בית / חדשות / חינוך / לאחר נתק ממושך: פגישה ראשונה בין ראש העיר ליו״ר הנהגת ההורים
קונינסקי אלפנדרי 2019

לאחר נתק ממושך: פגישה ראשונה בין ראש העיר ליו״ר הנהגת ההורים

השניים סיכמו להניח את המחלוקות ביניהם בצד ולשתף פעולה על רקע הכאוס הצפוי במערכת החינוך בשל מערכת הבחירות הקרובה

מערכת פורטל זהר.נט

רגע מכונן: לאחר חודשים ארוכים של נתק מוחלט, התקיימה פגישה ראשונה בין ראש העיר משה קונינסקי לבין יו״ר הנהגת ההורים העירונית, משה אלפנדרי.

כזכור, עם בחירתה של מועצת ההורים העירונית, סירבה העירייה להכיר בה בנימוק כי היא פועלת בניגוד לחוזר מנכ״ל משרד החינוך, וזאת משום שיו״ר ההנהגה משה אלפנדרי ואחד מסגניו, דודי שבת, היו חברים ברשימה פוליטית שהתמודדה בבחירות המקומיות. הנתק החריף ונמשך חודשים ארוכים

אתמול (יום שלישי) הזמין קונינסקי את אלפנדרי לפגישה במשרדו. בפגישה עדכן ראש העיר את אלפנדרי כי בעקבות דיון בוועדת החינוך של מרכז השלטון המקומי, בה הוא חבר, הגיע לתובנות וחששות כי אנו עומדים בפני אתגרים רבים נוכח הבחירות הצפויות וממשלת המעבר, עובדה העשויה לגרור כמעט בוודאות את מערכת החינוך לקראת כאוס וצימצומים, כמו למשל, חשש שהצהרונים לא יתוקצבו, שהיסעי התלמידים לא יסובסדו, התחלת ביצוע הרפורמה החדשה במערכת החינוך המיוחד, העננה סביב תשלומי ההורים וביטוח התלמידים.

גם זה יעניין אתכם בפורטל זהר.נט:

על רקע  הדאגה המשותפת, החליטו ראש העיר ויו"ר מועצת ההורים כי מוטב שכל הצדדים יניחו בצד את המחלוקות ויפעלו יחד ובשיתוף פעולה מלא, כתף אל כתף למען התלמידים.

ראש העיר, משה קונינסקי: ״אנו נמצאים במצב של סימני שאלה גדולים נוכח הבחירות הצפויות והחשש שפתיחת שנת הלימודים תשובש ואף שלא להיפתח. חשוב שבתקופה זו נפעל בשיתוף פעולה. אני רוצה להודות למשה אלפנדרי על ההתגייסות ושיתוף הפעולה. אני בטוח שהעבודה המשותפת תניב פירות״.

יו"ר מועצת ההורים משה אלפנדרי הודה לראש העיר על הצעתו וברך על היציאה לדרך החדשה.

שתפו

כתבה מעניינת:

ישיבה מועצת העיר 2019-02-016

כרמיאל: בית ספר חדש יפתח למען קהילה דתית לאומית

במהלך דיון בנושא במועצת העיר הטיח רותם ינאי מהאופוזיציה בפני ראש העיר: ״לא כל מי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable