טכנאי מחשבים צילום אילוסטרציה
טכנאי מחשבים. צילום אילוסטרציה

טכנאי מחשבים – כשהמחשב הוא מקור הפרנסה

שתפו

מערכת פורטל זהר.נט

המוני אנשים עובדים על המחשב בימינו. אפילו אלו המתמחים בעבודת כפיים מוצאים את עצמם משווקים על המחשב, ברשתות החברתיות, ומנהלים את העסק עם תוכנות לניהול. טכנאי מחשבים מקצועי הוא מקצוע נדרש, שכן כאשר כל כך הרבה עסקים מתנהלים מהמחשב, אין ברירה אלא לוודא שאתם מקבלים את השירות המהיר והאיכותי ביותר כשיש צורך בתיקון.

טכנאי מחשבים מקצועי וזמין הוא לא רק אדם בעל ידע וניסיון, אלא גם בעל גישה לרכיבים הנכונים והמקוריים, בכדי לאפשר מענה לתקלות טכניות מורכבות הדורשות החלפת חומרה (חלקי מחשב). מציאת התקלה והצעת פיתרון בזמן אמת זה לא דבר מובן מאליו, שכן מערכות המחשבים של ימינו מחזיקות טכנולוגיה יוצאת דופן. במילים אחרות, אם מצאתם טכנאי מחשבים טוב, זכיתם.

טכנאי מחשבים לתיקון לפטופ

איך תדעו שמעבדת המחשבים וטכנאי המחשבים שלכם מציע שירות איכותי?

  1. תיקון ברמת הרכיב – איכות התיקון הנחשבת ביותר היא האפשרות לתת שירות תיקונים גם ברמת הרכיב. כלומר, להחליף את הרכיב האלקטרוני הבודד (או הרכיבים הבודדים) שהתקלקלו, והובילו את כל המערכת לבעיה, מה שיכול לחסוך הרבה מאוד כסף ולמנוע החלפה רחבה יותר. לא כל טכנאי מחשבים יודע לעשות זאת, שכן מדובר לעיתים באיתור בעיה על גבי לוח אם עתיר בטכנולוגיה, מה שאומר שיש צורך בידע וניסיון רב בתיקון מחשבים.
  2. תיקון כל התקלות – טכנאי מקצועי למחשבים יודע לתקן כל בעיה. במילים אחרות, לא תקבלו סירוב או דחייה מהטכנאי, שכן לא משנה מה התקלה, הטכנאי יאתר, יסביר, יתמחר, ויאפשר לכם לבחור האם לתקן.
  3. זמינות רכיבים – תארו לעצמכם שעם אינספור סוגי המכשירים בימינו יש לא מעט רכיבים שצריכים להיות במלאי. מעבדת מחשבים מקצועית תחזיק במלאי את הרכיבים הנפוצים ביותר, אלו שיש בהם צורך רב בד"כ, ועם זאת כאשר חסר רכיב ספציפי, תייבא למענכם את הרכיב הנדרש, רכיב מקורי מהחברה, כדי לאפשר לכם תיקון איכותי ללא פשרות.

בעיות נפוצות הדורשות טכנאי

כמובן שלא לכל בעיה יש לפנות מייד לתיקון במעבדה. ועם זאת, ישנן בעיות שעדיף לקחת מיד לטכנאי. מחשבים עלולים להינזק בנזק מצטבר, תקלות שממשיכות בשרשרת, ויוצרות נזק רב יותר מאשר כל תקלה בנפרד. הדבר נפוץ במיוחד במצבים של חדירת לחות למחשב, מה שמוביל לקורוזיה מתמשכת שעלולה לפגוע ביותר ויותר רכיבים עם הזמן, ולהוביל לנזק רב מאוד.

אם המחשב פשוט לא נדלק יותר, כדאי קודם לבדוק האם הכבלים מחוברים היטב, השקע עדיין פעיל, או שיש סימנים של שריפה או חריכה בחיבורי החשמל (כמובן, יש לעשות זאת בזהירות ובניתוק החשמל). אבל אם הכול עדיין תקין באספקת החשמל למחשב, ועדיין הוא לא נדלק, יכול להיות שמדובר בתקלה פשוטה כמו פגיעה בכפתור ההדלקה, או בבעיה חמורה יותר כמו קצר. לכן כדוגמא, כשהמחשב שלכם לא נדלק זה יכול להגיע ממגוון רחב של סיבות, וככל שתשללו את הפשוטות ביותר בעצמכם כך תדעו האם אתם צריכים טכנאי מחשבים.

(תוכן מקודם)

***LinkPower.co.il

כתבה מעניינת:

רישוי עסקים ראשון לציון צילום יח״צ לינק פאוור

איך מתנהל תהליך רישוי עסקים ראשון לציון?

שתפומערכת פורטל זהר.נט החוק מחייב חלק נכבד מהעסקים בישראל לקבל רישיון לפני שהם מתחילים לפעול. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.