Array
(
  [_edit_lock] => Array
    (
      [0] => 1647515551:5
    )

  [_edit_last] => Array
    (
      [0] => 5
    )

  [_thumbnail_id] => Array
    (
      [0] => 48686
    )

  [_advads_ad_settings] => Array
    (
      [0] => a:2:{s:11:"disable_ads";i:0;s:19:"disable_the_content";i:0;}
    )

  [_yoast_wpseo_primary_category] => Array
    (
      [0] => 2120
    )

  [tie_sidebar_pos] => Array
    (
      [0] => default
    )

  [tie_post_slider] => Array
    (
      [0] => 184
    )

  [_the_champ_meta] => Array
    (
      [0] => a:5:{s:7:"sharing";i:0;s:16:"vertical_sharing";i:0;s:7:"counter";i:0;s:16:"vertical_counter";i:0;s:11:"fb_comments";i:0;}
    )

  [_yoast_wpseo_focuskw] => Array
    (
      [0] => פורים
    )

  [_yoast_wpseo_linkdex] => Array
    (
      [0] => 56
    )

  [_wp_old_date] => Array
    (
      [0] => 2022-03-17
    )

  [_yoast_wpseo_opengraph-title] => Array
    (
      [0] => פורטל זהר.נט | למה רציתם להתחפש ואף פעם לא העזתם?
    )

  [_yoast_wpseo_opengraph-description] => Array
    (
      [0] => חג פורים שמח!
    )

  [_yoast_wpseo_title] => Array
    (
      [0] => למה רציתם להתחפש בחג פורים ואף פעם לא העזתם להתחפש?
    )

  [_yoast_wpseo_metadesc] => Array
    (
      [0] => 20 כרמיאלים, שאלה אחת ו-20 סודות ״פורימיים״. חג שמח! גיל דובריש | פנינו ל-20 כרמיאלים עם שאלה מתקילה ברוח פורים וביקשנו שיספרו לנו למה היו רוצים להתחפש
    )

  [tie_views] => Array
    (
      [0] => 360
    )

)
כרמיאלים למה רציתם להתחפש
עיבוד גרפי: פורטל זהר.נט

למה רציתם להתחפש ואף פעם לא העזתם?

שתפו

20 כרמיאלים, שאלה אחת ו-20 סודות ״פורימיים״. חג שמח!

״הציק״ לאנשים וערך את החומר: גיל דובריש

פורים, איזה כיף שהוא כבר כאן. האמת? התגעגענו… לרגל החג הכי שמח בלוח השנה העברי פנינו ל-20 כרמיאלים עם שאלה מתקילה ברוח פורים וביקשנו שיספרו לנו למה היו רוצים להתחפש ואף פעם לא יצא להם, או שבסופו של דבר דווקא העיזו והתחפשו? אלה התשובות (המקסימות) שקיבלנו. תודה למשתתפים שחלקו איתנו את הסיפורים שלהם.

(הצילומים בכתבה: תמונות ארכיון, צילומים פרטיים, פרסום בהתאם לסעיף 27א׳ לחוק זכויות יוצרים)

אשי טאוב
אשי טאוב

אשי טאוב

כילד בשנות ה-60 בכל שנה התחפשתי קבוע לקאו בוי, או כפי שאמרנו קובוי… אותה התחפושת בכל שנה…רציתי להתפש לאלביס פרסלי אבל חשבתי שזו פדיחה אז התחפשתי לקאו בוי…

 

הרב גבריאל וקנין

הרב גבריאל וקנין

רציתי להתחפש לגורו אך לא העזתי, זה נראה יומרני מדי בעיניי, למרות שאהבתי את הרעיון. בסופו של דבר התחפשתי לביטניק.

 

קייס אפריים לאווי
קייס אפריים לאווי

קייס אפרים לאווי

תמיד רציתי להתחפש למתאבק אבך אף פעם לא העזתי.

