שכונה בכרמיאל נוף בינוי צילום באדיבות צביקה מונר
שכונת מגורים בכרמיאל. צילום ארכיון באדיבות צביקה מונר

ההצעה היחידה זכתה: פרויקט דירה להשכיר 2 יוצא לדרך

שתפו

רק חברה אחת ניגשה למכרז רשות מקרקעי ישראל להקמת 91 יחידות דיור להשכרה לטווח ארוך בשכונת רבין – וזכתה

מאת גיל דובריש

הסתיים מכרז רשות מקרקעי ישראל להקמת המתחם החדש של פרויקט דירה להשכיר בכרמיאל. החברה הזוכה במכרז, שהייתה גם היחידה שניגשה אליו, היא חברת שגראווי הוותיקה שהקימה בשנים האחרונות פרויקטים רבים בעיר.

ההצעה הזוכה של חברת שגראווי, עמדה על סכום של כ-7.7 מיליון ש״ח. מנתוני המכרז עולה כי מדובר במתחם לבניה רוויה בשכונת רמת רבין המתפרש על כ-14,000 מ״ר ויוקמו בו 91 יחידות דיור אשר יהיו מיועדות להשכרה לטווח ארוך.

המגרש בו יוקם המתחם נמצא בשכונת רמת רבין דרום בכרמיאל, שכונה בשטח של כ-204 דונם הגובלת בדרך השלום ותכלול בסך הכל כ-708 יח״ד.

דירה להשכיר היא יוזמה של משרד הבינוי המיועדת להקים דירות להשכרה לטווח ארוך של 15-20 שנים עבור ציבור מחוסרי הדיור. הדירות מושכרות לזכאים במחירים יציבים ומפוקחים אשר בדרך כלל נמוכים משמעותית ממחירי השוק.

מראש עיריית כרמיאל משה קונינסקי נמסר בפייסבוק כי ״אחרי שלפני כחצי שנה אוכלסו הדירות בפרוייקט הראשון של דירה להשכיר ברבין, הוכרז השבוע על זכייתה של חברת שגראווי במכרז מנהל מקרקעי ישראל במתחם השני של דירה להשכיר. קיימנו איתם ישיבת התנעה בנושא, עם מתכנני המתחם שיכלול כ 120 דירות להשכרה, חלקן גם לדיור הציבורי, עיריית כרמיאל תהיה מעורבת באופן צמוד, מתחילת הבנייה עד סופה, בהיבטים התכנוניים, השיווקיים והקהילתיים״.

תיכנסו לקרוא עוד כתבות בפורטל זהר.נט:

כתבה מעניינת:

שירות התעסוקה כרמיאל צילום ארכיון

סימן טוב: לראשונה מאז תחילת המלחמה ירידה במספר דורשי העבודה

שתפומערכת פורטל זהר.נט סימנים חיוביים ראשונים של התעוררות מחודשת בכרמיאל. לראשונה מאז תחילת מלחמת כ"ב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *