כלי עבודה. צילום אילוסטרציה
כלי עבודה. צילום אילוסטרציה

5 כלי עבודה למשתמש הביתי שהם בגדר חובה

שתפו

מתי בפעם האחרונה נשרפה לכם נורה? נדרשתם להרכיב רהיט או התרחשה נזילה? בוודאי לא פעם וגם לא פעמיים. בכדי שתוכלו להיות מוכנים לכל סיטואציה, להלן חמישה כלי עבודה שהם בגדר חובה בכל בית.

משתמש ביתי? אלו הכלים הטובים ביותר בהם תוכל להשתמש בעבור מגוון צרכים  

בשנים האחרונות ניתן לראות זינוק במספר הרכישות של כלי עבודה ביתיים, וזאת בשל היכולת של כל אחד מאיתנו לבצע מגוון רחב של פעולות בבית – ללא צורך באיש מקצוע. בשל העובדה כי מדובר במגוון עצום,  לא פעם אנו מוציאים סכומים גבוהים על כלים בהם אין לנו בהם כל שימוש. בכדי שתוכל לבצע רכישה חכמה, להלן חמישה כלי עבודה מומלצים, כמו גם הסבר כיצד תוכלו להבטיח כי אתם רוכשים כלי איכותי (וחסכוני):

מקדחה

כיום, ניתן לבצע רכישה של מקדחה איכותית במסגרת הצעת מחיר נוחה ומשתלמת. אולם, חשוב להבין כי רכישה של מקדחה אינה צריכה להתבצע כלאחר יד, וזאת בשל ההבדלים בין איכות המקדחות כמו גם ההתאמה הנדרשת לצרכים השוטפים שלכם. הדור הבא של המקדחות מציע שילוב מנצח של נוחות ודיוק, וזאת בשל מקדחה נטענת, ללא כבל אשר מפריע לתהליך העבודה. במידה והחלטתם לבצע רכישה של מקדחה נטענת, שימו לב כי המקדחה כוללת סוללה מסוג ליתיום אשר נחשבת לאיכותית ועמידה במיוחד, כמו גם בעלת עוצמה המתאימה לצרכים ביתיים 600-700 ואט.

מברגה

מברגה מהווה חלק בלתי נפרד מתיק הכלים, וזאת בשל השימושים הרבים כמו גם העובדה כי אין צורך להשתמש בחשמל, ועל כן ניתן להשתמש במברגה גם בעבודות מחוץ לבית. במעמד הרכישה מומלץ להחזיק את המברגה ולראות האם היא טובה לכם מבחינת האחיזה, והמשקל. גם כאן עדיף לרכוש מברגה עם סוללת ליתום אשר נחשבת למתקדמת ואפילו זולה יותר מאשר הסלולות הישנות יותר. נוסף לכך, שימו לב כי אתם מקבלים אחריות בגין הרכישה של לפחות שנתיים עד שלוש, כאשר חלק מהיצרנים מעניקים אחריות רק בגין המנוע ולא החלקים הנוספים.

מפוח עלים

מפוח עלים לגינה נמכר באמצעות חברות מקצועיות אשר מציעות מגוון רחב של מפוחי עלים, כאשר ישנם סוגים שונים של מפוח. בכדי להגיע לבחירה נכונה, מומלץ לקבל ייעוץ מטעם חנות מקצועית אשר מתמחה בתחום, וזאת בכדי שתוכלו לבחור במפוח עלים אשר מתאים לצרכים שלכם. ההמלצה שלנו היא לבחור במפוח עלים המופעל באמצעות בנזין, וזאת בשל העובדה כי מדובר במפוח המתאים לעבודות גינון ביתיות ואשר באמצעותו ניתן לבצע את הפעולה באופן רציף, למספר שעות וללא תקלות.

מסור

אף ארגז כלים אינו שלם ללא מסור.  עדיף לבחור במסור המופעל באמצעות סוללה, בשל היותו בטיחותי לשימוש, אך יש לקחת בחשבון כי זמן העבודה איתו מוגבל. מנוע בעל הספק של 450-500 יעשה בעבורכם את העבודה, כאשר ניתן לבחור בין אפשרות של מהירות קבועה או האצה של המסור בעת תפעול המסור לצורך ניסור וחיתוך, כך שהעבודה שלכם תהיה מדויקת אך גם יעילה.

מפתח שוודי

כדי לפתוח ברגים כמו גם שחרור צינורות נדרש לבצע רכישה של מפתח שוודי מיצרן מוביל, כאשר מומלץ לרכוש לפחות שני גדלים של מפתח שוודי – כך שתוכלו לעבוד בצורה נכונה ומדויקת.

רכישה של כלי עבודה: רק דרך יבואן רשמי

לסיכום, רכישה של כלי עבודה היא חיונית בעבור כל משתמש חובב. עם זאת, בכדי להבטיח את כדאיות הרכישה שימו לב כי אתם רוכשים את הציוד דרך ייבואן רשמי וצוות מקצועי אשר מלווה אתכם בתהליך הרכישה, כל זאת בכדי שארגז הכלים הביתי שלכם יהיה מצויד באופן איכותי ומדויק לצרכים הנדרשים.

בשיתוף הספקה טכנית כרמיאל – כל הכלים להיות מקצוען

(תוכן מקודם)

*** Shahar Shitrit

כתבה מעניינת:

שטיחים מודרנים צילום להמחשה

שטיחים מודרנים לעיצוב הבית

שתפומערכת פורטל זהר.נט עיצוב הבית שלכם לא צריך להיות משעמם, והרי שאם רק תבחרו לקנות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.