 

ליז וייס
ליז וייס

ליז וייס

הייתי רוצה להתחפש למכשפה כל-יכולה שמסוגלת לתקן את כל הבעיות בעולם. ניסיתי להתחפש פעם למכשפה, לא הרגשתי בנוח עם זה…

 

 

עו״ד רונן לפיד
עו״ד רונן לפיד

עו״ד רונן לפיד

הייתי רוצה להתחפש למשה רבנו, כמובן. אני אוהב מדבר, אוהב מים, ים וגם רוצה לקבל דבר אלוקים לבני האדם, להטט המקל, להפוך אותו לנחש, להכות על סלע, אוהב מאוד מאן (בשר עוף) וגם מאוד ציוני ואוהב ציון״.

ליבי קפלן
ליבי קפלן

ליבי קפלן

״אני מאוד רוצה להתחפש למליפיסנט מלכת הרשע. עד היום לא יצא לי לעשות זאת, כי השקענו בדברים אחרים, כנראה שהשנה אתחפש, הגיע הזמן.

ענת זר בנימין
ענת זר בנימין

ענת זר בנימין

היה זה יום יפה, מלא בקרני שמש מחממות. זוכרת אותי ילדה מאושרת שהולכת בשביל של בית ספר הדקל עם משלוח מנות ביד וחיוך עד השמים. ילדה בת 10, מחופשת, עם תחפושת שכל כך רציתי, תחפושת של וונדר וומן, סדרה שכה אהבתי ששודרה בשידורים חוזרים בזמנו. תחפושת עם המון משמעות בדיעבד שאני חושבת על זה… עם חלוף השנים אנחנו הנשים שואפות להיות אשת חיל, בחיי היום יום העמוסים שלנו. באותו היום שהתחפשתי, הרגשתי שאני יכולה לנצח את כל העולם. ליבי היה מלא באושר שהתחפשתי למה שכל כך חפצתי.

אבי גיסברג
אבי גיסברג

אבי גיסברג

רציתי להתחפש להיגיון אבל לא ניתן להשיג תחפושת כזאת בארץ, אז חיפשתי תחפושת של "שפיות" ולא שמעו על זה כאן.

אלון אזולאי
אלון אזולאי

אלון אזולאי

מנחם בגין, מי שהיה ללא ספק מאנשי המפתח שקיבלו החלטות גורליות על ציר הזמן של מדינת ישראל, מפקד האצ״ל, ראש הממשלה השישי ומי שכונן את הסכם השלום עם מצרים, חתן פרס נובל לשלום. בגין תמיד חלם בגדול, ללא מחסומים. כך הוא חלם, וכך הוא הגשים. רבים מאיתנו חולמים חלומות אך לא מרימים את הכפפה על מנת שהם יקרו. מנחם בגין היה ביצועיסט, אדם מעשי, שהנהיג את מדינת ישראל ובחר בקבלת החלטות במקום בעמידה מנגד. כל אלו יחד, האמביציה, השאיפה, הדוגמה, הסימליות והממלכתיות של בגין, לצד האובססיביות והשאיפה למצוינות, הם כולם יחד, מייצרים את הדמות הכל כך מופלאה של מנחם בגין המנהיג. הכרת התודה וההערכה הכנה שיש לי לבגין, לא מאפשרים לי להתחפש לדמותו.

ארטיום ז׳יבטין
ארטיום ז׳יבטין

ארטיום ז׳יבטין

עד היום לא העזתי להתחפש לגרין מן. זו דמות שלבושה בבגד ירוק צמוד מכף רגל ועד ראש. התחפושת הזו מבליטה הכל בגוף… וזו קצת בעייה! אם הייתי עושה את זה, הייתי רץ במדרחוב כמו משוגע וצועק "סוף העולם מגיע".

איימי מקס
איימי מקס

איימי מקס

מאז שהייתי ילדה, נחשבתי לליצן החצר. זו שמבדרת את כולם, בכיתה או בשכונה וכל זה בלי תחפושת של בגדים מצחיקים צבעוניים ובלי שפתיים גדולות ואף אדום. אז למעשה הבנתי שאני יכולה להיות כל מה שבא לי, כל שאבחר ולא רק פעם בשנה. הבנתי שלא באמת אני צריכה את פורים, תלבושת פחות נוחה, צבע מרוח על הפנים ולפעמים מסכה שמחביאה את עצמי. אז היו גם תקופות קשות שהייתי בדמיוני וונדר וומן כדי לצלוח אותם. ושיחקתי אותה וניצחתי הכל. לפעמים דמיינתי עצמי עם פטיש ואפילו ללא הגלימה, הפכתי בין רגע לשופטת גדולה. והיו פעמים שחוסר הביטחון במקרים מסוימים הפך אותי לשפנפנה גם בלי אוזניים ארוכות וזנב. אבל אל תטעו, חייתי את רב חיי כלביאה, כל מי שהכיר אותי ידע. וזה בזמן שאחרים חיפשו את התחפושת הזו ואת המסכה. אני הייתי ועודני, כל מה שאני חולמת. כי אצלי כל יום פורים וכל יום הוא מבדח.

