ראש העיר משה קונינסקי ויו״ר הנהגת ההורים העירונית משה צדקיהו. צילום דוברות עיריית כרמיאל
ראש העיר משה קונינסקי ויו״ר הנהגת ההורים העירונית משה צדקיהו. צילום דוברות עיריית כרמיאל

חזרו ללימודים: כ-98% מהתלמידים בכרמיאל שבו לגנים ולבתי הספר

שתפו

מערכת פורטל זהר.נט

98% מהתלמידים בגני הילדים ובבתי הספר בכרמיאל חזרו ללימודים כסדרם עם חידושם באופן מלא לאחר סגר הקורונה המתמשך. כך דיווחה עיריית כרמיאל.

ראש העיר משה קונינסקי אמר: ״לאור העובדה שתהליך החזרה לשגרה היה מורכב מאוד, אני רואה בהגעתם של כמעט כ-100% מהילדים לגנים והתלמידים לבתי הספר בעיר הבעת אמון גדולה במיוחד במערכת!"

ראש העיר הדגיש בדבריו את הקשר עם הנהגת ההורים העירונית שהיה ״יוצא מן הכלל״ כלשונו, ״והיווה נדבך חשוב נוסף בהצלחה בהתמודדות עם המשבר הבריאותי הגדול ביותר שידענו עד עתה. קיימנו קשר יומיומי עם יו"ר ההנהגה העירונית משה צדקיהו ועם יו"ר הנהגת הורי הגנים עמרי סרמילי ומנהיגי ההורים בבתי הספר. שיתפנו אותם בהערכות המצב וניסינו להבין מה חשוב להם בכל רגע נתון, היינו יצירתיים, גילינו גמישות ושינינו סדרי יום בהתאם ובמהירות. לכל אורך התקופה, שמרתי על קשר עם מנהלי בתי הספר, קיימנו שיחות זום, והענקתי להם יחד עם צוות מינהל החינוך בעירייה תחושת גיבוי והערכה על פועלם בשטח".

גם זה יכול לעניין אתכם:

כמו כן, אמר משה קונינסקי: "למדנו והחלטנו תוך כדי תנועה כפי שנדרש בתקופת חירום ופעלנו בלוחות זמנים לחוצים ועמוסים ולעיתים באי ודאות. אני מבקש להודות לממלאת מקומי ומחזיקת תיק החינוך טניה מזרסקי, למנכ"לית העירייה דר' שולה מנחם, לראש מינהל החינוך אודי איזק , יו"ר הנהגת ההורים משה צדקיהו וצוות מנהל החינוך על שיתוף הפעולה".

ראש העיר שיבח גם את מנהלת מחוז הצפון במשרד החינוך אורנה שמחון וצוותה, "שסייעו לנו לכל אורך התקופה ולא הרגשנו לבד". לסיכום הוא אמר: "גם כעת כשהמערכת מתפקדת בצורה יוצאת מן הכלל, אנחנו פועלים להתאמת המערכת לצרכים המידיים והעתידיים".

כתבה מעניינת:

המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה. צילום: דרור מילר

אורט בראודה: 8 בכירים משתכרים 6 ורבע מיליון ש״ח בשנה

שתפובתוך שנה אחת עלה מספר בעלי השכר הגבוה במכללה האקדמית להנדסה משלושה לשמונה. מכללת בראודה: …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.