פארק הייטק בר לב. צילום יח״צ
פארק הייטק בר לב. צילום יח״צ

מקום עבודה חדש לכרמיאלים? חברת הסייבר של יוצאי השב״כ מגיעה אלינו

שתפו

סיימוטיב טכנולוגיות שהקימו יוצאי השב"כ ובראשה עומד יובל דיסקין (ראש השב"כ לשעבר) העוסקת בתחום הסייבר סקיוריטי לרכבים בשותפות עם קבוצת פולקסוואגן העולמית, מקימה מרכז מחקר ופיתוח חדש בפארק הייטק בר-לב

מערכת פורטל זהר.נט

מקום עבודה חדש ויוקרתי לכרמיאלים? חברת סיימוטיב טכנולוגיות, העוסקת בתחום הסייבר סקיוריטי לרכבים בשותפות עם קבוצת פולקסוואגן העולמית, מקימה מרכז מחקר ופיתוח ומעבדת ניסויים לרכבים מתקדמים בפארק הייטק בר- לב. הפארק שנמצא במרחק של כ-14 ק״מ מכרמיאל פועל תחת בעלות משותפת של עיריית כרמיאל, מועצה אזורית משגב, מועצה אזורית מטה אשר ויישובי אל שגור (מג׳ד אל כרום, דיר אל אסד ובענה). זהו המרכז השני של חברת סיימוטיב בישראל (הראשון נמצא בתל אביב) והוא אמור להרחיב את הפוטנציאל הגיוסי של טאלנטים בצפון במקביל לצמיחה הצפויה בתל אביב. לסיימוטיב יש חברת אחות בגרמניה ליד המטה של קבוצת פולקסוואגן העולמית בוולפסבורג.

המרכז שצפוי להעסיק עשרות עובדים, אמור להתאכלס כבר בשבועות הקרובים וצפוי לסייע לחברה בפיתוח מוצרי אבטחה לרכב, שחלקם כבר נמצא במאות אלפי מכוניות בכבישי אירופה. במעבדת הניסויים יופעלו על מגוון רכבים תוכנות חדשניות אשר מפתחים בחברה כדי להגן על רכבים.

סיימוטיב טכנולוגיות הוקמה לפני כ-4 שנים על ידי יוצאי שב״כ: יובל דיסקין (לשעבר ראש השב״כ) המשמש כיו"ר החברה, צפריר כץ המשמש כמנכ"ל, וד"ר תמיר בכור, המשמש כסמנכ"ל פיתוח עסקי. השלושה בעלי עבר עשיר בתחום הסייבר במערכת הביטחון וכעשר שנות יזמות בתחום ההייטק, מחזיקים ב-60 אחוזים מהחברה (פולקסוואגן מחזיקה ב-40 האחוזים הנותרים). החברה מעסיקה כיום כ-120 עובדים בישראל ובגרמניה. בימים אלה החלה החברה בגיוס עובדים למרכז הצפוני החדש.

גם זה יעניין אתכם בפורטל זהר.נט:

סיימוטיב עוסקת בפיתוח פתרונות טכנולוגיים מתקדמים לאבטחת מערכות תוכנה וחומרה עבור מכוניות מקושרות, מכוניות חשמליות, ולתחום המתפתח במהירות בתעשיית הרכב העולמית של רכבים אוטונומיים ללא נהג.

דיסקין: "הקמת מרכז הפיתוח בצפון הוא רגע מרגש עבורנו. השילוב של היי טק בתחום כה מרתק ומתפתח כמו ההגנה על ה -Smart Transportation, יחד עם השליחות החברתית והלאומית של חיבור המרכז לפריפריה, ושילוב בין יהודים וערבים במקום עבודה אחד, הם אתגר משמעותי ו – Cymotive רוצה להיות בין החברות המובילות בתחום הזה. אין לנו ספק שזו גם הזדמנות משמעותית עבורנו משום שאנו מאמינים כי גיוון אנושי תורם מאוד ליצירתיות של החברה".

כתבה מעניינת:

תוכנית מחיר למשתכן גבעת רם

ימים אחרונים להגרלת מחיר למשתכן בכרמיאל: מעל 5400 נרשמו

שתפוביום שלישי תינעל הגרלתן של 44 דירות בגבעת רם המיועדות לחסרי דיור ומשפרי דיור. 36 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.