ליאור לרמן אות שר החינוך צילום דוברות משרד החינוך
ליאור לרמן. צילום דוברות משרד החינוך

התרגשנו: אות שר החינוך לנער מיוחד מכפר הילדים בכרמיאל

שתפו

אות שר החינוך לנוער מתנדב מצטיין ע״ש אלעד ריבן הוענק לליאור לרמן, נער מיוחד שגדל בכפר הילדים ולומד בביה״ס אורט פסגות

מערכת פורטל זהר.נט

סיפור מרגש: ליאור לרמן, נער מיוחד ותלמיד כיתה י״ב בבית הספר אורט פסגות בכרמיאל, זכה באות הארצי של שר החינוך לנוער מתנדב מצטיין ע"ש אלעד ריבן ז״ל, בסימן שותפות ואחדות.

ליאור חי מזה כ-6 שנים בכפר הילדים והנוער בכרמיאל ומלווה בסייעת צמודה לאורך כל היום. הוא פעיל במועצת התלמידים בשכבה, ביוזמות בית ספריות ובטקסים והפך את כשרונו במוסיקה בשירה ובכתיבה לכלי גם להתקדמות אישית וגם לטובת חברת הילדים בכפר ובית הספר. ליאור פעיל בתנועת ״כנפיים של קרמבו״ ובפרויקטים קבוצתיים במרכז פתחון לב. מדובר בנער מיוחד, שעל אף קשייו מצליח לצאת מהמעגל האישי אל המעגל הקהילתי, להתמודד עם האתגרים באופן מופתי, לתרום ולהיתרם ולחיות בטוב.

תלמידים נוספים בצפון שזכו לקבל את אות שר החינוך הארצי: בשאר מעתסם עאסלה – תלמיד כיתה י"ב ממקיף אלבוכארי בעראבה וניל רידאן נפאע – תלמידת כיתה יב' מבית ג'ן בבי"ס תיכון למדעים ומנהיגות דרכא-ירכא. באות המחוזי זכה אלמוג אמסלם, תלמיד כיתה י' בבית חינוך אמירים בכפר ורדים.

אלעד ריבן ז״ל, על שמו מוענק האות מדי שנה, נספה באסון הכרמל בהיותו בן 16 בלבד. ריבן היה חבר בתנועת "צופי האש" – קבוצת תלמידים מתנדבים אשר הוכשרה לסייע לשירותי הכבאות. כשפרצה השרפה בכרמל, הסתער בגבורה עם לוחמי האש על הלהבות ומצא בהן את מותו.

עם פרסום שמות הזוכים, כתבה מנהלת המחוז, ד"ר אורנה שמחון מכתב הוקרה והערכה אישיים לכל אחד מהנבחרים, בו הביעה תודתה והערכתה לפעילותם וסיכמה בציטוט של הנשיא יצחק נבון: "המתנה הגדולה ביותר שאתה מקבל זה כשאתה נותן, כשאתה תורם".

כתבה מעניינת:

משטרה תצוגה משלוחי מנות בית ספר מוריה צילום דוברות המשטרה

משטרת כרמיאל חילקה משלוחי מנות לתלמידים

שתפומערכת פורטל זהר.נט בבית הספר הממלכתי-דתי מוריה בכרמיאל ציינו את חג פורים לפני היציאה לחופשה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.