בית / חדשות / חדשות כרמיאל / דיג׳יי מכרמיאל הוזמן לתקלט בבר מצווה בברלין
ניב אדרי. צילום: אלון בראונשטיין

דיג׳יי מכרמיאל הוזמן לתקלט בבר מצווה בברלין

שתפו

הדיג׳יי ניב אדרי קיבל הזמנה מיוחדת ממשפחה ישראלית לשעבר המתגוררת בגרמניה. הוצאות הטיסה והלינהעל חשבון המארחים

מאת גיל דובריש

הדיג'יי הכרמיאלי ניב אדרי (20), יטוס במיוחד לברלין כדי לתקלט בשבוע הקרוב באירוע בר מצווה של הקהילה היהודית. אדרי הוזמן לתקלט ע״י משפחה ישראלית לשעבר, שירדה מהארץ ומתגוררת בשנים האחרונות בגרמניה.

הקשר עם המשפחה החוגגת נוצר לפני מספר חודשים, באירוע בר מצווה שתיקלט באולמי טוהר בכרמיאל. לדברי אדרי, במהלך האירוע פנו אליו אם ובנה שהתארחו במקום. ״האם סיפרה לי שהיא ומשפחתה חיו בעבר בארץ ומתגוררים כיום בגרמניה, אמרה שמוצא חן בעיניה מה שראתה באירוע ושהיא אוהבת את הגישה שלי. היא שאלה אותי אם אהיה מעוניין להתארח אצלם בגרמניה ולתקלט באירוע שם. עניתי בחיוב ומסרתי לה כרטיס ביקור, אבל לא חשבתי שהדברים אכן רציניים. בסוף הערב כשסגרתי את ענייני הכספים עם בעל האירוע, הוא סיפר שמדובר בבת דודתו, המגיעה ממשפחה אמידה בברלין וקישר בינינו. התחלתי להתכתב במייל עם האישה, היא שלחה לי פרטים ותאריך מתוכנן. עדיין לא חשבתי שזה רציני, כי בכל זאת, מדובר באירוע שמתקיים בחוץ לארץ, אבל עוד לפני שהספקתי לעכל, היא סיכמה איתי על כך שתממן את הטיסה והשהייה למשך 4 לילות במלון מקומי, בנוסף לתשלום מכובד על האירוע״.

על השאלה מדוע בחרה המשפחה בו ולא בתקליטן מקומי, אומר ניב אדרי: ״אומנם לא חסרים תקליטנים טובים בברלין, אבל עד כמה שהבנתי הם רצו מישהו שמחובר למדינה, ישראלי שינחה בעברית, עם מוסיקה בעברית. למשפחה חשוב מאוד לשים דגש על הדרשה ועל המוסיקה מישראל. הם רוצים להרגיש שהם נמצאים בארץ״.

באירוע שיתקיים באולם בתוך אחד המלונות בברלין, צפויים להשתתף קרוב ל-150 מוזמנים, רובם יהודים דוברי עברית וחלקם חברים ומכרים גרמנים. אדרי אומר בחיוך כי לקראת הנסיעה, הוא מנסה לתרגל כמה משפטים בגרמנית.

״זו הולכת להיות חוויה״ הוא מסכם. ״אבא שלי מתלווה אלי, על חשבונו, ניסע לטייל בשביל החוויה, כי לא בכל יום יוצא לנו לטוס לחו״ל. האם בעתיד אעבוד בחו״ל? אם אפשר לפתח את הנושא הלאה, אני בהחלט לא פוסל זאת״.

כתבה מעניינת:

טרגדיה: כרמיאלי טבע למוות בחוף אכזיב

שתפומאת גיל דובריש צעיר מכרמיאל כבן 27 טבע היום (שבת) למוות סמוך לחוף אכזיב. האירוע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.