בית / חדשות / חדשות כרמיאל / לפנות בוקר: שריפה פרצה בדירת מגורים בכרמיאל
חדשות כרמיאל

לפנות בוקר: שריפה פרצה בדירת מגורים בכרמיאל

דיירי הבניין פונו מהדירות ע״י צוותי השיטור העירוני. אין נפגעים, נזק רב נגרם לבית ולרכוש

מאת גיל דובריש

שריפה שפרצה היום (חמישי) לפנות בוקר בדירת מגורים בכרמיאל, הסתיימה למרבה המזל ללא נפגעים.

סמוך לשעה 5 התקבלה הודעה במוקד הביטחון 100 ובמוקד העירוני 106 על שריפת דירה ברחוב האילנות. למקום הגיעו צוותי שיטור עירוני, אשר העירו את הדיירים בבניין ופינו אותם במהירות מהדירות, תוך שימוש במערכת כריזה. לאחר מספר רגעים הגיעו לבניין חמישה צוותי כיבוי אש וכוחות משטרה. לוחמי האש, בפיקודו של מפקד המשמרת רשף/מ מועדי שעלאן פרצו את דלת הדירה והחלו בפעולות כיבוי תוך כדי ביצוע סריקות מחשש להימצאותם של אנשים לכודים ושחרור העשן הרב שהיה במקום. הכבאים הצליחו להשתלט על השריפה, מבלי שיהיו נפגעים. נזק רב נגרם לבית ולרכוש. לאחר הכיבוי ושובם של הדיירים לבתיהם, סרקו צוותי פקחי השיטור את הדירות בבניין בכדי לוודא שאין תושבים שזקוקים לסייע רפואי.

למקום הגיעו נציגים של עיריית כרמיאל ומנהל השיטור העירוני שסייעו יחד עם נציגי מינהל הרווחה לדייר המתגורר בדירה. במקביל נפתחה חקירה לגילוי נסיבות האירוע, כאשר הסברה היא שהגורם לשריפה הוא ככל הנראה קצר חשמלי באזור המטבח.

מספר שעות לאחר מכן, בשעה 9 בבוקר התקבלה קריאה על דליקה נוספת בדירה בכרמיאל, הפעם ברחוב בית הכרם. שכנים התקשרו לדווח על ריח חזק של שריפה באחת הדירות. ניידות שיטור עירוני הגיעו למקום יחד עם צוותי כיבוי אש נאלצו לפרוץ לתוך הדירה וזיהו שריפה בשלבים מוקדמים שפרצה בסלון הבית. הדיירים לא היו במקום. לוחמי האש כיבו את הדליקה במהירות. בעלי הבית שלא היו במקום באותה שעה, עודכנו על האירוע ונקראו להגיע בדחיפות לביתם.

שתפו

כתבה מעניינת:

כיבוי אש שריפה תחנת דלק

90% מהשריפות – בגלל מגע אדם

מאות שריפות בשבוע, עבודה מסביב לשעון – כך נראה יום עבודה טיפוסי בתחנת הכיבוי לב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable