בית / חדשות / חברה וקהילה / סניף הביטוח הלאומי בכרמיאל עובר למשכנו החדש
ביטוח לאומי כרמיאל

סניף הביטוח הלאומי בכרמיאל עובר למשכנו החדש

הסניף יעתיק את פעילותו באופן מרוכז למבנה במרכז ניצנים. מנהלת הסניף סימה עמיחי: המטרה – לשפר את השירות והנגישות לאזרחים

מאת גיל דובריש

סניף הביטוח הלאומי בכרמיאל, המעניק שירות לכל אוכלוסיית האזור, כ-200 אלף נפש בכרמיאל, משגב ויישובי הסביבה, יעבור בשבוע הקרוב למשכנו החדש במרכז ניצנים, ברחוב הכבאי 3 (מאחורי בנק לאומי ובנק טפחות מזרחי).

במשך שנים רבות הסניף היה מפוצל בין שני מבנים ישנים, האחד בבניין עיריית כרמיאל הישן בשדרות נשיאי ישראל והשני בקניון כיכר העיר.

הסניף החדש אליו יעברו כ-60 עובדים וכן מתנדבים ונותני שירות נוספים כגון רופאים ומעריכים מקצועיים, מרווח מקודמו ומתפרש על 3 קומות. קומת הקרקע תרכז את קבלת הקהל והשירות בנושא הוועדות הרפואיות, הגביה והגימלאות השונות, כמו נכות כללית, נכות עבודה והבטחת הכנסה. בקומות השניה והשלישית ירוכזו כל המחלקות המטפלות בנושאים שהביטוח הלאומי אמון עליהם ושם גם יתקיימו הליכי קבלת ההחלטות בנוגע לפניות האזרחים. הסניף החדש גם מאפשר חנייה בשפע, ללא תשלום, בחניון השוק הסמוך ובחניון התת-קרקעי של מרכז ניצנים.

עקב המעבר הצפוי, לא תתקיים קבלת קהל בימים רביעי 14.2 וחמישי 15.2. קבלת הקהל תתחדש במבנה החדש, ביום ראשון ה-18.2. בסניף מבקשים את סליחת הציבור ואת הבנתו.

מנהלת סניף הביטוח הלאומי בכרמיאל, סימה עמיחי, מוסרת כי ״המבנה החדש הוקם על מנת לשפר את השירות לקהל לקוחות הסניף ולאפשר נגישות קלה לאוכלוסיה המטופלת במקום, מכרמיאל, משגב ויישובי הסביבה. במבנה מרוכזים כל השירותים הדרושים לקהל הרחב. סניף כרמיאל ידוע בשירות שאנחנו מעניקים, הסניף מדורג באופן קבוע במקומות הראשונים בארץ בסקרי שביעות הרצון של הקהל. למרות התנאים הפיזיים הלא מוצלחים בסניף הישן, תמיד הקפדנו על מתן שירות אדיב, רגיש ומקצועי לכל הפונים, עכשיו גם ניתן להם בית נעים ויפה עם תנאים פיזיים שמכבדים כל לקוח שמגיע לפתחנו. היחס והכבוד לאזרח נמצאים בראש סדר העדיפויות של צוות העובדים בסניף שלנו, ממקבלי הקהל ועד אחרון העובדים. אנחנו דוגלים בשירות מכבד, רגיש ומקצועי תוך מיצוי מלא של זכויות האזרח״.

שתפו

כתבה מעניינת:

חיפושים אחרי נעדר מכרמיאל

מערכת זהר.נט תחנת המשטרה בכרמיאל מבצעת חיפושים נרחבים אחרי נעדר תושב העיר, העונה לשם נועם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable