כוחות משטרה אוכפים את הנחיות הקורונה במרכז ביג כרמיאל. צילום דוברות המשטרה
כוחות משטרה אוכפים את הנחיות הקורונה במרכז ביג כרמיאל. צילום דוברות המשטרה

המשטרה רשמה 70 דו״חות במבצע אכיפת תקנות הקורונה

שתפו

המשטרה ערכה בסוף השבוע מבצע אכיפה מוגבר של תקנות הקורונה במרכזי הקניות ובמקומות הבילוי: קוראים לציבור לשמור על ההנחיות

מאת גיל דובריש

״הורידו״ את הכפפות, אבל לא את המסכות: במשטרה פעלו בסוף השבוע באופן מוגבר בכרמיאל ובאזור במסגרת המאבק הלאומי נגד התפשטות הקורונה. במסגרת מבצע האכיפה רשמו שוטרי תחנת כרמיאל 70 דו״חות בתוך העיר מתוך כ-129 דו״חות שנרשמו בסך הכל באזור בסוף השבוע.

כחלק מהפעילות, אכפו השוטרים בשיתוף יחידת השיטור העירוני את תקנות הקורונה בעסקים, במרכזי קניות, במקומות בילוי ובתחבורה הציבורית, באכיפת התו הירוק, בהצבת מחסומי קורונה ובמקביל הגבירו את מאמצי הפיקוח על מאומתים שנדרשו לשהות בבידוד בביתם.

במסגרת מבצע האכיפה נעשה שימוש בשוטרים בלבוש אזרחי במוקדי בילוי ועסקים כדי לייצר הרתעה – וזאת לצד ההפנמה בציבור לכך שיש אפשרות לפגוש שוטרים בלבוש אזרחי בכל מקום שמטרתם לפקח על אכיפת תקנות הקורונה. צוותי משטרה הפגינו נוכחות מוגברת במרכזים הומי אדם ופיקחו מקרוב על התקנות, כמו עטיית מסכות במקומות סגורים ושמירה על התו הירוק והסגול במקומות הומי אדם.

קיראו עוד בפורטל זהר.נט:

בתחנות מג'ד אל כרום ובתחנת שפרעם הובילו המשטרה שיחות וישיבות מרוכזות יחד עם בעלי אולמות וגני אירועים כדי לאכוף את תקנות התו הירוק ולמנוע את התפשטות הנגיף באירועי השמחות. בביקורת שנערכה בעסק לעישון נרגילות באחד הכפרים נכח בעל העסק למרות שהיה מחוייב בבידוד. הוא נקנס בסכום של 5000 שקלים.

מהמשטרה נמסר כי ״המאבק במגפת קורונה היא משימה לאומית בה לוקחת חלק משטרת ישראל. משטרת ישראל קוראת לציבור להישמע להנחיות, להקפיד על עטית מסיכות כנדרש ובמקומות סגורים ובמוקדי התקהלות, להקפיד על חובת הבידוד ועל ההגבלות השונות – במטרה למנוע את התפשטות מגפת קורונה. חשוב לזכור: הקפדה על הנחיות קורונה היא הצלת חיים!״

כתבה מעניינת:

פינוי אישה מביתה במהלך שריפה. צילום דוברות כב״ה צפון

כרמיאל: אישה נפגעה בדליקה שפרצה בביתה

שתפומאת גיל דובריש תושבת כרמיאל נפגעה בדליקה שפרצה בביתה היום (חמישי) לפנות בוקר. בשעה 5 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.