קשישה צילום אילוסטרציה Pixabay אין קשר לכתבה
צילום אילוסטרציה Pixabay (אין קשר לכתבה)

מבקשת עזרה מהציבור: אנחנו במצוקה

שתפו

מערכת פורטל זהר.נט

תושבת כרמיאל (67) המתגוררת עם שני ילדים בשנות השלושים לחייהם הסובלים ממוגבלויות, פנתה אלינו בבקשה לקבל סיוע ועזרה מהציבור. יצויין כי המשפחה מוכרת לרשויות הרווחה וכי ניתן לה הסיוע הנדרש באופן כללי.

האישה שמבקשת להישאר בעילום שם, התגוררה במשך שנים בדירת עמיגור ושילמה 140 ש״ח בלבד לחודש עבור שכירות, אך לפני מספר שבועות עזבה על דעת עצמה ועברה להתגורר בשכירות פרטית וזאת לטענתה בשל התנאים במקום. היא מספרת: ״ברחתי מהדירה, המים נזלו מהקירות, הרכוש והרהיטים נרטבו וניזוקו. אני אישה חולה, התאשפזתי כמה פעמים בגלל הבעיות הרפואיות שלי ולא יכולתי להישאר ולחיות בבית שבו תנאים כאלה״.

לטענת האישה, בשל המעבר היא משלמת כעת שכר דירה בגובה 2700 שקל לחודש, ולמעשה כול קיצבת הזיקנה וקצבאות הנכות של ילדיה מועברים לצורך מימון הדיור והחזר חובות עבר. ״אנחנו במצוקה. לא נשאר לנו כסף לאוכל ולתרופות״ היא אומרת. ״בגלל שכל הרכוש ניזוק אין לנו כלום, לא רהיטים ואפילו לא כלי מיטה וכלי מטבח. אני פונה ללב של התושבים – ומבקשת, אנא עיזרו לנו בכול מה שאתם יכולים״.

לפרטים ניתן ליצור קשר ישירות עם האישה בטלפון 050-2811398.

כתבה מעניינת:

חונכים את הקונדיטוריה הלימודית בכפר הילדים בכרמיאל. מיקי שמו משה דולב אורן וזאנה ראובן קרופיק נעמה הלוי מאר סמר בשארה צילום אביב גוטליב

הקשר של מיקי שמו לקונדיטוריה בכרמיאל

שתפומערכת פורטל זהר.נט קונדיטוריה לימודית חדשה נחנכה בכפר הילדים בכרמיאל ביוזמת דירקטוריון בנק הפועלים. לפני …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.