טקס אותות לנוער מתנדב אלעד ריבן זל צילום דוברות העירייה
צילום דוברות העירייה

כרמיאל אירחה את טקס הענקת האות ע״ש אלעד ריבן ז״ל

שתפו

מערכת פורטל זהר.נט

אות שר החינוך לנוער מתנדב במחוז הצפון, ע״ש אלעד ריבן ז״ל, הוענק ל-30 בני נוער, בטקס חגיגי שאירחה כרמיאל השבוע (יום א'). בין מקבלי האותר: ניקול רדבל וקוין שליאופוצ׳ניק מכרמיאל.

הפרס מוענק מדי שנה לבני נוער מתנדבים ומעורבים בפעילות חברתית, הוא חלק ממפעל ההנצחה לזכרו של אלעד ריבן ז״ל, נער בן 16 שהצטרף לצופי האש – קבוצת תלמידים מתנדבים אשר הוכשרה לסייע לשירותי הכבאות. ריבן נספה כשהוזעק לסייע לצוותי הכיבוי באסון הכרמל בדצמבר 2010. מאז מותו יוזמים הוריו מדי שנה חלוקת אותות לבני נוער חדורי רוח התנדבות, המסמלים את הטוב והיופי בחברה הישראלית.

הטקס בכרמיאל התקיים במעמד ראש העיר משה קונינסקי , מנהל חברה ונוער במחוז הצפון במשרד החינוך ברוכי מגל, ד״ר צביה ריבן, אימו של אלעד ז״ל ואישי ציבור נוספים.

בעיריית כרמיאל מציינים, כי ״העיר חרטה על דגלה את נושא החינוך כראשון במעלה בסדר העדיפויות ואכן מערכת החינוך מהווה מקור לגאווה, כאשר ציוני הבגרות של התלמידים הכרמיאלים – מעולים, העיר זכתה בפרס החינוך המחוזי ובתי הספר בעיר, מהווים דוגמה ומופת להוראה איכותית וחדשנית״.

ראש העיר משה קונינסקי: ״המשימה המרכזית של העירייה, היא לחנך את הילדים ובני הנוער בעיר להיות לפני הכל אנשים טובים, אזרחים טובים, מעורבים ואכפתיים. התרגשתי לעמוד מול כ-30 בנות ובני הנוער מכל מחוז צפון שזכו להכרה והערכה מיוחדת על עשייתם החברתית והערכית, על היותם מנהיגים, על נכונותם לעשות מעל ומעבר למתחייב. גאווה גדולה היתה להעניק את אות ההצטיינות לניקול רדבל וקוין שליאופוצ׳ניק הכרמיאלים״.

כתבה מעניינת:

איי חום עירוניים בכרמיאל ויישובי בקעת בית הכרם. צילום מאתר המשרד להגנת הסביבה

כרמיאלים, תתכוננו: חשש לעומסי חום חריגים וקיצוניים בתקופות הקיץ

שתפומדאיג? מפת סיכוני אקלים חדשה של המשרד להגנת הסביבה חושפת: הפרשי טמפרטורות חריגים בכרמיאל וביישובי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *