שירלי סידיק צילום הפקת האח הגדול
שירלי סידיק. צילום: הפקת האח הגדול

שירלי סידיק: מכרמיאל דרך מוסקבה לבית האח הגדול

שתפו

שירלי סידיק שנכנסה במוצ״ש ביחד עם הדיירים החדשים לבית האח הגדול היא ילידת כרמיאל, גדלה והתחנכה כאן, הבת של רגינה ופימה איש הנדל״ן מגרניט נכסים. עכשיו יש לנו עבור מי להצביע!

כבר הכרתם את האינסטגרם והפייסבוק שלנו?

מאת גיל דובריש

אם שירלי סידיק (25), מהדיירים החדשים שנכנסו לבית האח הגדול במוצ״ש נראית לכם מוכרת, אתם לא טועים… שירלי, כיום תושבת תל אביב, היא ילידת כרמיאל, התחנכה וגדלה כאן! תתחילו להצביע בעדה, אולי סוף סוף תהיה לנו זוכה כרמיאלית באח הגדול…

גם זה יעניין אתכם בפורטל זהר.נט:

שירלי היא בתם של רגינה ופימה סידיק, היא סטייליסטית והוא איש נדל״ן ותיק (גרניט נכסים). בכלל הנדל״ן עובר במשפחה מדור לדור – סבא שלה, ולדימיר הוא הבעלים של תיווך שמש בכרמיאל. שירלי למדה בבית הספר הרעות. כשהייתה בת 7 הוריה התגרשו, אימה עזבה לרוסיה עם אחותה ושירלי נשארה בכרמיאל עם אבא, הסבים והסבתות שלה בכרמיאל. כשהייתה 11 עברה בעקבות אימה למוסקבה. לפני כשנה וחצי, בגיל 20, החליטה סידיק לחזור ארצה לכרמיאל והתגוררה עם סבא וסבתא. היא למדה איפור מקצועי ועבדה לסירוגין בארץ וברוסיה. לאחר כשנה וחצי החליטה לעזוב את כרמיאל ולנסות את מזלה בתל אביב, שם היא עובדת מאז באיפור מקצועי וכברמנית. היא מצהירה על עצמה שהיא רווקה ולפני כניסתה לאח הגדול סיפרה שאינה שוללת את האפשרות למצוא אהבה חדשה בבית.

״שירלי חלמה מגיל צעיר להשתתף באח הגדול״ מספר אביה, פימה. ״היא נהגה לומר שיום אחד היא תיכנס לבית האח הגדול, היינו צוחקים על זה״.

לשירלי חברים וחברות רבים בכרמיאל. פימה מספר כי ״רבות מחברותיה התאפרו אצלה לפני אירועים. לבת שלי יש ידי זהב, היא הטובה ביותר בכול מה שקשור לאיפור. מאז שעזבה לתל אביב היא מבקרת המון פעמים בכרמיאל, פוגשת אותי ואת הסבים והסבתות שלה ומתראה עם החברות״.

– מתי נודע למשפחה ששירלי נכנסת לבית האח הגדול?

״שירלי חתומה על הסכם סודיות ולכן לא ידענו דבר. רק יום לפני הכניסה היא התקשרה ואמרה לי ״אבא, אני הולכת להפתיע אותך, אני נכנסת לאח הגדול. בשבילי זה היה שוק!״

יפים סידיק שירלי סידיק צילום פרטי
שירלי סידיק עם אביה פימה. צילום פרטי
שירלי סידיק צילום האח הגדול 2
צילום: הפקת האח הגדול
שירלי סידיק אינסטגרם האח הגדול
שירלי סידיק. צילום מהאינסטגרם של האח הגדול
שירלי סידיק צילום האח הגדול 3
צילום: הפקת האח הגדול

כתבה מעניינת:

סיירת תיקונים של כרמיאל. צילום: תנופה צפונית

כרמיאלים פעילים (ומשפצים בהתנדבות) מאוד

שתפומערכת פורטל זהר.נט לפני כשנתיים הוקמה בכרמיאל השיתופית – מרכז כלים קהילת ביוזמתה של קהילת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.