.

מנהל ביה״ס אמי״ת, גאי דקל, ציין: ״אני גאה בצוות המורים שהוכיח כי מסירות עבור כל תלמיד ותלמידה בכל קנה מידה, לימודי וערכי, היא שמביאה להצלחת בית הספר. עמלם המשותף של כל צוות החינוך וההוראה בשיתוף העירייה, משרד החינוך ורשת אמי״ת הוא לטובת כל אחד ואחת מתלמידינו״.

כתבה מעניינת:

המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה. צילום: דרור מילר

אורט בראודה: 8 בכירים משתכרים 6 ורבע מיליון ש״ח בשנה

שתפובתוך שנה אחת עלה מספר בעלי השכר הגבוה במכללה האקדמית להנדסה משלושה לשמונה. מכללת בראודה: …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.