פתח תקווה לחברת מפעלי עץ כרמיאל: תירכש ע”י רב בריח

שתפו

חברת מפעלי עץ כרמיאל, הבעלים של חברת אופן גלרי, שנקלעה לאחרונה לקשיים, תימכר בסכום של 16.8 מיליון ש”ח, למעלה מ-100 עובדים ישמרו על מקום עבודתם

דף חדש בחברת מפעלי עץ כרמיאל, הבעלים של חברת אופן גלרי. החברה שנקלעה לקשיים רבים באחרונה, תירכש ע”י רב בריח תעשיות בסכום של 16.8 מיליון שקל. העיסקה אושרה לאחרונה ע”י בית המשפט, שדן בגורלה של החברה אשר הגיעה למצב של פשיטת רגל.
יצרנית הדלתות מפעלי עץ כרמיאל החלה את דרכה כנגריה קטנה בשנת 1965 והייתה לאחד המפעלים הראשונים של העיר, תחת הנהלתה של משפחת חלווה. בשנות התשעים נמכרה החברה לחברת מזונייט ולפני מספר שנים כחלק מתהליך התפחותה רכשה החברה יצרנית דלתות נוספת, אופן גלרי. אלא שבשנים האחרונות התקשתה החברה וצברה חובות בסך כ-77 מיליון שקל, מה שהביא אותה לפשיטת רגל.
חברת רב בריח תעשיות הביעה עניין ברכישת החברה, וקיבלה על כך אישור מבבית-המשפט המחוזי מרכז דן. גובה הרכישה: 16.8 מיליון שקל ועד 20 מיליון שקל, אם רב בריח תצליח לגבות חובות עבור אופן גלרי. המנכ”ל והבעלים של רב בריח, הוא שמואל דונרשטיין, אשר הקים את אופן גלרי ב-1996 ומכר אותה ואת מפעלי עץ כרמיאל למזונייט.
החשש הגדול מפני פשיטת הרגל היה לגורלם של 140 עובדים במפעלי עץ כרמיאל ובאופן גלרי, רובם במפעל בכרמיאל וחלקם בצריפין ובאשקלון. כעת, מתברר כי רובם, לפחות 100 עובדים, ישמרו על מקום עבודתם. עם זאת, כ-40 עובדים ייאלצו ללכת הביתה במסגרת צעדי הייעול.

כתבה מעניינת:

שירות התעסוקה כרמיאל צילום ארכיון

סימן טוב: לראשונה מאז תחילת המלחמה ירידה במספר דורשי העבודה

שתפומערכת פורטל זהר.נט סימנים חיוביים ראשונים של התעוררות מחודשת בכרמיאל. לראשונה מאז תחילת מלחמת כ"ב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *