בית / עולם העסקים / בוטיק קרמיקה אל אמיר – היוקרתיות שבעיצוב
בוטיק קרמיקה אל אמיר - היוקרתיות שבעיצוב 2018

בוטיק קרמיקה אל אמיר – היוקרתיות שבעיצוב

שתפו

קרמיקה אל אמיר המקור לעיצוב הבית הוא בוטיק קרמיקה יחודי המביא אלינו לצפון ניחוחות עיצוביים יוקרתיים ומייבא בלעדית קרמיקה ישירות מהיצרנים המובילים באירופה. העסק מתמחה למעלה מ-12 שנים בתחומי הקרמיקה, הפורצלן והכלים הסניטריים.

את בוטיק הקרמיקה הקים אדהם סנעאללה בשנת 2006. עטאללה למד אדריכלות ועיצוב פנים, אך החליט בשלב מסויים לתעל את הידע הרב שלו בתחום ופנה לדרך עצמאית. החברה שהקים, מייבאת לישראל קרמיקה מהחברות המובילות בספרד ואיטליה, את האריחים שמגיעים לכאן אי אפשר למצוא ממטולה ועד תל אביב.

בנוסף לקרמיקה החברה משווקת גרניט פורצלן, חיפוי, אבן, מקלחונים, ארונות אמבטיה, פסיפס, כיורי מטבח וברזים. את הכלים הסניטריים מייבאת החברה מאירופה, במיוחד מגרמניה. כמו כן עוסקת קרמיקה אל אמיר בשיווק טפטים ופרקטים. כך למשל, תוכלו למצוא במקום טפטים של מעצבים איטלקיים ידועים, כמו רוברטו קבאלי. לחברה קהל לקוחות נאמן, הנהנה מהשרות האדיב ומאולם תצוגה מפואר.

למרות היוקרתיות של המוצרים, מספר אדהם כי הוא מקפיד על רמת מחירים שפויה. ״המחירים אצלנו הם אטרקטיביים וסבירים, יש לנו מוצרים בטווח מחירים רחב, החל מקו מוצרים במחירים נמוכים ויחד עם זאת גם מוצרי יוקרה במחירים לא יקרים״.

השמיים הם הגבול בכל מה שקשור לעיצוב הבית. מעבר למלאי הגדול שקיים במקום, ניתן לבצע הזמנה מיוחדת ובהזמנה אישית ישירות מהספקים בחו״ל.

״איכות זו מילת המפתח שלנו״ מוסיף אדהם. ״אנחנו מקפידים לשווק אך ורק מוצרים באיכות הגבוהה ביותר ולהעניק את השירות הטוב ביותר ללקוחותינו. לקוח המגיע אלינו נהנה מייעוץ מקצועי ויחס אדיב״.

קרמיקה אל אמיר המקור לעיצוב הבית פתוח 7 ימים בשבוע, בשעות 8:30-19:00. אולם התצוגה נמצא בדיר אל אסד – במרכז הכפר. חפשו בוויז ״קרמיקה אל המקור לעיצוב הבית״. טלפון: 04-9083117.

 

בוטיק קרמיקה אל אמיר - היוקרתיות שבעיצוב 2018

כתבה מעניינת:

מאווררים גדולים

שימושים אופטימליים של מאווררים גדולים במיוחד

שתפומערכת פורטל זהר.נט מאווררים גדולים במיוחד מגיעים עם יתרונות כל כך משמעותיים במונחים של פתרונות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.