חושף את איבר מינו בפני אישה. צילום באדיבות משטרת ישראל
חושף את איבר מינו בפני אישה. צילום באדיבות משטרת ישראל

חשף את איבר מינו וביצע מעשים מגונים בפני נשים

שתפו

צפו: החשוד מבחין באישה צועדת ברחוב בכרמיאל, יוצא מהרכב, חושף את איבר מינו בפניה ומבצע מעשה מגונה

מאת גיל דובריש

צעיר מהכפר בענה שביצע סדרה של מעשים מגונים בפומבי בפני נשים בכרמיאל, נתפס ונעצר על-ידי המשטרה. הבוקר (יום א׳) יוגשו נגדו כתב אישום ובקשה להארכת מעצר עד תום ההליכים.

בשבועות האחרונים הצטברו במוקד 100 של משטרת ישראל, מספר תלונות על צעיר שחשף את איבר מינו בפני נשים באמצע הרחוב בכרמיאל וביצע מעשים מגונים בפומבי.

בעקבות קבלת הדיווחים, נפתחה חקירה במהלכה בוצע שימוש באמצעים טכנולוגיים, כולל צפייה בסרטונים של מצלמות אבטחה בעיר. שוטרי תחנת כרמיאל הצליחו לאתר את הרכב ששימש את החשוד בביצוע המעשים המגונים, וכך גם הצליחו לגלות את זהותו של החשוד עצמו, צעיר בן 18, תושב הכפר בענה שליד כרמיאל.

בתום החקירה נאספו ראיות הקושרות את הצעיר לשלושה מקרים שונים בכרמיאל, והבוקר כאמור, תגיש נגדו  פרקליטות מחוז חיפה כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים.

פקד אמיר אלדר, ראש משרד חקירות במשטרת כרמיאל: ״עם קבלת התלונות, הפעלנו את כל האמצעים העומדים לרשותנו במטרה לאתר את החשוד מתוך ההבנה כי מהירות התגובה תציל בנות אחרות מחוויה דומה. אנו קוראים לכל מי שחוותה אירוע דומה לחייג למוקד 100 של משטרת ישראל או להגיע לתחנת המשטרה הקרובה לביתה ואנו נשקיע את מירב המאמצים בכדי להגיע לאותם עבריינים״.

כתבה מעניינת:

גנבו את הסמל מהרכב שלכם? נתפסו חשודים

שתפוצפו בתיעוד ממצלמת אבטחה: אחד הנערים תולש סמל ממכונית ונמלט במהירות עם השלל (באדיבות דוברות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *