מנכ״לית תאגיד עין כרמים בת שבע אבוחצירה. צילום: אור דודק
מנכ״לית תאגיד עין כרמים בת שבע אבוחצירה. צילום: אור דודק

מסתמן: יוזלו תעריפי המים

שתפו

תאגיד עין כרמים בוחן מספר דרכים להקל על תושבי כרמיאל על רקע תעריפי המים הגבוהים. מועצת רשות המים אישרה הוזלה בתעריפים למשקי בית, התשובה הסופית תתקבל בימים הקרובים

מערכת פורטל זהר.נט

הקורונה משפיעה גם על חשבונות המים שלנו. לאחרונה רבים מתושבי כרמיאל מקבלים חשבונות מים גבוהים לנוכח העובדה שהשימוש במים גדל בגלל השהייה הממושכת בבית בתקופת הסגר. כתוצאה מכך משפחות חרגו מהכמות המותרת בתעריף הנמוך וכל קו"ב נוסף בחריגה חויב בתעריף הגבוה. ברשות המים עלתה לאחרונה הצעה לדיון להגדיל את הכמות המותרת לתושבים בתעריף הנמוך. ראש העיר ויו"ר דירקטוריון עין כרמים משה קונינסקי ומנכ"לית התאגיד בת שבע אבוחצירה ציינו כי מדובר בצעד מבורך: "אנו מברכים על הצעדים שהמדינה נוקטת על מנת להטיב עם התושבים ובעלי העסקים בתקופה הלא פשוטה והמורכבת שבה אנו מצויים"

בתאגיד המים והביוב עין כרמים בוחנים בימים אלה מספר דרכים להקל על התושבים בתשלום עבור כמות המים שצרכו בתקופת הסגר השני, ומקווים כי כבר בימים הקרובים תתקבל באופן סופי הוצאתה לפועל של החלטת מועצת רשות המים להגדיל את הכמות המותרת לתושבים בתעריף הנמוך, מכיוון שרק בסמכותה של רשות המים לקבוע את תעריפי המים ולהוזיל את תעריף המים בעת הזאת לנוכח המצב.

מנכ"לית תאגיד עין כרמים בת שבע אבוחצירה: "אנחנו פועלים ככל שניתן לסייע בהסדר חובות ופריסת תשלומים לתושבים על מנת להקל עליהם במיוחד בתקופה מורכבת זו שבה רוב בני הבית נמצאים בבתים במשך מרבית שעות היממה וצריכת המים עולה מעבר לכמות המוכרת בתעריף הנמוך וכל משפחה מחויבת לעיתים בעשרות קו"ב בתעריף גבוה, כמעט פי 2 מהתעריף הנמוך/המוכר. אין לי ספק שמקבלי ההחלטות חייבים לקחת בחשבון את מכלול השלכות הקורונה לרבות שימוש מוגבר במים ולהקל באופן ישיר על כל בית ומשפחה בסל הכלכלי".

ראש העיר ויו"ר דירקטוריון התאגיד משה קונינסקי : "אני ועמיתיי בשלטון המקומי פועלים ימים כלילות על מנת להשפיע על מקבלי ההחלטות להקטין את ההוצאות לכל בית ולסייע ככל הניתן. אני מברך על היוזמה וקידום הנושא ע"י ידידי השר זאב אלקין גם בנושא כה חשוב זה לתושבים רבים ובייחוד למשפחות ברוכות ילדים. אנחנו נמצאים בתקופה קשה מאוד שבה כל הגורמים צריכים להתכנס ולסייע הן לתושבים והן לעסקים. אני שם את כל כובד המשקל למען תושבי העיר לסייע בהקלה בהתמודדות עם המגיפה על כל היבטיה".

כתבה מעניינת:

כרטיס אשראי ומחשב. צילום להמחשה

סליקת כרטיסי אשראי בנייד

שתפומערכת פורטל זהר.נט יותר ויותר אנשים היום רוכשים באמצעות כרטיסי אשראי. אם פעם היינו חייבים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.