משטרת גרמניה.צילום להמחשה: DepositPhotos
משטרת גרמניה. צילום להמחשה: DepositPhotos

טרגדיה: מורן קייזר כרמיאלית לשעבר נרצחה בגרמניה

שתפו

מורן קייזר (39) נרצחה בדקירות ערב השנה האזרחית החדשה, ככל הנראה לאחר ויכוח סוער עם בן זוגה, גבר מקומי בן 33

מאת גיל דובריש

טרגדיה בגרמניה: מורן קייזר, בת 39, אם לילדה בת 6 ותושבת כרמיאל לשעבר, נרצחה בדקירות סכין ערב השנה האזרחית החדשה.

הרצח אירע ביום שבת בשעה 21:00 בערך. החשוד במעשה, בן זוגה של מורן, גבר מקומי בן 33, נעצר על-ידי המשטרה סמוך לזירת האירוע. מהדיווחים בתקשורת הגרמנית עולה כי הרקע לרצח היה ככל הנראה ויכוח סוער שפרץ בין בני הזוג במהלך שבת בערב וכי אין חשד למניע אנטישמי.

קייזר שהתגוררה בעבר בכרמיאל, עברה לפני מספר שנים לחיות בעיר דיסלדורף במערב גרמניה, שם מתגוררת גם אימה.

לפי פרסומים בתקשורת בארץ, קייזר עבדה בתחום המחשבים ובתקופה האחרונה למדה בקורסים חדשים באוניברסיטה המקומית. במהלך שהותה בדיסלדורף, מורן נישאה לגבר ממוצא פולני-גרמני, והשניים הביאו לעולם ילדה, כיום בת 6. הם התגרשו לאחר מכן. בזמן הרצח, הילדה לא הייתה במחיצתה של מורן אלא שהתה ביחד עם אביה.

הרצח התרחש בשכונת ונהאוזן, בבניין לדיור ציבורי שבו מתגוררים אנשים הנמצאים בגמילה מהתמכרויות. מורן התארחה באותו ערב בדירת מגוריו של בן זוגה הנוכחי. נסיבות האירוע הטרגי לא ברורות, אך שכנים סיפרו ששמעו ויכוח וצעקות שבקעו מתוך הדירה. בשלב מסוים שלף החשוד סכין, דקר את מורן ופצע אותה באורח אנוש. צוות רפואי שהוזעק לדירה ניסה להחיותה אך נאלץ לקבוע את מותה במקום. משטרת דיסלדורף איתרה את החשוד ליד מקום הרצח ועצרה אותו. במסגרת החקירה נבדק האם החשוד היה תחת השפעת סמים ואלכוהול. כלי התקשורת בגרמניה פירסמו כי נעשים מאמצים לאתר עדי ראיה נוספים שהיו בדירה באותו שעה.

כתבה מעניינת:

גנבו את הסמל מהרכב שלכם? נתפסו חשודים

שתפוצפו בתיעוד ממצלמת אבטחה: אחד הנערים תולש סמל ממכונית ונמלט במהירות עם השלל (באדיבות דוברות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *