מוטי מרציאנו. צילום מהפייסבוק

כרמיאל בהלם: מוטי מרציאנו הלך לעולמו

שתפו

מרציאנו ז״ל מעמודי התווך של הקהילה העסקית בכרמיאל נפטר הלילה באופן פתאומי. הותיר אחריו אישה הרה, 3 בנות ו-4 נכדות: ״אבידה קשה לכולם״

מערכת פורטל זהר.נט

כרמיאל המומה וכואבת: לפנות בוקר (שלישי, 15.12.2020) הלך לעולמו איש העסקים מוטי מרציאנו (58) בעקבות דום לב בביתו.

לדברי המשפחה, מרציאנו שהתגורר בחודשים האחרונים במושב אליפלט, חש אמש ברע, התלונן על כאבי חזה ואז איבד את ההכרה. למקום הוזעק צוות מד״א שניסה לבצע בו החייאה במשך שעה ארוכה ובהמשך פינה את מרציאנו למרכז הרפואי זיו בצפת. בסביבות השעה 1 בלילה קבעו הרופאים את מותו.

מוטי ז״ל התגורר במשך ב-30 השנים האחרונות רוב הזמן בכרמיאל, היה מעמודי התווך של הקהילה העסקית בכרמיאל ועשה רבות למען קידום המסחר והתעשייה בכרמיאל. הוא ניהל חברת נדל״ן מצליחה שעסקה בהשכרה ותחזוקה של מבני תעשייה.

חבריו ומכריו מספרים כי ״מוטי היה אדם בעל תעצומות נפש, שידע לחיות את החיים בצורה הטובה ביותר. הוא היה דמות של מנהיג ומוביל, בכל מקום שהגיע היה מיד מושך אליו כמו מגנט את כל האנשים והיה מסמר הערב בכל אירוע ובכל מפגש״. החברים מספרים עוד כי ״מוטי ידע לנווט, ידע לייעץ ולתת מילה טובה בכל נושא, אנשים רבים פנו אליו כדי לשאול, להתייעץ, לקבל הכוונה ומוטי היקר עשה זאת בתבונה רבה, שמח לסייע ולעזור. היה לו לב רחב והוא עזר לכל מי שפנה אליו״.

״מרציאנו היה אדם בריא לחלוטין, התאמן באופן קבוע ושמר על כושר גופני. אם לא הכרתם אותו, לא הייתם נותנים לו יותר מ-40״ מספרים החברים. ״אף פעם לא סבל מבעיות רפואיות. לא היה שום סימן מוקדם לטרגדיה. זו אבידה קשה לכולם בכרמיאל״.

בתו הבכורה של מוטי מבין שלוש בנות, גל, סיפרה לנו בכאב: ״אני עדיין לא מעכלת שהוא כבר לא איתנו… אבא שלי היה אדם מדהים, מעולם לא החסיר מאיתנו דבר, עזר בכל מה שהיינו צריכות, היה האדם הראשון לקפוץ ולעזור לנו, אם זה בשיחות, אם זה בעידוד ותמיכה. הוא היה מתנהג לכולם בכבוד רב, עזר לכולם, אם זה בעצה ובמילה טובה ואם זה בעניינים חומריים, היה אוזן קשבת לכל אדם, חבר טוב, אדם אופטימי שראה רק את הטוב והחיובי. אני מאמינה שהוא השאיר אחריו חלל עצום, לא רק לנו – למשפחה אלא לעוד הרבה אנשים אחרים שהכירו אותו מקרוב. כרמיאל הייתה מרכז החיים של אבא, הוא אהב את העיר ואת האנשים״.

אתמול בשעה 6 בערב, כמה שעות לפני מותו הפתאומי עוד הספיק לשוחח עם בתו הצעירה שי, השניים קבעו להיפגש ביחד היום (שלישי). לפגישה הזו, מוטי כבר לא יגיע…

ההלוויה תתקיים היום בשעה 14:30 בבית העלמין בכרמיאל. המשפחה תשב שבעה בבית שבמושב אליפלט.

מרציאנו ז״ל הותיר אחריו אישה בהריון, כנרת, לה נישא לפני חודשים ספורים, ושלוש בנות: גל (34), נעם (22) ושי (20) וארבע נכדות. יהי זכרו ברוך.

גם זה יעניין אתכם בפורטל זהר.נט: 

מוטי מרציאנו צילום מדף הפייסבוק
מוטי מרציאנו ז״ל. צילום מדף הפייסבוק

כתבה מעניינת:

משה קונינסקי וטניה מזרסקי. צילום דוברות עיריית כרמיאל

מסגנית ראש העיר לחברת כנסת: קונינסקי בירך את מזרסקי

שתפומערכת פורטל זהר.נט ממלאת מקום ראש העיר כרמיאל וסגניתו טניה מזרסקי תושבע ביום רביעי הקרוב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.