יובל שקל
יובל שקל

יובל שקל

הייתי רוצה לתחפש לאיירון מן אבל לא יצא לי. הוא הגיבור-על האהוב עליי, ראיתי את כל הסרטים, אני יודע מה הוא הולך להגיד בכל דקה. יש לי בובות שלו בבית. אני עושה לחברה שלי מבחנים על הסרטים.

עו״ד אליסה דריקר מן
עו״ד אליסה דריקר מן

עו״ד אליסה דריקר-מן

״מאז ומתמיד אהבתי את חג הפורים שעבורי מעבר להיותו חג צבעוני, משמח ומדהים, תמיד היה מסמל עבורי גם את קרבת יום הולדתי שמדי פעם היה אף חל באותו היום ומכפיל את השמחה. התחפשתי למגוון תחפושות במהלך השנים והיה זה כיף גדול. אזכיר כי פעם התחפושות והדמויות היו הרבה יותר פשוטות וקלות ליצירה ויישום ולכן, תמיד העזתי והגשמתי את כל שפנטזתי להתחפש אליו״.

ענת הרוש
ענת הרוש

ענת הרוש

תמיד רציתי להתחפש תמיד לדמויות מצחיקות כדי שמי שרואה אותי יצחק, יחייך וזה יעשה לו מצב רוח טוב או שיגידו איזו משוגעת… התחפשתי לכל מה שרציתי. לפרה, לחטיף צ׳יפס, לחיידק, לליצן, למיניון, לתולעת לגלידה.

אתי פלדמן
אתי פלדמן

אתי פלדמן

תמיד רציתי להתחפש לסבתא אבל קיבלתי את התואר לפני 3 וחצי ועכשיו אני סבתא על אמת ומאושרת…״

אייל קמחי
אייל קמחי

אייל קמחי

חופשה משפחתית, אנטליה – 2008, מגיעים לאולם ההופעות של המלון המכיל מאות אורחים, בכניסה מחפשים 5 משתתפים למופע קברט. ללא היסוס התנדבתי יחד עם עוד 4 גברים לריקוד קאן קאן. הולבשנו בשמלות ובעזרים ש'הבליטו' את נשיותנו, מה שנקרא התחברתי לצד הנשי במקסימום.

אופיר זגורי
אופיר זגורי

אופיר זגורי

הייתי רוצה להתחפש לסופרמן! בעיני הוא אחת הדמויות הכי טובות שקיימות, הוא עוזר כל הזמן לאנשים יש לו כוחות-על והוא משתמש בהם כדי לעשות טוב לכל העולם. זה מה שאני רוצה לעשות כל הזמן, לעזור לכמה שיותר אנשים ולעשות טוב. למה לא התחפשתי עד עכשיו? כי אף פעם לא היה לי זמן, בכל פורים אני עסוק בצילומים במקום להתחפש, ואולי, אם התמונות שלי גורמות לאנשים לחייך, אז אני את שלי עשיתי.

 

 

שי קויפמן
שי קויפמן

שי קויפמן

חשבתי להתחפש לאשתי. שנה אחת לא העזתי, שנה אחריה העזתי… ואז אחותה נכנסה אלינו כשאני הייתי מחופש ובדיוק עשיתי כלים, היא באה אליי כי חשבה שאני אשתי!

כתבה מעניינת:

תרומה לבסיסי צה"ל, מפעילויות משטרת כרמיאל בקהילה. צילום דוברות משטרת ישראל

כבוד: משטרת כרמיאל שנייה בארץ בפעילות קהילתית

שתפומאת גיל דובריש כבוד! תחנת משטרת כרמיאל זכתה במקום השני לשנת 2024 במעורבות קהילתית, מבין …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *