תרנגולות בתוך מכונית. צילום דוברות המשטרה
צילום דוברות המשטרה

40 תרנגולות בתוך אוטו אחד

שתפו

המשטרה עצרה ליד שזור שני חשודים, תושבי אמירים, שהובילו… 40 תרנגולות ברכבם הפרטי, אחת מהן נמצאה בין דוושות הרכב. צפו בווידיאו

צילום: דוברות המשטרה

מערכת זהר.נט

שני חשודים, תושבי אמירים בני 49 ו-32, נתפסו בפעילות אכיפה של המשטרה כאשר הובילו 40 תרנגולות ברכבם הפרטי, אחת נמצאה בין דוושות הרכב…

במסגרת פעילות אכיפה של שוטרי משטרת ישראל בשעות הלילה סמוך ליישוב שזור, הבחינו השוטרים ברכב פרטי שהגיע לכיוונם. ברגע שהנהג הבחין בכוח המשטרה, הוא ביצע פנייה חדה בכביש וניסה להימלט. השוטרים החלו לנסוע אחרי הרכב בתוך כבישי שזור. כאשר הנהג כיבה בשלב כלשהו את אורות המכונית בניסיון אחרון לחמוק מהניידת, סימנו וכרזו השוטרים לרכב לעצור. הם ניגשו לרכב החשוד וגילו לתדהמתם 40 תרנגולות שנדחסו בתוך המכונית, רובן במושב האחורי, ללא פתח אוורור ותנאי הובלה נאותים.

הנהג והנוסע שהיו ברכב התבקשו לצאת מהרכב על ידי השוטרים ואז התברר כי התרנגולות מפוזרות ברכב בין המושבים ומתחתיהם ואחת מהן אף נדחסה בין דוושות הרכב, דבר שהיה מסכן את אופן נהיגתו של הנהג ועלול היה לגרום לאסון.

החשודים עוכבו לתחנת המשטרה לחקירה על ידי יחידת הפיצו"ח של משרד החקלאות. התרנגולות נתפסו והועברו למתקן פיקוח של יחידת הפיצו"ח של משרד החקלאות.

מהמשטרה נמסר: ״משטרת ישראל רואה חשיבות ושליחות במתן סיוע לבעלי חיים במטרה להטיב עימם ותפעל למצות את הדין עם אותם עבריינים המחזיקים אותם בתנאים לא נאותים.

כתבה מעניינת:

אזיקים. צילום אילוסטרציה, אין קשר לכתבה. freepik.com by luis molinero

כרמיאל: אדם השתולל בהוסטל לחוסים מבוגרים

שתפומערכת פורטל זהר.נט אדם אחד נעצר וחמישה נפצעו באורח קל בתקרית אלימה בתוך דירת מגורים …


2 תגובות

  1. עדיף לתרנגולות להיות ברכב פרטי , בדרך ללולים קטנים בבתים פרטיים , עם יחס אישי,מאשר בלולי הסוללה הצפופים. כשמסיימות את עבודתן בהטלה – מובלות התרנגולות אחר כבוד להשמדה… אולי התמונות מנסות לתרום ליחסי הציבור של המשטרה , אבל בטח לא לתרנגולות המסכנות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.