בית / חדשות / חדשות כרמיאל / נס: חודש אחרי שצעיר ניסה לשים קץ לחייו ושיסף את בטנו – הוא החלים ושוחרר לביתו
צעיר מכרמיאל ביקש לשים קץ לחייו ושיסף את פלג גופו העליון מצד לצד
צעיר מכרמיאל ביקש לשים קץ לחייו ושיסף את פלג גופו העליון מצד לצד

נס: חודש אחרי שצעיר ניסה לשים קץ לחייו ושיסף את בטנו – הוא החלים ושוחרר לביתו

כחודש ימים לאחר שניסה לשים קץ לחייו ושיסף את בטנו ואת צווארו, שוחרר צעיר מכרמיאל, מבית החולים נהריה, לאחר ששרד את הפגיעה. בצוות הרפואי יש מי שמכנים את החלמתו "נס רפואי".

תזכורת: בסוף חודש אוקטובר ניסה הצעיר, בן 24, המתגורר עם אימו בשכונת המייסדים, לשים קץ לחייו, ובשעה שהיה לבדו בבית, נטל סכין קצבים גדולה ושיסף את את צווארו ואת פלג גופו העליון מצד לצד. למרות הפגיעה הקשה הוא המשיך להיות בהכרה ובעודו מדמם, ככל הנראה התחרט על המעשה. הוא יצר קשר טלפוני עם אביו, המתגורר בנפרד בדירה אחרת בעיר וסיפר לו כי חתך את עצמו אמר “כל הבטן בחוץ”. האב מיהר להגיע לדירת בנו ושם הזדעזע לגלות את המחזה שנגלה לעיניו. הוא הזעיק בבהילות את מד”א, ששלחה צוות רפואי בתוך מספר רגעים.

הפרמדיקים של מד”א ואנשי צוות חילוץ והצלה גילו את הצעיר שוכב על הרצפה, מתבוסס בדמו ולידו הסכין. למרבה הפלא למרות פצעו הרחב,  ולמרות שהיה מעורפל חושים כתוצאה מאובדן הדם הרב, הוא שמר על הכרה מלאה, שוחח עם המטפלים תוך כדי הגשת עזרה ראשונה והתלונן על כאבים עזים ועל מחנק. בהמשך הטיפול הורדם הצעיר והונשם, ולאחר מכן פונה לבית החולים בנהריה כשמצבו מוגדר אנוש. הפרמדיקים סיפרו לאחר מכן כי למרות כל נסיונם בתחום, לא ראו מעולם מחזה שכזה.

הצעיר אושפז במחלקת טיפול נמרץ שם נלחם צוות הרופאים על חייו. כעבור מספר ימים קשים שבהם נשקפה סכנה של ממש לחייו, חלה התאוששות הדרגתית במצבו של המטופל, ולהפתעת כולם המשיך להתאושש עד שיצא מכלל סכנה. השבוע כאמור, שוחרר לביתו.

שתפו

כתבה מעניינת:

קאנטרי טופ קלאב מראה כללי 2015-11

הטופ קלאב: בעיה בטיחותית בתחתית הבריכה וצו נגישות

2 מיליון ש״ח יוקצו לשיפוץ רחב בקאנטרי בכרמיאל בעקבות מתן צו נגישות למתנ״ס ואיתור ליקוי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable