בית / חדשות / חדשות כרמיאל / התחזית למחר: אולי נראה קצת שלג בכרמיאל
שלג בכרמיאל, חורף 2015. צילום ארכיון
שלג בכרמיאל, חורף 2015. צילום ארכיון

התחזית למחר: אולי נראה קצת שלג בכרמיאל

שתפו

מחר (שלישי) משעות הבוקר ועד הצוהריים קיימת סבירות טובה לירידת פתיתי שלג במקומות הגבוהים בכרמיאל אך הם לא צפויים להיערם על הקרקע. ומה לגבי סוף השבוע?

מאת גיל דובריש

האם נחזה בשלג בכרמיאל? ובכן, לפי חובב מזג האוויר אסף כהן מכרמיאל, יש סיכוי לא רע שזה יקרה. עם זאת, קשה להאמין שהמראות משנת 2015, הפעם האחרונה ששלג ירד ונערם על הקרקע, יחזרו על עצמם גם הפעם.

לדברי כהן, שמפעיל תחנה מטאורולוגית מחר (שלישי) בשעות הבוקר עד הצוהריים, יהיה קר במיוחד ואם יהיו משקעים ישנה סבירות של למעלה מ-50% שנראה קצת שלג, כאן בעיר. לפני שאתם יוצאים החוצה בסערה ומתכננים ידוי כדורי שלג האחד על השני, נא לקחת את הדברים בפרופורציה: בכול מקרה, זו תחזית, ומטבעה עשויה להשתנות עד לרגע האחרון. ואם יהיה שלג, הוא לא צפוי להיערם, לכול היותר מדובר בכמה פתיתים באוויר, במיוחד בשכונות הגבוהות של העיר. תושבי השכונה המערבית, זה יכול להיות היום שלכם…

כמו כן יתכנו משקעי ברד ומשקעי קרח, בהתאם לטמפרטורות הנמוכות. באשר לסוף השבוע הקרוב, הצפוי להיות קר במיוחד, ככול הנראה יהיה מיעוט משקעים באזורנו, וגם אז ישנם סיכויים מסויימים לשלג קליל בכרמיאל – שלא ייערם.

יצויין כי אסף כהן כבר חזה לפני כחמש שנים שיירד שלג בכרמיאל וצדק. אז, השלג אף נערם על הקרקע במקומות מסויימים.

מבחינת כמות המשקעים בסוף השבוע האחרון, אמצע ינואר, כבר חצינו את הממוצע השנתי. נכון לעכשיו, יום שני בערב, ירדו בכרמיאל 621.8 מ״מ של משקעים ומרבית החורף עוד לפנינו.

קיראו גם בפורטל זהר.נט:

כתבה מעניינת:

קורונה צילום אילוסטרציה pixabay

משרד הבריאות: 3 חולי קורונה חדשים בימים האחרונים בכרמיאל

שתפולפי נתוני משרד הבריאות, בשלושת הימים האחרונים התגלו 3 מקרים מאומתים חדשים. בסה״כ יש 5 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.