משה צידקיהו. צילום פרטי
משה צידקיהו. צילום פרטי

יו״ר הנהגת ההורים בכרמיאל תוקף: משרדי הממשלה לא התכוננו לפתיחת שנה״ל

שתפו

משה צידקיהו העומד בראש הנהגת ההורים מותח ביקורת קשה על משרדי הממשלה: ״התלמידים וההורים שבויים של המערכת״. פונה אל ציבור ההורים ומבקש: ״סובלנות ופתיחות, זו תקופה קשה״

מאת גיל דובריש

יו״ר הנהגת ההורים העירונית בכרמיאל, משה צידקיהו, תוקף בחריפות את משרדי הממשלה וטוען כי לא התכוננו כראוי לקראת פתיחת שנת הלימודים וכי ציבור ההורים והתלמידים נשאר מבולבל.

צידקיהו מציין כי ״החודשים האחרונים היו הזדמנות למשרדי הממשלה להיות ערוכים ומוכנים לשנת הלימודים – ולא נוצלו כראוי. שוב התלמידים וההורים נותרו שבויים של המערכת ומבולבלים״.

לדברי יו״ר הנהגת ההורים, קיים חשש גדול כי הלמידה מהבית תסבול מליקויים ובעיות רבות, וזאת משום ״שאין מענה של מחשוב ואמצעי קצה שונים לכל הילדים״.
הוא מוסיף כי ״ילדינו נמצאים כבר מספר חודשים רב בריחוק חברתי וחייבים להיות במסגרת לימודית חברתית. לצערנו טרם קיבלנו תשובה רשמית לפנייתנו. לאור נתוני התחלואה הנמוכים בקרב ילדי כיתות א׳-ו׳ מדוע לא ניתן לקבוע מתווה של למידה מלאה בכיתות ללא קפסולות בבתי הספר היסודיים?״

גם זה כנראה יעניין אתכם לקרוא:

במקביל שיבח צידקיהו את הנהלת העיר ומוכנותה לשנת הלימודים: ״אני גאה להיות תושב העיר בעת הזאת, ראש העיר משה קוננסקי הנחה לאור המתווה שהוצג ע״י משרד החינוך את כל הגורמים בעיריית כרמיאל בהובלת אודי איזק ומינהל החינוך לאתר את כל המשאבים על מנת שילדי כיתות ה׳-ו׳ ילמדו כמה שיותר שעות במסגרת לימודית ולא מהבית״.

לדבריו, ״התוכנית העירונית שתפורסם בימים הקרובים נבנתה בשיתוף ההנהגה העירונית, מנהלי מוסדות החינוך והצוותים החינוכיים שעמלו ועומלים ימים ולילות כדי לתת את הטוב ביותר לילדי כרמיאל״.
על רקע פתיחת שנת הלימודים החדשה, פונה משה צידקיהו אל ציבור ההורים: ״נעשתה פה עבודה קשה מאוד על מנת לתת מענה לילדינו ברמה העירונית, נבקש להיות סובלנים ופתוחים. התקופה היא תקופה קשה, מלאה בשינויים מדי יום וצפויים עוד הרבה שינויים, הכול יילמד וייושם בצורה הטובה ביותר. פנו אל ההנהגות הבית-ספריות שלכם בכל שאלה או רעיונות לשיפור״.

כתבה מעניינת:

המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה. צילום: דרור מילר

אורט בראודה: 8 בכירים משתכרים 6 ורבע מיליון ש״ח בשנה

שתפובתוך שנה אחת עלה מספר בעלי השכר הגבוה במכללה האקדמית להנדסה משלושה לשמונה. מכללת בראודה: …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.