בית / חדשות / כלכלה ופיננסים / בגלל הבחירות: בעירייה מתכוננים לקיפאון מתמשך
משה קונינסקי 2013

בגלל הבחירות: בעירייה מתכוננים לקיפאון מתמשך

שתפו

ראש העיר הדגיש כי בשל שתי מערכות הבחירות השנה, נדחו פגישות עם שרים. המשמעות: לא מוזרמים תקציבים לפרויקטים חדשים

מאת גיל דובריש

ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי, מזהיר מפני הימשכותה של תקופת הקיפאון על רקע קיומן של הבחירות החוזרות לממשלה. המשמעות היא שתקציבים לא יוזרמו לפרויקטים מתוכננים וחדשים לפחות עד שנת התקציב הבאה.

קונינסקי הדגיש בישיבת המועצה האחרונה כי שתי מערכות הבחירות לכנסת, זו שהתקיימה באפריל וזו שתתקיים בחודש ספטמבר, גרמו לדחיית הפגישות עם שרי ממשלה ולמעשה, ״העבודה בין השלטון המרכזי והשלטון המקומי כמעט משותקת״ כלשונו. ״קיום הבחירות החוזרות המתוכננות לספטמבר 2019 רק ימשיך את תקופת הקיפאון עד ינואר 2020״.

גם זה יעניין אתכם בפורטל זהר.נט:

לדבריו, בעירייה מושקעים מאמצים רבים להתייעלות תקציבית של גופי הסמך, בהם רשת המתנ״סים והיכל התרבות. הצפי הוא להפחתת הגירעון של גופי הסמך מ-15 מיליון שקלים כיום לפחות ממחצית עד לסוף הקדנציה בשנת 2023. ״החל מכניסתי לתפקיד ובכל רגע נתון אנו עמלים ופועלים עם גופי הסמך להפחתת הגרעון ולהתייעלות תפעולית״ אמר קונינסקי. ״אנו צופים שבתוך 3 שנים נפחית את גרעון גופי הסמךמ- 15 מיליון ש״ח לפי דו"ח 2017 לפחות מ- 10 מיליון ש״ח בשנת 2020 ועד 2023 לפחות מ- 7 מיליון ש״ח״.

כתבה מעניינת:

נוף בינוי רבין כרמיאל 1134

הוארך תוקף הטבת המס לכרמיאלים: בדיוק כמו בישובי משגב

שתפוההטבה בשיעור 7% עד לסכום של 132,000 ש״ח לשנה הוארכה בהוראת שעה עד לסוף השנה …


תגובה אחת

  1. ככל הנדורון טלראה הקיפאון כבר החל. שירותי פינוי גזם ופינוי מכולות אשפה אינם פועלים כראוי. כאשר פונים למוקד 106 מקבלים תגובות סותרות ולא נכונות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.