עו״ד אליסה דריקר-מן
עו״ד אליסה דריקר-מן. צילום יח״צ: סחבק

אליסה דריקר-מן תהיה מ״מ סגנית ראש העיר: אתמודד עם כל ביקורת

שתפו

מינויה של עו״ד אליסה דריקר-מן אושר פה אחד במועצת העיר, תחליף את ח״כ טניה מזרסקי שעזבה לפני כחצי שנה לטובת הכנסת: ״אעבוד בשותפות עם ראש העיר, אלמד תוך כדי תנועה״

מאת גיל דובריש

יש סגנית חדשה בעיריית כרמיאל: תגידו בהצלחה לעו״ד אליסה דריקר-מן שמונתה רשמית לתפקיד במקומה של ח״כ טניה מזרסקי אשר עזבה בחודש יוני לטובת הכנסת. מועצת העיר אישרה פה אחד את מינויה בישיבה שהתקיימה אמש (ראשון, 19.12.2021). המינוי שם קץ לחרושת השמועות שפשטה בשבועות האחרונים לגבי זהותו של הסגן החדש. יש לציין כי למרות שלא מונתה רשמית לתפקיד ממלאת מקום ראש העיר, מכיוון שממלא המקום מגיע מהסיעה הגדולה בקואליציה – במידת הצורך ולפי החוק, תמלא עו״ד דריקר-מן גם את תפקיד ממלאת המקום.

דריקר-מן, בת 39, ילידת אודסה באוקראינה, עלתה ארצה עם המשפחה בשנת 1990. היא נשואה ואם לשלושה ילדים, עוסקת בעריכת דין משנת 2010. אליסה נבחרה למועצת העיר ב-2018 כשהתמודדה ברשימתו של משה קוניסקי, ומשמשת בשלוש השנים האחרונות כחברת מועצה וכמחזיקת תיק הספורט. בשבועות האחרונים התנהלו מאחורי הקלעים מגעים בינה לבין ראש העיר משה קונינסקי, לאחר שקונינסקי בעצמו פנה אליה והציע את התפקיד. בשבוע האחרון נסגרו כל הפרטים הסופיים. המינוי החדש של דריקר-מן ייכנס לתוקף ב-17 בינואר 2022.

– אליסה, מזל טוב ובהצלחה איזו סגנית את תהיי?

״זו משימה מאתגרת, מאז ומתמיד אני משרתת את הציבור, בטוחה שצפויה לי דרך חדשה, מורכבת, מאתגרת וסופר מעניינת. כולי תקווה שאתן 100% ואף מעבר. אהיה אמונה על תיקי הקליטה והספורט, בנוסף לוועדות הנוספות שאקח בהן חלק.

– איך הגבת כשראש העיר הציע לך את התפקיד?

״מבחינתי זה משהו שהוא טבעי, המקום הטבעי שלי הוא לעלות ולהתקדם, להתמודד עם אתגרים חדשים, לכן זה היה עבורי טבעי להסכים מיד להצעה ולצאת למשימה. לצערי, המשמעות היא שאני קוטעת את החלק העצמאי שלי במשרד עורכי הדין ומתחילה מסע חדש. תודה רבה לכל מי שליווה אותי במסע הזה, תודה על כל הרגעים הטובים והאתגרים הטובים, על השותפות, השיתוף, על הכל״.

דריקר-מן מדגישה כי בכוונתה ״לעבוד בשיתוף מלא עם ראש העיר, תוך יצירת קווים ברורים לפעילות פוריה ונכונה למען תושבי כרמיאל. ביקורת ציבורית? תמיד יהיה למישהו לומר משהו, תמיד יהיה מישהו שלא ימצא חן בעיניו, אנחנו שונים בדעותינו האחד מהשני וזה לגיטימי להביע דעות שונות – רק צריך לדעת לכבד האחד את השני, לכבד את הדעות השונות ולנהוג בצורה אנושית. אני אצטרך להתמודד עם כל ביקורת מן הסתם, ידוע לי שאני נכנסת לתחום לא פשוט, אבל אתמודד עם כל מה שיבוא. נלמד תוך תנועה״.

דריקר-מן מספרת כי ״מאז שנודע לי על המינוי באופן רשמי, אני בקשר צמוד עם טניה מזרסקי, היא מנחה, עוזרת, תומכת ומנסה להקל על הכניסה שלי לתפקיד החדש בצורה הכי טובה שאפשר כדי שאוכל לשרת את ציבור הבוחרים בדרך הטובה ביותר״.

קיראו עוד בפורטל זהר.נט:

כתבה מעניינת:

פינוי אישה מביתה במהלך שריפה. צילום דוברות כב״ה צפון

כרמיאל: אישה נפגעה בדליקה שפרצה בביתה

שתפומאת גיל דובריש תושבת כרמיאל נפגעה בדליקה שפרצה בביתה היום (חמישי) לפנות בוקר. בשעה 5 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.