צילום אילוסטרציה: Freepik

עבודה באירופה – 5 טיפים מחברת טרמינל עבודה בחול צעירים

שתפו

מערכת פורטל זהר.נט

זה עתה השתחררתם מהצבא ואתם מחפשים עבודה בחו"ל? ישנן לא מעט הזדמנויות עבודה מכניסות מאוד ומהנות מאוד, שתוכלו למצוא במדינות שונות ברחבי יבשת אירופה, אבל כדי שתוכלו לבחור את ההזדמנות המתאימה לכם ביותר מבין כל ההזדמנויות ביבשת ובכדי שתוכלו למצות אותה בצורה הטובה ביותר, הנה לכם מדריך קצר על עבודה באירופה – 5 טיפים:

  1. הגדירו את ההעדפה המרכזית שלכם – צעירים ישראלים הנוסעים לעבוד בחו"ל, עושים זאת משתי סיבות מרכזיות: לעשות הרבה כסף או לעשות הרבה כסף ולשלב את זה עם פעילות פנאי, בילוי ונופש לצד עבודה באירופה. אתם כבר אמורים להכיר את עצמכם ולהבין עד כמה אתם מוכנים להקדיש את כל כולכם לעבודה פיזית קשה, או שאתם אולי לא בנויים לכך וחייבים לשלב גם נופש ופעילות פנאי ענפה. בהתאם לבחירה שלכם בנושא זה, יהיה עליכם גם לבחור את המדינה שאליה תיסעו ואת סוג העבודה שבה תעבדו.
  2. בדקו אפשרות להוצאת אישור עבודה – רבים מהישראלים הבוחרים באופציה של עבודה בחו"ל ובכלל זה גם עבודה באירופה, עושים זאת ללא אישור עבודה מתאים. בדרך כלל זה עובד חלק אך ישנם מקרים שזה נגמר בגירוש. מעבר לכך, קיומו של אישור עבודה יכול לפתוח בפניכם מגוון רחב יותר של עבודות ולכן מומלץ מאוד לבחון את האפשרות להוצאת אישור עבודה בטרם תחליטו על העבודה הספציפית והמדינה אליה תיסעו.
  3. אתם לא חייבים לעבוד היכן שעבד חבר או קרוב משפחה שלכם – ישראלים צעירים רבים בוחרים לטוס לעבוד בחו"ל דרך פורטל טרמינל IL עבודה בחול בעבודה עליה המליץ להם קרוב משפחה או חבר, שעבד בה בעבר. זוהי בהחלט אפשרות שיכולה להצליח, אבל לא בהכרח. בהיבט זה אתם רוצים להיפתח לכמה שיותר אפשרויות ולא להינעל מראש על עבודה אחת ספציפית שהסיבה היחידה בה אתם בוחרים היא שקרוב משפחה שלכם עבד בה בעבר.
  4. הסדירו את כל הסוגיות בטרם תעלו למטוס במיוחד בעת עבודה באנגליה הקרה – כדי להשתלב בצורה הטובה ביותר במסגרת עבודה באירופה, חשוב מאוד להסדיר את כל הסוגיות הנדרשות עוד לפני שאתם עולים למטוס. זה אומר למצוא את מקום העבודה הספציפי, ליצור קשר עם המעסיק, לסגור את כל התנאים מראש, להסדיר מקום מגורים, לקבל מידע על הקהילה המקומית ולתכנן את הפעילות שלכם שם, עבודה לצד פנאי ובילויים.
  5. כדי שתוכלו לממש את כל הטיפים הללו, הטיפ החשוב ביותר שניתן לכם היום לגבי עבודה באירופה הוא, ליצור קשר עם חברה המתמחה בהשמת צעירים ישראלים בחו"ל. חברות אלה יודעות להציע לכם מגוון רחב של מקומות עבודה באירופה ובכל רחבי העולם, להסדיר עבורכם את כל העניינים מראש ולהעניק לכם ראש שקט כשאתם עולים למטוס ובמידת הצורך ועל פי הניתן, גם לסייע לכם בהסדרת אישור עבודה באירופה במדינה הספציפית בה תבחרו לעבוד.

(תוכן מקודם)

*** Best Links

כתבה מעניינת:

היכל התרבות כרמיאל מראה חיצוני

למרות הקורונה: מצבו של ההיכל מזמן לא היה טוב כל-כך

שתפועל-אף המשבר הקשה בענף התרבות הסתכם הרווח של היכל התרבות בכרמיאל ב-2020 בסכום של 635,000 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.