בית / חדשות / חדשות כרמיאל / מנכ”ל הדואר בעקבות הביקורת של ראש העיר: חלוקת הדואר בכרמיאל פועלת כעת כסדרה

מנכ”ל הדואר בעקבות הביקורת של ראש העיר: חלוקת הדואר בכרמיאל פועלת כעת כסדרה

ראש העיר עדי אלדר, נפגש ביום רביעי שעבר עם מנכ”ל חברת דואר ישראל דני גולדשטיין, על מנת לדון בשירותי הדואר בכרמיאל. בפגישה השתתפו מנכ”ל עיריית כרמיאל מנחם טפר, מ”מ מנכ”ל דואר ישראל הרצל בר-מג, סמנכ”ל התפעול חיים מזעקי, מנהל מרחב צפון עופר מרום, מנהל מכירות גליל בדואר וחבר מועצת העיר כרמיאל אבי קוריאט, ויועץ שר התקשורת אלחנן שפירא.

בפגישה פרס ראש העיר עדי אלדר את טענות התושבים והבעיות הרבות המגיעות לפתחו בנושא השרות של חברת הדואר. מנכ”ל דואר ישראל הציג מאידך בפני הנוכחים את השינויים שנעשו ונעשים בשירותי הדואר בעיר.

בין היתר עידכן גולדשטיין כי הוארכו שעות הפעילות של בית הדואר ושל סניף דרום בעיר עד השעה 20:00 וניתן להזמין אליהם תור מראש באתר או באפליקציית דואר ישראל ולקבל שירות מהיר. כמו כן, מרכז המסירה הייעודי למסירת חבילות ברחוב הגליל פועל גם הוא עד השעה 20:00.

עוד עדכן גולדשטיין את אלדר, כי בחודש הקרוב תחל לפעול גם סוכנות הדואר בשכונת גבעת רם במתכונת מורחבת עד 21:00, פעמיים בשבוע, וכי בכל הנוגע לחלוקת הדואר בעיר, החלוקה מתבצעת כעת כסדרה.

מנכ”ל חברת הדואר ציין כי בחודשים האחרונים החברה החלה ביישום תכנית הבראה שתכליתה להביא לשיפור השירות לתושבים:  “כאשר מדובר בשינויים כה גדולים שנעשים במטרה להתאים את שירותי הדואר לצרכי הלקוחות החדשים, לעיתים יש גם חבלי לידה וקשיים. בנקודת הזמן הזאת, שירותי הדואר בכרמיאל מתקיימים באופן סדיר”.

באנר רוחב פורטל2

לבקשתו של ראש העיר, ציין גולדשטיין כי החברה תיתן קדימות לעיר כרמיאל בהכנסת השירותים הטכנולוגיים החדשים וכי כבר בחודש הקרוב, חבילות אשר יופיע עליהן מספר הטלפון של הלקוחות, יקבלו הלקוחות הודעת סמס להגיע לקחת את החבילה, במקום לחכות לפתק שמגיע אליהם הביתה. בנוסף, החתימה בסניף תהיה אלקטרונית ומהירה. כמו כן, מאמצע חודש זה חברת הדואר תחל בשירות חדש בעיר כרמיאל, שיאפשר לתושבים שקיבלו חבילות, לבקש לקבל את החבילה באמצעות שליח תמורת תשלום, ולחסוך את ההגעה לסניף.

ראש העיר כרמיאל, עדי אלדר: “הפגישה היתה טובה, התרשמתי כי בכוונת מנכ”ל רשות הדואר ליישם את השינויים הנדרשים לשיפור השירות שניתן עד כה לתושבים”.

שתפו

כתבה מעניינת:

חיפושים אחרי נעדר מכרמיאל

מערכת זהר.נט תחנת המשטרה בכרמיאל מבצעת חיפושים נרחבים אחרי נעדר תושב העיר, העונה לשם נועם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable