בית / חדשות / חינוך / סוף טוב: כיתה ה׳ בבית הספר אופק לא תיסגר
בית הספר אופק כרמיאל

סוף טוב: כיתה ה׳ בבית הספר אופק לא תיסגר

שתפו

בתום מאבק של יומיים במהלכם סירבו הורי התלמידים לשלוח אותם לבית הספר, סוכם בין משרד החינוך לעירייה על אישור תקן חריג. ההורים: מודים על התמיכה והעזרה

מאת גיל דובריש
סוף טוב לפרשת פיצול כיתה ה׳ בבית הספר אופק בכרמיאל. מנהלת המחוז במשרד החינוך, ד״ר אורנה שמחון סיכמה ביחד עם ראש העיר משה קונינסקי על אישור תקן חריג לכיתה נוספת. המשמעות היא: מהלך הפירוק של כיתה ה׳4 ופיזורם של כול התלמידים בין שאר הכיתות בשכבה לא ייצא לפועל.
כפי שפורסם בפורטל זהר.נט, החליטה הנהלת בית הספר כי עקב עזיבתם של שלושה תלמידים את השכבה, ירד אחד התקנים למחנכות ולפיכך יש לצמצם את מספר כיתות ה׳ בשכבה מ-4 ל-3 ולפזר את התלמידים בכיתה שתיסגר בין שלושת הכיתות האחרות. ההנהלה הודיעה על כך להורים ביום ראשון, שבוע אחרי שכבר החלה שנת הלימודים. בתגובה החליטו ההורים להיאבק בהחלטה והורו להישאר בבית ולא להגיע ללימודים.
בתום יומיים של מאבק, נערכה אמש (שלישי) פגישה בין נציגי ההורים לבין ממלאת מקום ראש העיר טניה מזרסקי, ראש מנהל חינוך אודי איזק, מפקחת ביה״ס אפרת בן צור, מנהלת ביה״ס אביבה הרשקוביץ. בפגישה הוחלט לבטל את פיצול הכיתות ולהחזיר את המצב לקדמותו. עם זאת, הותנה הדבר בכך שלא תהיה עזיבה נוספת של תלמידים מהשכבה.

היכנסו לכתבות נוספות בפורטל זהר.נט

גדי נגל, מהורי התלמידים בכיתה, מסר לנו: ״הנהגת ההורים מבקשת להודות לראש העיר על התמיכה והעזרה במציאת פתרון, לטניה על ההירתמות המהירה והליווי מול משרד החינוך ולהנהלת מחוז צפון במשרד החינוך על מציאת פתרון לטובת הילדים לפני הכל. נוכחנו לגלות שיש לנו אוזן קשבת בעירייה וללא ספק בעזרת תמיכת ראש העיר, טניה ואודי, נמצא הפתרון המיוחל עבור ילדינו״.
מהעירייה נמסר: ״מנהלת המחוז נענתה לבקשת ראש העיר ואישרה את התקן החריג לכיתה הנוספת״.

כתבה מעניינת:

ילד אוטיסט אוטיזם צילום אילוסטרציה Pixabay

דווקא עכשיו: פחות סייעות בגנים לילדים אוטיסטים

שתפוהורים לילדים על הרצף בגני תקשורת הופתעו לגלות שהעירייה הורידה את מספר הסייעות, לטענתם "ללא …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.