בית / חדשות / ספורט / ענפים אחרים / בסוכות עושים ספורט ! שכונת גבעת רם מחזיקת הגביע לשכונות
בסוכות עושים ספורט ! שכונת גבעת רם מחזיקת הגביע לשכונות
בסוכות עושים ספורט ! שכונת גבעת רם מחזיקת הגביע לשכונות

בסוכות עושים ספורט ! שכונת גבעת רם מחזיקת הגביע לשכונות

טורניר כדורגל השכונות המסורתי של פרויקט מגרשים מוארים התקיים בחול המועד סוכות לזכרו של דניאל סולומון, בו זכתה שכונת גבעת רם

כבכל שנה בארבע השנים האחרונות , גם השנה מתקיימים טורנירים מטעם פרויקט "מגרשים מוארים" של תכנית עיר ללא אלימות בשיתוף אגף הספורט העירוני. השנה הטורניר אשר התקיים בחול המועד סוכות במגרש והיה לזכרו של בן העיר דניאל סלומון במגרש הסינטטי הגדול ברמת רבין אשר נקרא על שמו.

בטקס פתיחה מיוחד וחגיגי ציין אלי אביו של דניאל סולומון ז"ל את הצורך בהידברות ולא באלימות ואת קבלת האחר. לטורניר הגיעו מעל לשלוש מאות צעירים שנחלקו לכעשרים קבוצות. הטורניר אורגן ביוזמתם של מנהל התכנית עיר ללא אלימות מיכאל גינקר, מנהל אגף הספורט סנדו בנדגיו ומנהל פרויקט מגרשים מוארים נתנאל הררי. המארגנים היו שבעי רצון מקיום הטורניר אשר נחל הצלחה מרובה עם כמות משתתפים גדולה מהרגיל והטורניר הוגדר על ידי הצעירים כאטרקטיבי ומאתגר .

מיכאל גינקר, סנדו בנגיו ונתנאל הררי.
מיכאל גינקר, סנדו בנגיו ונתנאל הררי.

 לאחר הטקס החלו המשחקים. כל קבוצה מנתה חמישה שחקנים –  ארבעה שחקני שדה ושוער. כל משחק התקיים כ – 12 דקות והטורניר התנהל בשיטת נוק- אאוט כאשר המנצחת עולה לרבע גמר.  המנצחות בשלב רבע הגמר עלו לבית משולש בו האלופה נקבעה על פי ניקוד .

לשלב הבתים העפילו שכונת רבין ( קפטן גל אלגריסי) שכונת גבעת רם ( קפטן רוני שיפרין) ושכונת מערבית (קפטן אמיר סון ).

במשחק הראשון גברה שכונת גבעת רם 2-1 על שכונת רבין משערים של רוני שיפרין, וסלבה גילאר. לרבין גל אלגריסי.

המשחק  השני השתיים ללא הכרעה בתיקו 1-1 בין שכונת מערבית לשכונת רבין ( כבשו למערבית אביחי קסא, לרבין ידין לוגסי)

במשחק "הגמר" גברה 3-1 שכונת גבעת רם על שכונת מערבית לה היה סיכוי לזכות בתואר אילו הייתה מנצחת 2-0 ומעלה לבסוף לאחר תיקו 1-1 ושתי דקות לסיום המשחק שהמערבית שולחת את כל מה שיש לה על מנת להשיג את הגול שיביא אותה לדו קרב מהנקודה הלבנה על זהות מחזיקת הגביע, שכונת גבעת רם מצאו עצמם כמה וכמה פעמים באחד על אחד מול השוער ולבסוף ניצלו שתי הזדמנויות על מנת להבטיח את הניצחון והתואר הנכסף . כבשו לגבעה ( רון עדי , סלבה גילאר,רוני שיפרין) למערבית :  ארתור אלישיוב.

שכונת גבעת רם היא מחזיקת הגביע לשכונות סוכות 2014 כאשר היא עשתה את כל הדרך אל התואר תוך כדי משחקים משכנעים ותוצאות שלא השאירו שום ספק לזהות הזוכה . את הטורניר שפטו שופטים מקצועיים : רפי ארז, לב גדלין ויחיאל שיטרית. שלושת המקומות הראשונים בטורניר זכו בפרסים.

alexhuber11102014-1476

עדי אלדר ראש העיר, תומך נלהב בפעילות ספורט המקדמת אורח חיים בריא, הביע את הערכתו לספורטאים הצעירים מכל שכבות הגילאים ומכל רחבי העיר והבטיח לפעול רבות למען חיזוק כל תחום הנוגע לשיפור איכות החיים בכרמיאל.

רינה גרינברג, מ"מ ראש העיר, רואה בפרוייקט מגרשים מוארים סיפור הצלחה מדהים, המייצר מזה ארבע שנים תרבות בילוי אלטרנטיבית לצעירים וקוראת לכל בני הנוער בעיר לקחת חלק בפעילויות ספורטיביות.

שתפו

כתבה מעניינת:

אליפות ישראל איגרוף תאילנדי בכרמיאל 2018-12-09

איגרוף תאילנדי: 17 מדליות זהב לפגאסוס כרמיאל באליפות הארץ

הצלחה מסחררת לכרמיאלים. בין האלופים: מקס ברניס בבוגרים ובארי עזרא בגילאי 15-19 מערכת זהר הצפון …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable